Dragon Age : Origins ~ XBox 360

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
دوستان بازی قضیش چیه؟
مثلا به Fable 2 نزدیکه ؟ چجوریه؟ مثله Wow ؟
گرافیکش چجوریه؟
کلا مثل بکس شاتش باید با اژدها بجنگیم؟:-"
چون من خیلی به بازی هایه R.P.G علاقه دارم...

بيشتر شبيه wow هست البته با ديالوگهاي فراوان يعني يه جورايي مخلوطي از سبك و جنگهاي wow و ديالوگاي mass effect........... .

amir_enrique1

کاربر سایت
Jul 27, 2007
123
نام
امیر پارسا
بخریم یا نه میسرفه داستان خوبی داره گرافیک خوبی داره دوستان

call of duty : modern warfare 2 من که خیلی رازی بودم این چطور خوبه

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
به نظر من که حداقل برای 360 که چیز مالی از آب در نیومده
داستان پیچیده هر دقیقه هم هزارتا اسم و کوئست میاد
اپگریدها اصلا معلوم نیست چی هست سیستم مپ خیلی گیجه
شما میری سمت چپ ولی توی مپ داری مثلا میری به سمت بالا
دموها افتضاحه من نمیدونم جا کم آوردن چی شده که یک همچین
بلایی سر بازی امده
خلاصه سیستمش خیلی گنگه من که اصلا با این حال نکردم
خیلی خواسته شبیه به مس ایفکت باشه اما اون کجا این کجا
خیلی ناجوانمردانه به ای بازی 8.5 داده من فکر میکنم 6 هم زیادشه

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
بلایی سر بازی امده
عزیز شما حتما RPG باز نیستی که این حرف رو میزنی !
==============
بابک (:D) و دوستان دیگه ! من بازی رو گرفتم ! کاملا با یک بازی Old School و Real RPG مواجهین که ممکنه ساعت ها مشغولتون کنه ! Class ها و Skill های بازی بیداد میکنه ! عالی کار شده ! سیستم مبارزات بازی یکم کسل کنندس ولی قابلیت Switch کردن به بازی جذابیت داده ! داستان بازی بسیار پیچیده و طولانی و دقیقا هرکاری که میکنین توی روند بازی تاثیر داره

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا کلا این گیم چجوریه ؟ من زیاد دوست ندارم تو گیم سر در گم بشم . این که اینجوری نیست ؟ mass effect رو هم بازی نکردم .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
بلایی سر بازی امده

شما كلا RPG باز نيستي به نظرم و گرنه اين حرف رو نميزدي........ .

پيچيدگي داستان و زيادي ديالوگا نشوندهنده زيبايي بازيه البته در اين سبك مپ هم هيچ ايرادي ندار ما كه اين ايرادو نديديم تو بازي...... .

باري x360 فقط گرافيكش پايين و كلا مشكل كمي بافت داره ولي باز هم براي كساني كه عاشق بازيهاي نقش آفريني كلاسيك هستن بهترين گزينه هستش و نمره اي رو هم كه گرفته حقش بوده واقعا بي نظيره عاليه خفنه............:biggrin1:

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
من حدود 2-3 روز هست که این بازی رو روی 360 بازی می کنم...در واقع من اول می خواستم واسه پی سی بخرم برای اینکه فکر می کردم کنترل و انجام این همه اسپل با 360 سخته ولی خوب از اونجا که مغازه دار فقط واسه 360اش رو داشت و من هم دیگجه حوصله نداشتم انکف این بازی بمونم خریدمش...خیلی باحاله ولی داستانش گیج کننده هست...من انگلیسیم اونقدر خوب هست که دیالوگ ها رو بفهمم...مشکل اینجوریی هم تو هیچ بازی نداشتم....ولی کلا این توی یه دنیا رمزگونه ای وجود داره که در واقع خیلی سخت ازش می شه سر در آورد مثلا من هیچ فزق بین یک humanوqunriرو نفهمیدم..منم عاشق اینجور دنیا هام..الان یه جاش 1روزه گیر کردم ولی نمی پرسم تا مزش نره(واسه خودم.)
در کل بازی به صورت دیوانه کننده ای با حاله :ی

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
شما كلا RPG باز نيستي به نظرم و گرنه اين حرف رو نميزدي........ .

پيچيدگي داستان و زيادي ديالوگا نشوندهنده زيبايي بازيه البته در اين سبك مپ هم هيچ ايرادي ندار ما كه اين ايرادو نديديم تو بازي...... .

باري x360 فقط گرافيكش پايين و كلا مشكل كمي بافت داره ولي باز هم براي كساني كه عاشق بازيهاي نقش آفريني كلاسيك هستن بهترين گزينه هستش و نمره اي رو هم كه گرفته حقش بوده واقعا بي نظيره عاليه خفنه............:biggrin1:

من زیاد گیر سبک بازی خاصی نیستم عزیزم
این بازی رو با یک بازی همتراز خودش مثل مس ایفکت اگر بذاری کنار هم میبینی که
این جلوی اون هیچ حرفی برای گفتن نداره اگر داره شما بگو ببینم این چه برتریهایی داره
ما هم یاد بگیریم در صورتی که کاملا مشخص هست که خیلی سعی شده این بازی
یکجورایی شبیه به همون مس ایفکت بشه
اما در مورد دیالوگ من نگفتم چرا اینقدر دیالوگ داره
دیالوگ زیاد ربطی به پیچیدگی نداره اینکه اسامیی در بازی فرت و فرت مطرح میشه که
اصلا نمیدونی چی هستن کی هستن و توی ژورنال هم راهنمای خاصی دیده نمیشه که
بعدا این ادمها رو ببینی یا کارها رو انجام بدی کلی روحیه ادم رو ضعیف میکنه کلا ایتجا منظورم
مامورت های جانبیش هست اون اصلی هاش که معلومه
گرافیک بازی هم یکم پایین نیست عزیز خیلی پایینه صداها سینک نیستن و افت شدید
فریم داره اینها همش کلی میزنه تو سر بازی
یه داستان خوب که نمیشه کل بازی

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
این جلوی اون هیچ حرفی برای گفتن نداره اگر داره شما بگو ببینم این چه برتریهایی داره
بعدا این ادمها رو ببینی یا کارها رو انجام بدی کلی روحیه ادم رو ضعیف میکنه کلا ایتجا منظورم
به نظر من که تنها مشکل روی ایکس باکس گرافیکش بود درمورد جورنال هم چرا من الان کشف کردم که یه چیزی به نام codexهست که بعد از مواجه شدن با هر چیز جدید توضیحاتی در باره اون توش وارد می شه.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام

دوست عزیز همچین مس افکت نکن ! همون مس افکت هم ساخته همین Bioware ـه پس نمیخواد بگی میخواد شبیه مثلا مس افکت بشه ! Dragon Age خون و اصالت بازی های قدیمی و RPG های بزرگ توی رگاش در جریانه ! من واقعا در تعجبم ! یا شما مس افکت رو بازی نکردی یا نمیدونم فقط میخوای از DA بد بگی چون پیچیدگی و کلا همه چیز ME خیلی بیشتر از DA بود ! بازی کاملا هم روون هست ! مشکل اینجاس که شما یا انگیلیسیتون در حد مناسب برای انجام بازی نیست یا حال و حوصله ندارین دو ساعت با هر فردی که مواجه میشین صحبت کنین ! گرافیک بازی نه خیلی پایینه نه یکم پایینه ! یعنی به نسبت بازی های دیگه خیلی بهتره ولی به نسبت نسخه PC پایینتره !
اخه مشکل اینه که بازی دارای GP عالی، گرافیک خوب، داستانی زیبا، موزیک های همجو بازی هست و ما بر این اساس میگیم بازی خوبه و نه داستان !

دوست عزیز همچین مس افکت نکن !
منظورم بد بودن بازی نیست بیاین یسریتون گیر بدین ها منظورم تو سر کوبیدن DA ـه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من حدود 2-3 روز هست که این بازی رو روی 360 بازی می کنم...در واقع من اول می خواستم واسه پی سی بخرم برای اینکه فکر می کردم کنترل و انجام این همه اسپل با 360 سخته ولی خوب از اونجا که مغازه دار فقط واسه 360اش رو داشت و من هم دیگجه حوصله نداشتم انکف این بازی بمونم خریدمش...خیلی باحاله ولی داستانش گیج کننده هست...من انگلیسیم اونقدر خوب هست که دیالوگ ها رو بفهمم...مشکل اینجوریی هم تو هیچ بازی نداشتم....ولی کلا این توی یه دنیا رمزگونه ای وجود داره که در واقع خیلی سخت ازش می شه سر در آورد مثلا من هیچ فزق بین یک humanوqunriرو نفهمیدم..منم عاشق اینجور دنیا هام..الان یه جاش 1روزه گیر کردم ولی نمی پرسم تا مزش نره(واسه خودم.)
در کل بازی به صورت دیوانه کننده ای با حاله :ی
درمورد کنترلش باید بگم مثل سری Wow کار شده و عجیب با دسته 360 هماهنگی داره.
داستانش م یواش یواش بعد از پیشروی زیابتر و مشخص میشه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
دوست عزیز همچین مس افکت نکن ! همون مس افکت هم ساخته همین Bioware ـه پس نمیخواد بگی میخواد شبیه مثلا مس افکت بشه ! Dragon Age خون و اصالت بازی های قدیمی و RPG های بزرگ توی رگاش در جریانه ! من واقعا در تعجبم ! یا شما مس افکت رو بازی نکردی یا نمیدونم فقط میخوای از DA بد بگی چون پیچیدگی و کلا همه چیز ME خیلی بیشتر از DA بود ! بازی کاملا هم روون هست ! مشکل اینجاس که شما یا انگیلیسیتون در حد مناسب برای انجام بازی نیست یا حال و حوصله ندارین دو ساعت با هر فردی که مواجه میشین صحبت کنین ! گرافیک بازی نه خیلی پایینه نه یکم پایینه ! یعنی به نسبت بازی های دیگه خیلی بهتره ولی به نسبت نسخه PC پایینتره !
اخه مشکل اینه که بازی دارای GP عالی، گرافیک خوب، داستانی زیبا، موزیک های همجو بازی هست و ما بر این اساس میگیم بازی خوبه و نه داستان !

منظورم بد بودن بازی نیست بیاین یسریتون گیر بدین ها منظورم تو سر کوبیدن DA ـه

تاييد ميشه........ .

تازه آخه مس افكت اصن فرمش با اين فرق مي كنه درسته نقش آفريني ولي مثه اينكه نيس اين كلا سبك كلاسيكو داره هر كي از اين سبك خوشش بياد اين بازي رو هم با لذت انجام ميده....

و البته من حتي يك بار هم افت فريم تو بازي نديدم مثه اينكه تو كنسول بعضي از بچه ها اين مشكل ديده شده كه واسشون افت فريم ميده حالا نميدونم علتش چيه ولي من اصلا افت فريم ندارم....................... .

در نهايت به نظر خود من كه شديد عاشق سبك rpg هستم و بصورت حرفه اي اين سبكو دنبال ميكنم اين بازي رو بايد يكي از بهترينها تو سبكش دونست چون همه چي توش بالانس و عاليه

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
واقعا عالی بود بعد یک هفته بازی کردن پی در پی و 1000 تا کردن GS بازی بعد از Neverwinter Nights 2 و StarWars Knights of The Old Republic series بهترین تجربه بود. اگر سوالی جایی گیر کردید بگید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر