Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Warden Commander

کاربر سایت
Jun 24, 2014
107
نام
Nima
ممنون
یه اشتباهی که من کردم اینه که بازی رو بعد از جویدن ویچر شروع کردم و واقعا الان نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم!
واقعا چند لول از ویچر پایین تره
راستی با اینکه بازیم آخرین آپدیته (1.12) ولی باز افت فریم های مسخره ای داره!
افت فریم تو cutscene ها رو میگی ؟چون تو خود بازی افت فریم رو من احساس نکردم ولی برای cutscene ها متاسفانه افت فریم فقط تو نسخه ps4 وجود داره برای من هم بود ولی بعد اپدیت رفع شد! ولی در کل زیاد هم اذیت کننده نیست دیگه بعد ویچر افت فریم های این که چیزی نیست:d
در مورد خود بازیم اره اگه کلی نگاه کنیم ویچر خیلی بهتر عمل کرده ولی برتر مطلق هم نیست کلا اگه به Lore بازی و سری علاقه داشته باشی 100% ارزش تجربه رو داره ولی در غیر این صورت بعد ویچر فکر نکنم بتونی ارتباط برقرار کنی .البته یکمی جلوتر بری بازی بهتر میشه شاید خوشت اومد!
من خودم الان دارم Inquisition برای بار چهارم بعد 2 بار تموم کردن ویچر بازی می کنم هیچ مشکلیم ندارم:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
افت فریم تو cutscene ها رو میگی ؟چون تو خود بازی افت فریم رو من احساس نکردم ولی برای cutscene ها متاسفانه افت فریم فقط تو نسخه ps4 وجود داره برای من هم بود ولی بعد اپدیت رفع شد! ولی در کل زیاد هم اذیت کننده نیست دیگه بعد ویچر افت فریم های این که چیزی نیست:d
در مورد خود بازیم اره اگه کلی نگاه کنیم ویچر خیلی بهتر عمل کرده ولی برتر مطلق هم نیست کلا اگه به Lore بازی و سری علاقه داشته باشی 100% ارزش تجربه رو داره ولی در غیر این صورت بعد ویچر فکر نکنم بتونی ارتباط برقرار کنی .البته یکمی جلوتر بری بازی بهتر میشه شاید خوشت اومد!
من خودم الان دارم Inquisition برای بار چهارم بعد 2 بار تموم کردن ویچر بازی می کنم هیچ مشکلیم ندارم:d

میدونی، بازی برام یکم گنگه!
تمام مراحل رفته تو هم دیگه و آدم نمیدونه دقیقا باید کدوم کوئست رو بره!
و اینکه آیتم ها و حتی منوی بازی پیچیده طراحی شده
مثلا برای Witcher خود منو و قسمت Alchemy و اینا بسیار ساده و قابل فهم هستش و از هر چیزی تو نگاه اول میتونی سر در بیاری، این اینجوری نیست!
البته در هر صورت منکه بازیش میکنم ( چون باید پلات بشه) ولی راه طولانی در پیش دارم :d
اینم بگم قبلا در حد 3-4 ساعت رو PC بازیش کرده بودم حالا برم جلوتر ببینم چی میشه!
ممنون بابت توضیحات

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
منم دارم بازی میکنم حدودا بیست ساعت بازی کردم لول 14 هستم و فک کنم وسطای بازیم چون رفتیم اسکای فال و ترمیمش هم کردم و چندتا ماموریت اصلی هم انجام دادم اما به دوتا مشکل خوردم اولا که ماموریتای اصلی هر کدوم حدود 20 30 تا پاور میخواد که جمع کردنش واقعا سخت شده دوما تا حالا دو تا اژدها پیدا کردم یکی تو اون صحرای غرب و یکی هم تو ن جزیره بارونی که باید سد رو باز میکردیم توش اسمش الان یادم رفتم ولی با اژدها ها که درگیر میشم بدجور میترکونن باید چیکار کنم کشتن اژدها تو اسکایریم واقعا راحت بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Power جمع کردن که خیلی راحت بود:-" ماموریت های فرعی رو نمیری؟ :D
اژدهاها سخت ترین و البته جذاب ترین بخش بازی هستن :D ، زدنشون کلا سخته و باید خوب lvl up بشی و بند و بساط خوبی داشته باشی! :D
من خودم با تیم زیر میرفتم :
خودم - Warrior - شمشیر و سپر
Cassandra
Varric
Dorian یا Solas
البته خوب کاملا بستگی به اینکه چه قدرت هایی براشون انتخاب کنی هم داره:-" + صبر و حوصله ی زیاد! و ناامید نشدن :D
اولین اژدهایی که زدم فکر کنم اونی بود که توی محیط جنگلی بودش(محیط بزرگی هم بود، و برای اولین بار اونجا اسب بهمون میدن:-" اسمش رو یادم نیست:-" )
بقیش هم میشه کم کم...یکم برو جلوتر و آیتم های خفن تری بگیر :D

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من تا حالا تو بازی انگشترهای زیادی پیدا کردم ولی انگار هیچکدوم قدرتی رو اضافه نمیکنه در مورد گردن بندها هم همین مشکل رو دارم

Warden Commander

کاربر سایت
Jun 24, 2014
107
نام
Nima
راهی نداره بشه وسایل بیشتری حمل کرد
من همش مشکل کمبود وزن دارم!
تو بازی 2 تا perk که مربوط به قسمت Inquisition هست اگه unlock شون کنی carry weight می تونی تا 90 ارتقا بدی.
perk ها هم اسمشون Antivan Tailoring و Imperial Court Tailoring هستند .
البته یه storage هم هست که ظرفیتش تا 1000 ایتم هست.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تو بازی 2 تا perk که مربوط به قسمت Inquisition هست اگه unlock شون کنی carry weight می تونی تا 90 ارتقا بدی.
perk ها هم اسمشون Antivan Tailoring و Imperial Court Tailoring هستند .
البته یه storage هم هست که ظرفیتش تا 1000 ایتم هست.

ممنون
یه Storage که تو خود Skyhole هست من از اون استفاده میکنم که 500 تا آیتم جا میگیره
یکی دیگه دیدم ولی یادم نمیاد کجا
اون 1000 تایی کجاست؟!
و یه سوال دیگه اینکه من Vivienne رو بهش دسترسی ندارم، نمیدونم چیکار کردم که کلا نیست
نمیشه پیداش کنم یا از لحاظ داستانی انتخابم اشتباه بوده؟

Warden Commander

کاربر سایت
Jun 24, 2014
107
نام
Nima
ممنون
یه Storage که تو خود Skyhole هست من از اون استفاده میکنم که 500 تا آیتم جا میگیره
یکی دیگه دیدم ولی یادم نمیاد کجا
اون 1000 تایی کجاست؟!
و یه سوال دیگه اینکه من Vivienne رو بهش دسترسی ندارم، نمیدونم چیکار کردم که کلا نیست
نمیشه پیداش کنم یا از لحاظ داستانی انتخابم اشتباه بوده؟
همون storage هست من الان رو pc بازی می کنم فکر می کردم مال نسخه کنسولی هم 1000 ولی مثل اینکه ظرفیت storage نسخه کنسولی 500 !:d
Vivienne از اول نبوده یا تو skyhold نمی تونی پیداش کنی؟ چون فکر کنم اگه join بشه دیگه نمی تونی بندازیش بیرون:d
مگه اینکه کلا قبل از رسیدن به skyhold نری سراغش اونوقت دیگه هیچ وقت نمی تونه به Inquisition ملحق شه.
ولی اگه بهت ملحق شده تو طبقه دوم skyhold همون طبقه ای که Dorian هست می تونی پیداش کنی

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
همون storage هست من الان رو pc بازی می کنم فکر می کردم مال نسخه کنسولی هم 1000 ولی مثل اینکه ظرفیت storage نسخه کنسولی 500 !:d
Vivienne از اول نبوده یا تو skyhold نمی تونی پیداش کنی؟ چون فکر کنم اگه join بشه دیگه نمی تونی بندازیش بیرون:d
مگه اینکه کلا قبل از رسیدن به skyhold نری سراغش اونوقت دیگه هیچ وقت نمی تونه به Inquisition ملحق شه.
ولی اگه بهت ملحق شده تو طبقه دوم skyhold همون طبقه ای که Dorian هست می تونی پیداش کنی

فکر کنم از اول کلا نبوده
البته احتمال میدم کوئستی داره که من نرفتم

Warden Commander

کاربر سایت
Jun 24, 2014
107
نام
Nima
فکر کنم از اول کلا نبوده
البته احتمال میدم کوئستی داره که من نرفتم

اره کوئستش وقتی برای اولین بار میری val royeaux برات میاد ولی من اشتباه می کردم تا قبل از کوئست Wicked Eyes and Wicked Hearts می تونی انجامش بدی !
اسم کوئست مربوط به vivienne هم The Imperial Enchanter هست.

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
برای بدست آوردن Healing Mist Grenade باید Snowball رو تو Crestwood از بین ببریم
منتهی من وقتی میرم به مکان این عنکبوت (:d) اونجا نیست!!
تا قبل از این که caer bronach توسط inquisition تصرف نشه ، snowball برای گیمر قابل دسترسی نیست .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
نمیدونم چرا اینجا انقد سوت و کوره؟!! :d
این تروفی Master Builder رو چه جوری بگیریم؟! من هر چی میگردم آیتمی پیدا نمیکنم که Tier 4 باشه!
البته تو DLC هست که من ندارم!
تو این تروفی باید کل آیتم های یه سلاح یا آرمور، Tier 4 باشه یا یکی از آیتم هاش باید 4 باشه؟

Warden Commander

کاربر سایت
Jun 24, 2014
107
نام
Nima
نمیدونم چرا اینجا انقد سوت و کوره؟!! :d
این تروفی Master Builder رو چه جوری بگیریم؟! من هر چی میگردم آیتمی پیدا نمیکنم که Tier 4 باشه!
البته تو DLC هست که من ندارم!
تو این تروفی باید کل آیتم های یه سلاح یا آرمور، Tier 4 باشه یا یکی از آیتم هاش باید 4 باشه؟
برای این تروفی باید یدونه ایتم فقط با material Tier 4 کرفت کنی که متریال tier4 هم فقط از کشتن اژدها تو بازی به دست میاد. و هم بعد لول 18 می تونی از black imperium بخری.
البته اگه dlc jaws of hakkon رو داشته باشی اونجا متریال tier 4 جدید معرفی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر