Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
مگه مواد اولیش چیزی غیر از Elfroot و Flask ه؟
اره خیلی چیزا هست!
دستور العمل هاشو از مغازه دارا ! بخر (تو همون بخشی که Potion میفروشن دستور العمل دارن، از شکل اسمشون معلومه دستور العمل هستن ببینی متوجه میشی) بعد نوشته چیا لازم ـه برای ساختشون...

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
مگه مواد اولیش چیزی غیر از Elfroot و Flask ه؟
دستور العملش رو کجا میتونم پیدا کنم؟
تا اونجایی که من یادمه 3 تا elf root و 2 تا از اون فلاسک های آبی و یه ونه از اون فلاسک های زرد میخواست .... ( البته بدون دستور العمل نمیتونی بسازیش ) .... دستور العملش رو هم همون دورف هایی که توی camp هستن دارن ( اگه نداشتن برو به برسیلین فورست و از الف ها بخر )

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام
من Return to ostagar رو نصب کردم ، آخرین جایی که سیو کردم توی اون تالارس که همه جمعن بعد از کشتن آرچدمون . مشکل اینه که وقتی از اون تالار میام بیرون نوشته های آخر بازی رو نشون میده و بعدشم Credit . چطوری میتونم داستان return to ostagar رو ادامه بدم:confused:
اینم عکس کاراکترم:
image-F9C1_4B5ECCBD.jpg

image-F258_4B5ECCBD.jpg

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام
من Return to ostagar رو نصب کردم ، آخرین جایی که سیو کردم توی اون تالارس که همه جمعن بعد از کشتن آرچدمون . مشکل اینه که وقتی از اون تالار میام بیرون نوشته های آخر بازی رو نشون میده و بعدشم Credit . چطوری میتونم داستان return to ostagar رو ادامه بدم:confused:
اینم عکس کاراکترم:
image-F9C1_4B5ECCBD.jpg

image-F258_4B5ECCBD.jpg
بعد از اینکه Credit تمام شد و به صفحه اصلی برگشتی اگه بری قسمت Load و اخرین سیو رو لود کنی بازی شروع میشه و یک پیغام میده که شما بازی رو تموم کردید و......از هر کدوم از اون ورودی ها بری وارد کمپ میشی و از اون به بعد میتونی به اوستاگار بری.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
این عکس Character من با Party ـش :
d1f3e6c850010016f2b6a16049ca0939b37c1fed.png
اینم تنها:
450f2adcbca72126374fbce98a4d79f6e3a83082.png
شما هم یه عکس با Party بزارین دیدن Armor هایی که برای Character ها انتخاب کردین جالبه!

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
بعد از اینکه Credit تمام شد و به صفحه اصلی برگشتی اگه بری قسمت Load و اخرین سیو رو لود کنی بازی شروع میشه و یک پیغام میده که شما بازی رو تموم کردید و......از هر کدوم از اون ورودی ها بری وارد کمپ میشی و از اون به بعد میتونی به اوستاگار بری.
بعد از Credit لود کردم ولی هیچ پیغامی نداد دوباره رفت همون جا:confused:;)

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
بعد از Credit لود کردم ولی هیچ پیغامی نداد دوباره رفت همون جا:confused:;)
Load Game رو بزن، بین Save هات Post-Campaign Save رو (که هیچ عکسی نداره) Load کن
منظور دوستمون هم از اخرین Save همین بود احتمالا" تو Save خودت رو Load کردی...

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
اینم عکس کاراکتر من:
اصلاً از با زرهش حال نمیکردم. خیلی رنگش مذخرف بود.:sick: فقط قابلیتش خوب بود. قوی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر