Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اول بازی وقتی که کاراکتر رو میسازیم صدای کاراکتر رو هم انتخاب می کنیم ولی توی بازی اصلا کاراکتر ما حرف نمیزنه ! دلیلش چیه ؟

خوب اون صدا برای عکس العمل های شماست. مثلا وقتی که Attack میخوری و یا موقعی که شما به کاراکترتون دستور میدین , اون موقع کاراکتر شما حرف .

N@R!MAN

کاربر سایت
Feb 2, 2010
18
آقا توی orzammar به جایی رسیدم که تمام کوئست ها مربوط میشه به پیداد کردن فردی به نام jarvia
هر چی میگردم پیداش نمیکنم
یه کمکی بکنید!!!:biggrin1:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
آقا توی orzammar به جایی رسیدم که تمام کوئست ها مربوط میشه به پیداد کردن فردی به نام jarvia
هر چی میگردم پیداش نمیکنم
یه کمکی بکنید!!!:biggrin1:
شما باید بری توی DustTown (اگر درست یادم بیاد)اون جا آخر شهر یه خونه هست ...میری تو با چند نفر درگیر میشی ...یه کلید میگیری میای در بزرگ وسط شهر رو باز میکنی ...از اون جا Quest تموم میشه!

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
حداقل دو نفر همزمان در حال ساخت Frostmourne هستن
اولین لینک http://www.damods.com/forums/index.php?action=downloads;sa=view;down=105 هست که هنوز نتونسته مشکلات کوله‌پشتی و انیمیشن رو درست کنه (برای دانلود باید عضو سایت باشید)
دومی رو هم همونطوری که DAVOOD THE GREAT عزیز گذاشتند با این که تکسچر بهتری داره ولی هنوز منتظر اجازه کپی‌رایت هست چون از یک مود Oblivion به همین اسم پورت کرده
سومین لینکی هم که بهش رسیدم وارد نمیشه‌ (سایت bioware بیشتر وقتا بهم اجازه ورود نمیده، احتمالا سیستم شناسایی دزد دریایی داره :D)
http://social.bioware.com/forum/1/topic/72/index/397369

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام من یه سوال دارم من بلد نیستم چجوری باید برای دی ال سی های بازی امتیاز گرفت
تا الان تو منوی DLC
BLOOD DRAGON ARMOR و STONE PRISONER اومده ولی نمیدونم چجوری بگیرم :((

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کسی نی راستی یه سوال دیگه:cheesygri من از او راه مخفی که بان تیگان بهمون برای ورود به قلعه رد کلیف رو میده رد کردم اما تو قلعه هر کاری میکنم توسط دارک اسپان ها یا اون یارو که چوب داره در عرض3 دقیقه میمیرم رمزی چیزی نداره؟

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام من یه سوال دارم من بلد نیستم چجوری باید برای دی ال سی های بازی امتیاز گرفت
تا الان تو منوی DLC
BLOOD DRAGON ARMOR و STONE PRISONER اومده ولی نمیدونم چجوری بگیرم :((
سلام
dlc ها رو باید دانلود کنی ، امتیازی نیست!
کسی نی راستی یه سوال دیگه:cheesygri من از او راه مخفی که بان تیگان بهمون برای ورود به قلعه رد کلیف رو میده رد کردم اما تو قلعه هر کاری میکنم توسط دارک اسپان ها یا اون یارو که چوب داره در عرض3 دقیقه میمیرم رمزی چیزی نداره؟
کارکترت ضعیفه باید اول ماموریت های دیگه رو انجام بدی بعد اینو :-"

N@R!MAN

کاربر سایت
Feb 2, 2010
18
شما باید بری توی DustTown (اگر درست یادم بیاد)اون جا آخر شهر یه خونه هست ...میری تو با چند نفر درگیر میشی ...یه کلید میگیری میای در بزرگ وسط شهر رو باز میکنی ...از اون جا Quest تموم میشه!
من مشکلم پیدا کردن همین dust town هست!!!!:confused:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من مشکلم پیدا کردن همین dust town هست!!!!:confused:

کلا مکان کوچیکی Dust Town هست...

فقط توی یکی از خونه ها درگیری ایجاد میشه...
کلید رو که بگیرید و خونه ای که باید واردش بشید خیلی تابلو هست :D داره داد میزنه بیا منو باز کن :D
دقیقا کنار آتش وسط شهر...دقیقا در نزدیک این آتش هست.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
منظورت از چه طوریه چیه ؟:D
اونجا میتونی ست Armor ـه Cailan رو پیدا کنی ...
+Sword و Dagger ـه Duncan!
من سیو های قبلیمو لود کردم و خواستم برگردم به استاگار ولی چیزی تو نقشه نیست که بتونم برم!

راستی به نظرم این پچ 1.02a روی گرافیک تا حدودی تاثیر داشت. زره ها یه خورده تکسچرشون بیشتر از قبل به چشم میاد.

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
من هر کاری میکنم نمیتونم وارد بازی بشم همون اول بازی عکس کاراکتر میاد next خاموشه و pervious روشنه

ادیت : خودم فهمیدم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر