Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

saeed-evil

کاربر سایت
Aug 24, 2008
311
نام
Saeed
سلام.
دوستان من این پچ 1.02A رو نصب کردم البته قبلش 2 تا پچهای دیگرو نصب کرده بودم ولی بعد از نصب این پچ دیگه تو بازی نمیره!!این پچ کرکی میخواد؟اگه میخواد هر کس داره ممنون میشم بده.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام.
دوستان من این پچ 1.02A رو نصب کردم البته قبلش 2 تا پچهای دیگرو نصب کرده بودم ولی بعد از نصب این پچ دیگه تو بازی نمیره!!این پچ کرکی میخواد؟اگه میخواد هر کس داره ممنون میشم بده.
کرک این پچ رو تو صفحات قبل گذاشتم. این هم لینک کرکش.
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_dragon_age_origins.shtml
تو صفحه ای که باز شد رو گزینه Dragon Age: Origins v1.02a [MULTI8] No-DVD/Fixed EXE کلیک کن.

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام
کسی return to ostagar رو دانلود کرده :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17738&page=93

Code:
http://rapidshare.com/files/332636884/Dragon.Age.Origins.Return.to.Ostagar.DLC-ARM.rar
OR
http://3oof.com/Dragon.Age.Origins.Return.to.Ostagar.DLC-ARM.rar
کار می کنه(کرک شدس) ؟ من که بازی رو تموم کردم چطوری باید داستان dlc رو ادامه بدم؟ یعنی میشه داستان dlc رو ادامه داد بعد از پایان بازی :confused:

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
برای نصب هر DLC بازی به \Dragon Age\bin_ship رفته و daupdater رو اجرا کنید daupdater رو اجرا کنید روی select dzips کلیک کنید و آدرس DLC ها رو بدید تا نصب بشه بعد از نصب فایل زیر و تو C:\Users\Documents\BioWare\Dragon Age\Settings جایگزین کنید تا کرک بشه
http://www.2shared.com/file/10600301/3e48ef39/AddIns.html

==============
کسی return to ostagar رو دانلود کرده
اره من دانلود کردم تمومش کردم ماموریتش در اون پادشاه هست که تو جنگ کشته شد

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
سلام.
دوستان کسی میتوهه کمک کنه من تو منطقه the brecilian forest هستم تو کوئیست cammens lament من هر کاری میکنم این دوتا به هم برسن نمیشه:Dهمش 5 تا از قلب موریگان کم میشه کسی میدونه اینجا چجوریه؟؟
ممنون.
Cammen
همون پسریه که میگه از جنگل برام Wolf Pelt بیار میخواد بده به دوست دخترش.همون اول که وارد جنگل the brecilian شدی چند تا گرگ میان از روی لاشه ی اونا Wolf Pelt رو براش ببر فقط اگه میخوای الف ها و گرگ نماها رو به توافق برسونی لازم نیست بری پیشش چون میگه گرگ نماها دیگه توی جنگل نیستند و خودم میرم شکار گرگ.
من توی این quest اون wolf pelt هارو آوردم براش ولی هرجارو گشتم نبود پسره ... نمیدونم مشکل از بازی بود یا اینکه من پیداش نمیکردم ولی کل قبیله رو زیرو رو کردم پیداش نکردم ...

ولی من کلا این ماموریت رو یه جور دیگه تموم کردم :D

به پسره گفتم برای اینکه موفق بشی اول باید تجربه کسب کنی! البته للیانا با این کار من مخالف بود ولی در آخر قانعش کردم! بعد هم که دختره قضیه رو فهمید زد توی گوش پسره و باهاش قهر کرد و کوئست fail شد :-"

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
اره من دانلود کردم تمومش کردم ماموریتش در اون پادشاه هست که تو جنگ کشته شد
میشه دقیق تر توضیح بدی ؟
همون پادشاه که با Duncon بود و زره طلایی داشت ؟

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار

به پسره گفتم برای اینکه موفق بشی اول باید تجربه کسب کنی! البته للیانا با این کار من مخالف بود ولی در آخر قانعش کردم! بعد هم که دختره قضیه رو فهمید زد توی گوش پسره و باهاش قهر کرد و کوئست fail شد :-"
به به چقدر در دو به هم زنی تبحر داری :laughing:

آقا یه سوال :
این DLC ها حدودا ( همش با هم) چقدر به گیم پلی بازی اضافه میکنن (از نظر زمانی ) ...؟

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
آقا من هم بالاخره اولین آر پی جی عمرم رو بازی کردم :D
خیلی عالیه بازیش
تازه دارم راه میفتم
دوستان فقط یه کم در مورد ناکتیک های جنگ توضیح بدن و این که به جز معجون سلامتی و زره و سلاح و دیگر ادوات جنگی بقیه آیتم ها به چه دردی میخورن؟! :blushing: (ببخشید دیگه خیلی تازه کارم :D)

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
آقا من هم بالاخره اولین آر پی جی عمرم رو بازی کردم :D
خیلی عالیه بازیش
تازه دارم راه میفتم
دوستان فقط یه کم در مورد ناکتیک های جنگ توضیح بدن و این که به جز معجون سلامتی و زره و سلاح و دیگر ادوات جنگی بقیه آیتم ها به چه دردی میخورن؟! :blushing: (ببخشید دیگه خیلی تازه کارم :D)
Item اینجا زیاد هست .
شما اسمشون رو بگو یا یه عکسی چیزی ازش بزار ...
در هر صورت روش کلیک کنی اون پایین یه توضیحات مختصر از هر آیتم بهت میده .

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234

اگه یکی رابطه ت رو با موریگان به هم بزنه چیکارش میکنی؟:biggrin1:

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
Item اینجا زیاد هست .
شما اسمشون رو بگو یا یه عکسی چیزی ازش بزار ...
در هر صورت روش کلیک کنی اون پایین یه توضیحات مختصر از هر آیتم بهت میده .
کلا اون قسمتی تو کوله پشتی که یه هاون نمادش هست رو میگم
مثل این که باید ترکیب کنی با هم یه چیزی ازشون بسازی :biggrin1:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
کلا اون قسمتی تو کوله پشتی که یه هاون نمادش هست رو میگم
مثل این که باید ترکیب کنی با هم یه چیزی ازشون بسازی :biggrin1:
اونا بیشتر با استفاده از مهارت ها(Skills) کاربرد دارند یه سری برای سخت معجون های رستور کردن سلامتی و مانا و ...ویا تله (Trap ) و همچنین سموم برای استفاده در سلاح ها.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
میشه دقیق تر توضیح بدی ؟
با اجازه ی دوستمون:
ماجرای این DLC اینه که بر میگردی به Ostagar تا یه Chest رو پیدا کنی که Cailan کلیدش رو به یکی داده بود که به یه Gray Warden برسونه اگه خودش مرد که البته یه جورایی ماجرای انتقام گیری و اینا هم هست توش داره :D
تو این DLC میتونی زره و شمشیر Cailan رو هم پیدا کنی (همون زره طلایی ـه که گفتی) که هیچ کدوم آنچنان قوی نیستن (ولی زره ـه قشنگه)!!
به طور کلی DLC ی جالبیه چون یه عالمه Darkspawn توشه که میتونی بکشی! (نمیدونم چرا کشتن این Darkspawn ها یه حل خاصی به من میده :D) و البته برگشتن به جایی که اولای بازی دیدیش خودش خیلی جالبه...
راستی این DLC نیازی به Crack نداره همینجوری نصب کنی میره تو بازی...

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
میشه دقیق تر توضیح بدی ؟

چه توضیحی می خواهی دقیقا؟
دقیقا نمی دونم اسمش چیه ولی فکر کنم همونه
اون Org که تو میدون جنگ پادشاه رو کشت دوباره توسط یه دارک اسپان جاودگر زنده میشه بعد از مبارزه با اون ماموریت تموم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر