Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
سلام
اگه میشه راهنمایی کنید در نسخه boysteam چطوری میشه پچ نصب کرد رو بازی (نسخه 3 DVD)
مرسی
دوست عزيز متاسفانه نمي شه. يكي از دلايل اين كه بازياي اين شركت خريدار نداره همينه. ضمن اين كه شما بسته (هاي) الحاقي رو هم نمي توني نصب كني.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
آقا این عصای Wynne بهش میخوره خفن باشه، اسمش چیه؟
این Enchanter's Staff ـه Red Steel ـه که خودش از اول داشت دیگه شاید چون Red Steel بود به نظرت عجیب اومد...؟
من هر چی گشتم نتونستم یه Staff پیدا کنم که بیشتر از این به Wayne بیاد (و البته قوی هم باشه) به خاطر همین دیگه عوض نکردم Staff رو!

hλdi

کاربر سایت
Mar 19, 2009
80
نام
هادی
سلام. من این بازی رو تازه گرفتم. میشه یکم راهنماییم کنین چون زیاد آر پی جی بازی نکردم.

من کاراکترمو human و warrior انتخاب کردم و میخوام تما لول آپ هامو سر قدرتش بزارم و میخوام که با شمشیر و سپر بتونم خوب کار کنم. حالا سوالم اینه که توی talent ها فقط قسمتهای weapon and shield و warrior ها رو بگیرم تا قسمتهای دیگه مثل two-handed رو هم بگیرم؟

مرسی

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
کسی نیست جواب مارو بده؟
تو برج جادوگران در حالت fade در مپ the raw fade همان مرحله ای که تبدیل به موش میشیم کنار 1 کشتی 1 مترسک هست که در نقشه روش نوشته haidden room چطور از این بخش رد بشم؟ و به yevena برسم تا مرحله تموم شه؟
:confused:کسی نیست جواب مارو بده؟:confused:

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
کسی نیست جواب مارو بده؟
تو برج جادوگران در حالت fade در مپ the raw fade همان مرحله ای که تبدیل به موش میشیم کنار 1 کشتی 1 مترسک هست که در نقشه روش نوشته haidden room چطور از این بخش رد بشم؟ و به yevena برسم تا مرحله تموم شه؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
کسی نیست جواب مارو بده؟

اونجا چهارتا شکل اصلی هست که باید به دست بیاری غیر از موش سه تا دیگه مونده اول باید تو مناطق سفر کنی و این شکلا رو به دست بیاری بعد بگردی به مناطق قبلی و باسای هرکدومو بکشی مثلا برای رد شدن از اون دره باید شکل روحو بدست بیاری

loyal_boy

کاربر سایت
Jan 15, 2010
9
اول بازی وقتی که کاراکتر رو میسازیم صدای کاراکتر رو هم انتخاب می کنیم ولی توی بازی اصلا کاراکتر ما حرف نمیزنه ! دلیلش چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر