Dragon Age : Origins ~ XBox 360

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
راه استفاده از اینجری کیت:دکنه ال-تی رو نگه دار بعد تو اون دایره که میاد قسمت معجون ها رو انتخاب کن(عکس یه شیشه معجونه)اونجا اینجری کیتروانتخاب کنی ازش استفاده می کنه.

من هربار از خود اینونتوری انتخاب میکردم کاری نمیکرد حالا میرم اینی که گفتی رو امتحان میکنم دستت طلا ...:biggrin1:

راستی مال توام همینطوری میشد یا مال من عیبی چیزی داره ... :confused:

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
من هربار از خود اینونتوری انتخاب میکردم کاری نمیکرد حالا میرم اینی که گفتی رو امتحان میکنم دستت طلا ...:biggrin1:

راستی مال توام همینطوری میشد یا مال من عیبی چیزی داره ... :confused:
آره تو اینوینتری کار نمی کرد مال منم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,079
فرق عمده ی گرافیک و کنترل 360 با نسخه ی PC چیه؟
گرافیکش یه مقدار بهتره ولی نه اونجوری.
کنترل هم در نسخه PC راحت تره مسلما (به دلیل موس)! مثلا شما می توانید دوربین بازی رو ببرید بالا و ایزومتریک بشه!
دوستان من بازی رو تازه گرفتم .. می خواستم بدونم این بازی چند ساعت گیم پلی داره ؟
برای تمام کردنش 30 تا 40 ساعت. اما میتوانید تعداد زیادی Side Quest برید که شاید تا 50-60 ساعت هم برسه.

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
سلام
من اینجا گیر کردم.
تو برج جادوگران در حالت fade در مپ the raw fade همان مرحله ای که تبدیل به موش میشیم کنار 1 کشتی 1 مترسک هست که در نقشه روش نوشته haidden room چطور از این بخش رد بشم؟ و به yevena برسم تا مرحله تموم شه؟

ferro

کاربر سایت
Jun 25, 2010
12
نام
mohammad
salam barobax,agha man bayad chikar konam yaramam dombalam bian?yaram hamash yeja vay mistan vaghty jang mishe man dastoore hamle midam bayad montazer sham ta yaramam bian,chikar konam baham harkat konan?:-/

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
من بازی رو تازه گرفتم.بازی خیلی خوبی به نظر می رسه.
فقط من از قسمت Tactics سر در نمیارم.کسی می تونه یه توضیح در موردش بده؟؟
اون قسمت Presets که پایین Behaviors هست چیکار می کنه؟اون گزینه هاش چیکار میکنن؟؟

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
سلام
من میخوام بازی رو بگیرم. بازی قشنگیه؟
تو چه سبکیه؟

آره خیلی بازیه قشنگیه هنوز تو چارت گیم اسپات نمره 9.5 داره(البته فقط نسخه پی سیش).سبکش نقش افرینیه همون rollplaying مثل بازیه دو شماره مس افکت یا فیبل یا فاینال فانتزی البته تو گیم اینا با هم خیلی فرق میکنن ولی هموشن نقش آفرینی ان.ولی راجع به دراگون ایج نقش آفرینی کلاسیکه که سخت و پیچیده است اگه زبان انگلیسیت لاغره نخرش.چون باید واسه فمیدن داستان و حتی واسه انجام دادن ماموریت ها باید انگلیسی بلد باشی.به هر حال اگه خواستی بخریش نسخه پی سی رو بخر از نسخه کنسولی خیلی بهتره از چند جهت...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر