Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
آقا یه سوال بازی اون حال و هوای بازی اسکایرم رو داره ؟؟؟

مثلا گشت و گذار تو محیط بزنی و اصلا خسته نشی و موسیقی بازی عالی باشه و بقیه چیز هاش ؟؟؟!؟!!

من دو قسمت قبلی این بازی رو انجام ندادم و شناختی نسبت به این بازی ندارم و اسکایرم باز هستم ولی میحوام بدونم مثل اسکایرم اون جو و اتمسفر زیباش رو داره ؟؟؟!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه میشد خوب بود ولی واسه power باید اونارم در کنارش بری
هم power هم upgrade و potion اینا D: >.. به نظرم توی خوده بازی کمک میکنه و بیشتر fun میکنه بازی رو ...

آقا یه سوال بازی اون حال و هوای بازی اسکایرم رو داره ؟؟؟

مثلا گشت و گذار تو محیط بزنی و اصلا خسته نشی و موسیقی بازی عالی باشه و بقیه چیز هاش ؟؟؟!؟!!

من دو قسمت قبلی این بازی رو انجام ندادم و شناختی نسبت به این بازی ندارم و اسکایرم باز هستم ولی میحوام بدونم مثل اسکایرم اون جو و اتمسفر زیباش رو داره ؟؟؟!!!
مبارزاتش با skyrim فرق داره . بیشتر tactical هست ...
بازی Open world هست . exploration هم خیل فان هست .... فک نکنم اصلا خسته کننده باشه بازیش D: ...
با skyrim که فرق داره .لازم نیست BioWare دنباله اتمسره وزیبایی Skyrim باشه ×_× کارای خودشون original تر هست . ولی 100% خوشت میاد D: به کنار موسقی فوق العقاده و داستان عالی و دنیای عالی D: .... رونده بازی هم عالی هست !
دیگه GOTY شده ×_× شک نکن بشه اگر RPG باز هستی D:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
با Skyrim نمیشه مقایسه کرد اما نمیشه تاثیر بازی بی نظیری مثل Skyrim رو رو بهتر کردن DAi نادیده گرفت،هردوتا عالین تو زمان خودشون،من با جفتشون حال کردم

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
وقتی تاج پد رو می زنم و زمان متوقف میشه و دستوری به تمام اعضای گروه داده میشه باید R2 نگاه دارم برای اجراش یا اگه تاچ پد رو بزنم و خارج بشم هم دستورات اجرا میشه؟؟؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
کاراکتر من واقعا به طور عجیبی قوی هست و لولش بالا هست . واقعا لذت بخشه وقتی قدرتمند هستید . البته اینجور بازی هارو باید تمام که کرد سریع به فروش رسوند به هر حال چیزی نیست که بخوام مدت ها باهاش سرگرم باشم .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
کاراکتر من واقعا به طور عجیبی قوی هست و لولش بالا هست . واقعا لذت بخشه وقتی قدرتمند هستید . البته اینجور بازی هارو باید تمام که کرد سریع به فروش رسوند به هر حال چیزی نیست که بخوام مدت ها باهاش سرگرم باشم .
دقيقا درسته اقاي قدرتمند,اين بازي بدرد پلير هاي قدرتمند نميخوره كه با هاش سرگرم بشن به هر حال سطح اين بازي ها واست پايينه ، شما بفرما به شغل حرفه اي " شكارچي حرفه اي" توي مولتي ادامه بده كه ما هم كم تر پست هاي قشنگتو اينجا ببينيم هم يكم پلير هاي ديگه از حرفه اي بودن شما لذت ميبرن و يكم دل اونارو با حرفه اي بودنت شاد ميكني ، همش كه ما نبايد از دست شما بخنديم بقيه هم حق دارن شاد بشن. Rofl

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
همه بازیهارو آدم دوسداره زود تموم کنه،اما معلومه RPG باز نیستی چون زمان میبره تا بشه تمومش کرد،راستی جهت اطلاع بازی آنلاین داره،و بخش مولتیش اصن کوتاه نیست،،

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اقا انلاین بازی چطوریه ؟ یه توظیحی میدید ؟
----
من که کلا از اسکایریم و RPG متنفر بودم ( به جز دارک سولز و ویچر ) ولی واقعا این نسخه برام شاهکاره! کشتن اژدها تو بازی خیلی حس فوق العاده ای به ادم دست میده ! عمرا اگه بفروشم بازیو !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وقتی تاج پد رو می زنم و زمان متوقف میشه و دستوری به تمام اعضای گروه داده میشه باید R2 نگاه دارم برای اجراش یا اگه تاچ پد رو بزنم و خارج بشم هم دستورات اجرا میشه؟؟؟
در واقع اسمش Tactical Camera هست
توی این حالت هم میشه زمان رو جریان داد
دایره و یا پد رو دوباره بزنی برمیگرده
قضیه این قرار هست که به هر یک از شحصیتها میتونی دستور بدی به کدوم شخص حمله کنن و از چه skill اول استفاده کنند
اگر بازی رو switch کنی روی حالت معمولی اون شخصیتی که داری باهاش بازی میکنی کنترلش به شما برمیگرده و به عملی که توی tactical camera دادین ادامه نمیده تا زمانی که به شخصیت دیگه برید
بیشتر موقها برای مناطق شلوغ لازم هست که مثلا تقسیم کنی range هات کیا رو بزنی و tank هات کیا رو بزن و یا مثلا mage توی چه رنچی از skill هاش استفاده کنه و ...

perseus

کاربر سایت
Aug 29, 2009
76
نام
مجيد
کسی میتونه یه لیست از اژدها های بازی رو به ترتیب لولشون بگه که تو کشتنشون به مشکل نخورم ؟ من الان اون fereldan frostback رو تو هینترلند کشتم .میخوام ببینم که بعدیش برم سراغ کدوم بهتره

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
در واقع اسمش Tactical Camera هست
توی این حالت هم میشه زمان رو جریان داد
دایره و یا پد رو دوباره بزنی برمیگرده
قضیه این قرار هست که به هر یک از شحصیتها میتونی دستور بدی به کدوم شخص حمله کنن و از چه skill اول استفاده کنند
اگر بازی رو switch کنی روی حالت معمولی اون شخصیتی که داری باهاش بازی میکنی کنترلش به شما برمیگرده و به عملی که توی tactical camera دادین ادامه نمیده تا زمانی که به شخصیت دیگه برید
بیشتر موقها برای مناطق شلوغ لازم هست که مثلا تقسیم کنی range هات کیا رو بزنی و tank هات کیا رو بزن و یا مثلا mage توی چه رنچی از skill هاش استفاده کنه و ...
وقتی به حالت عادی بر میگرده با یه شخصیت که دارم بازی میکنم که هیچی ولی برام مهم اینه که بقیه اون دستوری که تو حالت تاکتیکال بهشون دادن رو اجرا کنن!
این اتفاق میوفته؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وقتی به حالت عادی بر میگرده با یه شخصیت که دارم بازی میکنم که هیچی ولی برام مهم اینه که بقیه اون دستوری که تو حالت تاکتیکال بهشون دادن رو اجرا کنن!
این اتفاق میوفته؟؟؟
بقیه ادامه میدن !!
من معمولا با Sera یا با شخصیت خودم بازی میکنم اصلا به Vivi و Iron Bull یا Casandra کاری ندارم D:
آونا دستوراتی که دادم رو دنبال میکنن .
البته همه جاها از tactical استفاده نکردم ولی خب یه جاهایی نیاز میشه ... مخصوصا سره Boss fight ها که یه سری دشمنهای دیگه هم میان ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر