Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مطمئنا براش DLC میاد، DLCهای Origin اگه درست یادم باشه مجموعا 20-30 ساعتی گیم پلی داشت.
فکر کنم یه EP براش داده بودن نه ؟ اسمش Awakening بود یه همچین چیزی ! خیلی هم عالی بود D:
برای اینم یه فکر بکنن D: جا داره چندتا محیط جدید و داستانی اضافه کنن .. بازی واقعا عالیه ! اصلا دلم نمیخواد تموم بشه.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بالاخره دیشب پلات شد .
سر این تروفی 10 ایجینت باگ شده بود اعصابم خورد بود ولی بالاخره اونم داد
بازی خوبی بود و حیف که تموم شد . دیگه باید صبر کرد تا زمان انتشار ویچر

اه! من امیدوار بودم که من اولین نفری باشم که پلاتینیوم میکنه تو سایت :d مبارکت باشه.

- - -ویرایش - - -

فکر کنم یه EP براش داده بودن نه ؟ اسمش Awakening بود یه همچین چیزی ! خیلی هم عالی بود D:
برای اینم یه فکر بکنن D: جا داره چندتا محیط جدید و داستانی اضافه کنن .. بازی واقعا عالیه ! اصلا دلم نمیخواد تموم بشه.

واقعیت قضیه این بود که Awakening خیلی عالی بود، و این دادگاه برگذار کردن توی Inquisition و آپگرید مقر و اینارو هم از Awakening آوردن توی این نسخه، من 4 بار Origins رو بازی کردم و 3 بار Awakening رو و دوبار Witchhunt رو (دفعه اول سیوم رو سیو نکرد:d).
بقیه Expansion هاش بیخود بودن....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یادش بخیر چقدر من سر اینکه بتونم سیو رو انتقال بدم استرس داشتم، DA II رو خریدم بعد فهمیدم ریجن 2 هستش و بازی قبلی ریجن 1 و سیوشون بهم نمیخوره رفتم پسش دادم با هزار بدبختی دو هفته دیرتر DA II گرفتم! بعد این BIOWARE مسخره Dragon Age Keep رو معرفی کرد :d از اول اون رو درست میکرد من یه مقدار بیشتر مو داشتم الان.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واقعیت قضیه این بود که Awakening خیلی عالی بود، و این دادگاه برگذار کردن توی Inquisition و آپگرید مقر و اینارو هم از Awakening آوردن توی این نسخه، من 4 بار Origins رو بازی کردم و 3 بار Awakening رو و دوبار Witchhunt رو (دفعه اول سیوم رو سیو نکرد:d).
بقیه Expansion هاش بیخود بودن....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یادش بخیر چقدر من سر اینکه بتونم سیو رو انتقال بدم استرس داشتم، DA II رو خریدم بعد فهمیدم ریجن 2 هستش و بازی قبلی ریجن 1 و سیوشون بهم نمیخوره رفتم پسش دادم با هزار بدبختی دو هفته دیرتر DA II گرفتم! بعد این BIOWARE مسخره Dragon Age Keep رو معرفی کرد :d از اول اون رو درست میکرد من یه مقدار بیشتر مو داشتم الان.
Witch hunt فک کنم به عنوانه DLC عرضه شده بود که در مورده Morrigan بود ... خیلی عالی بود .... Awakening یادمه نسخه فیزیکی هم داده بودن ! اصلا فک کنم خودمم دارم . در حده یه بازی کامل شاهکار بود اصلا D: یادمه مراحل خیلی باحالی داشت. اصلا حوس کردم نصب کنم بازی کنم ودوباره ... بقیه هرچی دادن DLC بود یادمه .
واقعا جا داره یه DLC درست حسابی چیزی بدن مثلا با Morrigan همراه شیم ^________________________^

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان یه سوال این مدل بازیها مثل همین و Witcher داخل بازی انتخاب دیالوگ دارن ؟
اگر دارن دیالوگ های انتخابی تو روند بازی هم تاثیر داره ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال این مدل بازیها مثل همین و Witcher داخل بازی انتخاب دیالوگ دارن ؟
اگر دارن دیالوگ های انتخابی تو روند بازی هم تاثیر داره ؟
سلام عزیز
بله انتخاب دیالوگ داره
به شدت بعضی دیالوگها مهمن !!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عاقا این بازی ارزش خرید داره؟؟؟
و یه سوال دیگه اینکه چقدر میشه توی محیط بازی چرخید؟
تا حالا دیدی بگن GOTY ارزش نداره نخرید ؟ :d
100% ارزش داره ! بازی RPG هست البته keep in mind
نبردهاش بازی هم Tactical هست ...
به غیر از اینا خوده بازی open world هست و از نظر داستانی و این مقادیر و gameplay اینا واقعا خارق القعاده هست !
اینکه چقدر طول بکشه خیلی به خودت بستگی داره ولی اگه بخوای سری بری که کمتر از ساعتهایی که زیر گفتم میشه.
دسته کم 100 ساعت با Side quest و گشت و گذار و زیر و رو کردن D: ,... برای کامل کردن کلی بازی شاید 150 یا بیشتر ساعت .
من خودم 47 ساعت تا الان بازی کردم . هنوز کله دنیای بازی رو ندیدم ( بعضی جاها رو اصلا هنوز وارد هم نشدم لول ) خوده داستان بازی اصلی هم که همچنان ادامه داره ( فک کنم تازه وسطشم )

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
میگم دوستان این بازی رو بخوای مراحل اصلی فقط بری با مراحل فرعی که لازم هست چقدر کلا طول میکشه ؟ میخوام بدونم بخرمش یا 20 روز کرایه کنم !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میگم دوستان این بازی رو بخوای مراحل اصلی فقط بری با مراحل فرعی که لازم هست چقدر کلا طول میکشه ؟ میخوام بدونم بخرمش یا 20 روز کرایه کنم !
نمیشه فقط به مراحل اصلی بچسبی
چون برای بعضی مراحل اولا لازمه Level بالاتری داشته باشی
بعدش یه سری مراحل نیاز به Power داره که باید Side Quest انجام بدی تا بتونی میزان Power های لازمه رو جمع کنی

پسته بالای گفتم چقدر طول میکشه حدودا! بسته به استایل بازی کردن هم داره

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
تا حالا دیدی بگن GOTY ارزش نداره نخرید ؟ :d
100% ارزش داره ! بازی RPG هست البته keep in mind
نبردهاش بازی هم Tactical هست ...
به غیر از اینا خوده بازی open world هست و از نظر داستانی و این مقادیر و gameplay اینا واقعا خارق القعاده هست !
اینکه چقدر طول بکشه خیلی به خودت بستگی داره ولی اگه بخوای سری بری که کمتر از ساعتهایی که زیر گفتم میشه.
دسته کم 100 ساعت با Side quest و گشت و گذار و زیر و رو کردن D: ,... برای کامل کردن کلی بازی شاید 150 یا بیشتر ساعت .
من خودم 47 ساعت تا الان بازی کردم . هنوز کله دنیای بازی رو ندیدم ( بعضی جاها رو اصلا هنوز وارد هم نشدم لول ) خوده داستان بازی اصلی هم که همچنان ادامه داره ( فک کنم تازه وسطشم )
منم بخاطر همین goty وسوسه شدم بگیرم ولی اولا rpg خوشم نمیاد ثانیا بنظرم این سبک بیشتر به درد پی سی میخوره که آدم با صبر و حوصله بازی کنه!
حالا بنظرتون بگیرم یا نه؟!
بازم میگم بخاطر goty خیلی وسوسه شدم که حداقل بازی کنم ببینم چیه

دوستان یکم از داستان بازی تعریف میکنی؟
ریتم بازی تنده یا باید خمیازه هم کشید؟! :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم بخاطر همین goty وسوسه شدم بگیرم ولی اولا rpg خوشم نمیاد ثانیا بنظرم این سبک بیشتر به درد پی سی میخوره که آدم با صبر و حوصله بازی کنه!
حالا بنظرتون بگیرم یا نه؟!
بازم میگم بخاطر goty خیلی وسوسه شدم که حداقل بازی کنم ببینم چیه

دوستان یکم از داستان بازی تعریف میکنی؟
ریتم بازی تنده یا باید خمیازه هم کشید؟! :d
به نسبت اینکه Origins روی PC به خاطره کنترله Dynamic ترش بهتر کار شده بود ولی الان این نسخه همون کیفیت رو داره ! برای همین فرقی نداره . نه اتفاقا صبر و حوصله من یکی با کنسول بیشتر میاد D: این 100 ساعت gameplay که چیزی نیست در مقابله یه سری JRPG ها D:
اکثریت کسایی که RPG باز نیستن با Mass effect و Dragon Age اینا همه حال میکنن وقتی بازی میکنن D: ... احتمالا خوشت بیاد ...

لول . بعضی قسمتهای بازی اتفاقا خیلی شدیدا Epic هست D:
داستانش دنیای بازی هم که زحمتش کشیده شده پیشتر : http://forum.bazicenter.com/thread79747/
داستانه خودش هم بهتره خودت شروع کنی بهفمی اما عالیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر