Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
وقتی اخره بازی شما و موریگان میخوایید:smile: شخصیت بازی میگه بچه دارک اسپاون نمیشه؟؟

اونجا موریگن جواب میده که نه ... با اینکار روح old god از taint پاک میشه با این که بچه هه آدم نیستش ولی دیگه بخاطر نبودن taint دارک اسپاونم نیست ...

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
اینکه دارک‌اسپان‌ها بتونن صحبت کنن چیز جدیدی نیست البته توی بازی نمیبینیم ولی کلا همه جادوگرهاشون این توانایی رو دارن، میتونین توی Codex>Creatures>Hurlock ببینید:

Emissaries
Hurlock emissaries have also been known to appear during a Blight. These darkspawn are the only ones recorded as being capable of human speech and are often capable of employing magic.

در ضمن آخر بازی اگه دعوت موریگان رو رد کرده باشیم مینویسه که موریگان میره به Orlais و مشاور امپراطور میشه، با این حساب فکر کنم کسی که باهامون همراه میشه Alistar یا Logain ـه چون تصمیمات ما در هر صورت روی expansion تاثیر داره و این دو تا تنها کسانی هستند که هیچوقت از گروه بیرون نمیرن حتما یکی از اونا تا آخرش باهامون هست مگه اینکه فداکاری کنه

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
اینکه دارک‌اسپان‌ها بتونن صحبت کنن چیز جدیدی نیست البته توی بازی نمیبینیم ولی کلا همه جادوگرهاشون این توانایی رو دارن، میتونین توی Codex>Creatures>Hurlock ببینید:

Emissaries
Hurlock emissaries have also been known to appear during a Blight. These darkspawn are the only ones recorded as being capable of human speech and are often capable of employing magic.

در ضمن آخر بازی اگه دعوت موریگان رو رد کرده باشیم مینویسه که موریگان میره به Orlais و مشاور امپراطور میشه، با این حساب فکر کنم کسی که باهامون همراه میشه Alistar یا Logain ـه چون تصمیمات ما در هر صورت روی expansion تاثیر داره و این دو تا تنها کسانی هستند که هیچوقت از گروه بیرون نمیرن حتما یکی از اونا تا آخرش باهامون هست مگه اینکه فداکاری کنه
البته درسته که که امکان وجود داشتن موریگان خیلی کمه ...
اما با اینکه بازی چند پایان مختلف داره باید bioware برای ادامه ی بازی یکی رو به رسمیت بشناسه (عین silent hill ) که فکر کنم همون پایان مرموز بچه دار شدن موریگان خیلی بهتر از اون یکی باشه ...

saeed-evil

کاربر سایت
Aug 24, 2008
311
نام
Saeed
سلام.
دوستان کسی میتوهه کمک کنه من تو منطقه the brecilian forest هستم تو کوئیست cammens lament من هر کاری میکنم این دوتا به هم برسن نمیشه:Dهمش 5 تا از قلب موریگان کم میشه کسی میدونه اینجا چجوریه؟؟
ممنون.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من الان تقریبا آخرای Main Quest های بازی هستم... درصد کامل شدن بازی رو برای من زده 17% ، تا حالا هم Side Quest نرفتم...توی طول بازی هم توی شهر ها Side quest های زیادی ندیدم!!! شاید هر شهر 4-5 تا دیده باشم...
چه جوری میشه بازی رو 100% کرد؟! چه قدر وقت میگیره؟! کسی تونسته 100% کنه ؟

یه سری Add on هم دانلود کردم چون هنوز بازی رو تموم نکردم نصب نکردم... این Add on ها Quest خاصی اضافه میکنن؟

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام.
دوستان کسی میتوهه کمک کنه من تو منطقه the brecilian forest هستم تو کوئیست cammens lament من هر کاری میکنم این دوتا به هم برسن نمیشه:Dهمش 5 تا از قلب موریگان کم میشه کسی میدونه اینجا چجوریه؟؟
ممنون.
میتونی یک توضیح کوکچیک از ماموریت بدی من همه ماموریت های the brecilian forest رو انجام دادم ولی اینو ندیدم؟
ویرایش:
Cammen
همون پسریه که میگه از جنگل برام Wolf Pelt بیار میخواد بده به دوست دخترش.همون اول که وارد جنگل the brecilian شدی چند تا گرگ میان از روی لاشه ی اونا Wolf Pelt رو براش ببر فقط اگه میخوای الف ها و گرگ نماها رو به توافق برسونی لازم نیست بری پیشش چون میگه گرگ نماها دیگه توی جنگل نیستند و خودم میرم شکار گرگ.

آخرین ویرایش:

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
میتونی یک توضیح کوکچیک از ماموریت بدی من همه ماموریت های the brecilian forest رو انجام دادم ولی اینو ندیدم؟
ویرایش:
Cammen
همون پسریه که میگه از جنگل برام Wolf Pelt بیار میخواد بده به دوست دخترش.همون اول که وارد جنگل the brecilian شدی چند تا گرگ میان از روی لاشه ی اونا Wolf Pelt رو براش ببر فقط اگه میخوای الف ها و گرگ نماها رو به توافق برسونی لازم نیست بری پیشش چون میگه گرگ نماها دیگه توی جنگل نیستند و خودم میرم شکار گرگ.
من توی این quest اون wolf pelt هارو آوردم براش ولی هرجارو گشتم نبود پسره ... نمیدونم مشکل از بازی بود یا اینکه من پیداش نمیکردم ولی کل قبیله رو زیرو رو کردم پیداش نکردم ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من توی این quest اون wolf pelt هارو آوردم براش ولی هرجارو گشتم نبود پسره ... نمیدونم مشکل از بازی بود یا اینکه من پیداش نمیکردم ولی کل قبیله رو زیرو رو کردم پیداش نکردم ...
دقیقا منم همین مشکل رو داشتم. پیداش نکردم گفتم گور باباش رفتم فروختم.:biggrin1:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
البته بستگی به ماموریت مربوط به نفرین داره من به توافق رسوندمشون وقتی برگشتم با اینکه Wolf Pelt ها رو براش اورده بودم ولی روی نقشه هیچ نشانه ای از اون پسره نبود وقتی رفتم پیشش بهم گفت که دیگه توی جنگل گرگ نماها نیستند خودم میرم شکار یه دور زدم برگشتم دیدم نیست.

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168

برای منم یه بار همین جوری شد
تو اون کوئستی که توی کمپ الفا یه بابایی میگفت زنم گم شده برام پیداش کن بعد که برگشتم به طرف بگم زنت رو پیدا کردم هرچی گشتم طرف انگار دود شده بود :biggrin1:
یه بار دیگم سریه ماموریت دیگه همین طوری شد نمیدونم چرا :confused:

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
برای منم یه بار همین جوری شد
تو اون کوئستی که توی کمپ الفا یه بابایی میگفت زنم گم شده برام پیداش کن بعد که برگشتم به طرف بگم زنت رو پیدا کردم هرچی گشتم طرف انگار دود شده بود :biggrin1:
یه بار دیگم سریه ماموریت دیگه همین طوری شد نمیدونم چرا :confused:

برای منم همین مشکل پیش اومد کلی رفت رو اعصابم:evil: اما اون دوتا قبلی رو به هم رسوندم :biggrin1:
بعضی از ماموریت هارو هم که تموم میکردم از لیست کوئست ها حذف نمی شد:confused:

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
من الان تقریبا آخرای Main Quest های بازی هستم... درصد کامل شدن بازی رو برای من زده 17% ، تا حالا هم Side Quest نرفتم...توی طول بازی هم توی شهر ها Side quest های زیادی ندیدم!!! شاید هر شهر 4-5 تا دیده باشم...
چه جوری میشه بازی رو 100% کرد؟! چه قدر وقت میگیره؟! کسی تونسته 100% کنه ؟
برای 100% کردن باید تمام Campaign های بازی رو بری (بر اساس چیزی که اون بالا نوشته) ولی من که احتمالا تمام Side Quest ها رو گرفتم (10 تاش رو هنوز کامل نکردم) و Main Quest رو هم الان به The Final Battle رسیدم 44% زده که احتمالا" وقتی تموم بشه طرفای 50% میشه که بقیه ـش هم حتما" Campaign های دیگست...
یه سری Add on هم دانلود کردم چون هنوز بازی رو تموم نکردم نصب نکردم... این Add on ها Quest خاصی اضافه میکنن؟
دو تا DLC ی اصلی هست که یکی یه Quest ـه و اون یکی هم یه Quest ـه و هم یه Character جدید باز میکنه بقیه هم اگه گرفته باشی یه سری Item هست که تو Edition های مختلف بازی همراهشون هست...
پیشنهاد میکنم از همین الان نصب کنی و انجامشون بدی...
این اضافه شونده ی warden's keep رو لطفا لینکشو بدید...
من از این Torrent گرفتم که هم Stone Prisoner رو داره هم Warden's Keep هم هم یه سری Item که اگه بقیه رو نمیخای میتونی فقط Warden's Keep رو دانلود کنی
متاسفانه من لینک دیگه ندارم اگه نمیتونی Torrent بگیری دوستان باید زحمتش رو بکشن (البته این Seed ـش زیاده)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر