Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان یه سوال داشتم نمیدونم اصلا چجوری بیانش کنم!!!!
من تو شماره ریشه ها وقتی pc بازی میکردم کلیک میکردم خود کارکتر بازی شروع میکرد به ضربه زدن دشمن تا بمیره میخواستم بدونم اینجا هم به همون صورت هست؟؟؟؟یعنی مثلا مثل ویچر نمیشه خودمون با زدن ضربات سنگین و سبک کار کنیم....نمیدونم تونستم منظورو برسونم یا نه؟؟
بعدشم بازی واقعا در حد همه پسند هستش یا نه؟؟؟یهو میترسم بگیرم انقدر زده بشم همون لحظه برم پسش بدم!!!x_x
دلم لک زده برا یه بازی عظیم که منو ساعتها در روز مشغول مراحل فرعی و گشت و گذار و ساخت و ساز و لول آپ کنه که هم سخت باشه هم طولانی دلم لک زده برا بازیهای درجه یک آر پی جی:((:((:((

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان من بازیو شروع کردم الان لول 12 هستم و میرم سراغ اولین دراگون بازی منو شرحه شرحه میکنه!!!!خودم آرچر شدم و بازی رو حالت نرمال برام هیچ سختی نداره بجز دراگون لعنتی!!!!
تنها چیزی که هست اینه که به هیچ عنوان نمیتونم با اون دوربین تاکتیکی بازی فایت بدم یجورایی چیزی که میخواهمو نمیتونم پیاده کنم خوب.....امیدی هست بتونم بازیو تموم کنم رو نرمال و نایتمر:-s:-s

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
دوستان من بازیو شروع کردم الان لول 12 هستم و میرم سراغ اولین دراگون بازی منو شرحه شرحه میکنه!!!!خودم آرچر شدم و بازی رو حالت نرمال برام هیچ سختی نداره بجز دراگون لعنتی!!!!
تنها چیزی که هست اینه که به هیچ عنوان نمیتونم با اون دوربین تاکتیکی بازی فایت بدم یجورایی چیزی که میخواهمو نمیتونم پیاده کنم خوب.....امیدی هست بتونم بازیو تموم کنم رو نرمال و نایتمر:-s:-s
در مورد اژدهاها اگه اذیت میکنن بذار یکی دو لول بالاتر از اژدها که شدی برو سراغشون:D فقط حواست باشه! 3 لول بالاتر از دشمنی باشی، با کشتنش هیج XP نمیگیری! و اژدهاها XP قابل توجهی بهت میدن پس نذار اختلافت با لول اژدها به 3 برسه وگرنه میشینی دو ساعت میجنگی باهاش آخرش بازی بهت XP نمیده.
و اینکه سعی کن با آزمایش و خطا یه تیم مناسب برای زدن اژدها پیدا کنی. این برای هرکس میتونه متفاوت باشه.
نکته ی دیگه اینکه معجون ها و سلاح های افرادت هم خیلی موثرن. یه سری Rune هست که مخصوص آسیب بیشتر به اژدهاست. اونا رو یا بساز یا بخرشون و روی سلاح ها سوار کن.

در مورد تکتیکال کمرا، روی کنسول من اصلا باهاش راحت نبودم! بازی رو نرمال رفتم و خیلی کم پیش اومد استفاده کنم از تکتیکال. بازی رو نرمال اصلا سخت نیست و بدون استفاده از تکتیکال کمرا هم میتونی تمومش کنی (مگر یه سری باس فایت ها مثل همین اژدهاها!) البته رو PC قضیه فرق میکنه و استفاده از تکتیکال کمرا خیلی راحت تره.

• Like
Reactions: reza_cowboy

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
در مورد اژدهاها اگه اذیت میکنن بذار یکی دو لول بالاتر از اژدها که شدی برو سراغشون:D فقط حواست باشه! 3 لول بالاتر از دشمنی باشی، با کشتنش هیج XP نمیگیری! و اژدهاها XP قابل توجهی بهت میدن پس نذار اختلافت با لول اژدها به 3 برسه وگرنه میشینی دو ساعت میجنگی باهاش آخرش بازی بهت XP نمیده.
و اینکه سعی کن با آزمایش و خطا یه تیم مناسب برای زدن اژدها پیدا کنی. این برای هرکس میتونه متفاوت باشه.
نکته ی دیگه اینکه معجون ها و سلاح های افرادت هم خیلی موثرن. یه سری Rune هست که مخصوص آسیب بیشتر به اژدهاست. اونا رو یا بساز یا بخرشون و روی سلاح ها سوار کن.

در مورد تکتیکال کمرا، روی کنسول من اصلا باهاش راحت نبودم! بازی رو نرمال رفتم و خیلی کم پیش اومد استفاده کنم از تکتیکال. بازی رو نرمال اصلا سخت نیست و بدون استفاده از تکتیکال کمرا هم میتونی تمومش کنی (مگر یه سری باس فایت ها مثل همین اژدهاها!) البته رو PC قضیه فرق میکنه و استفاده از تکتیکال کمرا خیلی راحت تره.
مرسی داش
یه سوال دیگه دارم اونم اینه که وقتی به لولهای 17 اینا میرسیم دیگه جایی برای استفاده سریع از قدرتها نمیمونه و میخواستم بدونم اگه ما قدرت جدید برای همراهامون باز کنیم ولی تو قسمت استفاده سریع نیاریم اونا خودشون استفاده میکنن؟؟

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
مرسی داش
یه سوال دیگه دارم اونم اینه که وقتی به لولهای 17 اینا میرسیم دیگه جایی برای استفاده سریع از قدرتها نمیمونه و میخواستم بدونم اگه ما قدرت جدید برای همراهامون باز کنیم ولی تو قسمت استفاده سریع نیاریم اونا خودشون استفاده میکنن؟؟
حقیقتش دقیق یادم نیست:D ولی اگه اشتباه نکنم، تو همون بخش ارتقای شخصیت ها ( Skill Tree) با R1 L1 صفحه های بعد رو که میرفتی، یه بخش داشت واسه تنظیم قدرت ها و اینکه از کدوم استفاده کنن یا از کدوم تا وقتی خودت نخوای استفاده نکنن. برای همین میشه تنظیم کرد.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
الله اکبر!!!!بازی با آخرین آپدیت هستش و با این حال با زدن تمام اژدها تروفی مربوطه رو نداد و باگ گرفت حیف شد نمیتونم پلاتشو داشته باشم ولی با این حال حتما نایتمرشو میرم تا چیزی از این بازی زیبارو از دست ندم

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
سلام دوستان من می خواستم این بازی رو بگیرم چون تو استور Ps4 10 دلار شده می خواستم ببینم ارزشش رو داره اخه من توی xbox 360 که بازیش می کردم به حدی گرافیکش بد بود که ازش زده شدم مجبور بودم خیلی سریع بازی رو جلو ببرم آخرش ولش کردم الان تو نسخه Ps4 گرافیکش چطوره؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
سلام دوستان من می خواستم این بازی رو بگیرم چون تو استور Ps4 10 دلار شده می خواستم ببینم ارزشش رو داره اخه من توی xbox 360 که بازیش می کردم به حدی گرافیکش بد بود که ازش زده شدم مجبور بودم خیلی سریع بازی رو جلو ببرم آخرش ولش کردم الان تو نسخه Ps4 گرافیکش چطوره؟
گرافیکاشون رو دو نسل اصلا قابل قیاص نیست!

• Like
Reactions: hanhyejin

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
The Next Dragon Age - Official BioWare BTS Trailer

خب دیگه داریم کم کم نزدیک میشیم :
watch?v=OTv7KuRIy_o
به کجا نزدیک میشیم ؟:D طبق سنت حسنه کانسپت نشون دادن Bioware قشنگ حداقل 4 سال دیگه تا انتشار بازی مونده 8-|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
به کجا نزدیک میشیم ؟:D طبق سنت حسنه کانسپت نشون دادن Bioware قشنگ حداقل 4 سال دیگه تا انتشار بازی مونده 8-|
سر اندرومدا از اینا نشون دادن اپیک فیل شدیم، من اصلا از BTS ها نشون میدن بیشتر نگران میشم:))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
سر اندرومدا از اینا نشون دادن اپیک فیل شدیم، من اصلا از BTS ها نشون میدن بیشتر نگران میشم:))
سر انتم هم همین کار رو کردن سال 2014 به عنوان پروژه بدونه اسم به همین سبک معرفیش کردن 5 سال بعد بازی منتشر شد :)) این دفعه رو خدا بخیر کنه ...

• Like
Reactions: Arima Kishou

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سر انتم هم همین کار رو کردن سال 2014 به عنوان پروژه بدونه اسم به همین سبک معرفیش کردن 5 سال بعد بازی منتشر شد :)) این دفعه رو خدا بخیر کنه ...
سر آنتم یجا خوندم بعد نمایش کذاییE3 و اون گیمپلی یی که یکی از رویایی ترین گیمپلی های این نسل بود، تازه کار بازی وارد مراحل ساخت شد...
این معرفی های بشدت زود و از روی زور تریلر دادن های EA و مخصوصا بایوور توی نسل اخیر رو اصلا درک نمیکنم. فقط باعث میشه یک توقع نابجا بوجود بیاد و در کنارش عجله ای بازیو بسازن و نتیجه های اونجوری بگیرن...
الانم نزدیک 2 سال پیش (TGA 2018) بازیو با تیزر معرفی میکنن. الانم تو بازه دو ماهه دوتا تریلر از روند ساخت میبینیم (یکی E3 یکیم الان)...

فقط امیدوارم سر این بازی بتونن اقلا در حد Inquisition موفق عمل کنن. حالا کامبک و رسیدن به اوج پیشکش :D

پ.ن. خیلی وسوسه دارم میشم دوباره Inquisition رو بازی کنم :D برای من از بهترین تجربه های نسل بود قطعا ولی الان بعد 5 سال و بازی کردن بازی های RPG بیشتر مخصوصا ویچر دوست دارم ببینم الان چجوریه برام :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
نسبت به شایعات و هیچی که نزدیکتر شدیم قطعا.
سنت دیرینه بایوور برای دراگون ایج ها تعداد سالهای فرد از زمان انتشار هست (1،3،5)
قطعا اگه زمان ساخت از 3سال بیشتر بشه میریم برای 5 :-"
نظر خودم همون 3سال خونه پرش میباشد قربتاالی الله[-o<:Praying:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر