Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

سلام.من یه سوال داشتم.الان تمام ماموریت ها رو من رفتم فقط اونی مونده که طرف ازت 50 تا سکه طلا میخواد.الان باید من چیکار کنم!!چون همه ماموریت هارو جارو کردم:d:dو دیگه بهم ماموریت نمیده!!چه طوری باید 50 تا سکه جمع کنم!!
همه اون ماموریت ها برا اینه که اون 50 سکه رو در بیاری :dماموریت اصلی رو بری اون همه پول رو چیکار کردی ؟:dنمیدنم والا فکنم باید از گلیچ استفاده کنی :d

سلام.من یه سوال داشتم.الان تمام ماموریت ها رو من رفتم فقط اونی مونده که طرف ازت 50 تا سکه طلا میخواد.الان باید من چیکار کنم!!چون همه ماموریت هارو جارو کردم:d:dو دیگه بهم ماموریت نمیده!!چه طوری باید 50 تا سکه جمع کنم!!

باید بری پول ربا بگیری ... :d
یه ماموریت وقتی همه ماموریتا رو انجام میدی میاد به اسم friends in low places که اونجا یه بابایی میاد بهت میگه حاضره 50 تا سکه رو بهت قرض بده ولی به شرطی که بعدا دو برابرشو بهش پس بدی.

همه اون ماموریت ها برا اینه که اون 50 سکه رو در بیاری :dماموریت اصلی رو بری اون همه پول رو چیکار کردی ؟:dنمیدنم والا فکنم باید از گلیچ استفاده کنی :d
خودمم موندم چیکار کنم!!:dاز چی استفاده کنم!!:-/:d
باید بری پول ربا بگیری ... :d
یه ماموریت وقتی همه ماموریتا رو انجام میدی میاد به اسم friends in low places که اونجا یه بابایی میاد بهت میگه حاضره 50 تا سکه رو بهت قرض بده ولی به شرطی که بعدا دو برابرشو بهش پس بدی.
همینم مونده برم پوله نزول بگیرم!!:d.بعدم من زیر بار 50 سکه موندم حالا از کجا بیارم 2 برابرشو بدم!!:d:))

• Like
Reactions: Fëanor
بابام انقدر هام که می گید سخت نیست نسخه اول که خیلی سخت بود من با ترینر هزارتا چیز به زور تو PC رفتم اخر سرم یه جایی گیر کردم و بازی ولش کردم به خاطر نداشتن سواد کافی;;) اما این نسخه خیلی راحته حتی بعضی حاتون انقدر گفتید غول سنگی اینقدر و... منم ترسیدم که شاید تو این قسمت بمونم وقتی رسیدم بهش خیلی خیلی ساده کشتم بعد داشتم دنبال غول اصلی می گشتم که بچه ها می گفتن :-oاخر سر فهمیدم همونی که کشتم خیلی نامید شدم خلی ساده بود:-s

خوب به سلامتی دوستان High Dragon رو هم به رحمت ایزدی پیوند دادیم!(تلفات:1)
این زرهش هم که چیزی نبود... خودم یکی بهترشو داشتم! (ولی برا کلاسش همینو میزارم باشه!)
این ایزابلای #$%# هم که ما رو قال گذاشت رفت! زنیکه #@$%#!

خوب به سلامتی دوستان High Dragon رو هم به رحمت ایزدی پیوند دادیم!(تلفات:1)
این زرهش هم که چیزی نبود... خودم یکی بهترشو داشتم! (ولی برا کلاسش همینو میزارم باشه!)
این ایزابلای #$%# هم که ما رو قال گذاشت رفت! زنیکه #@$%#!
دوستیت باهاش کم بود اگر بالا بود بر می گشت

دوستیت باهاش کم بود اگر بالا بود بر می گشت
کجا برمیگشت؟ بازیم هنوز تموم نشده یعنی امیدی به بازگشتش هست؟
راستی یه سوال دیگه:
این ماموریت فنریس رو بهم نگفت چه ماموریتی داره. اکت 2 هم تموم شد ولی فک کنم هنوز لویال نشده. چه بکنم؟ کلا بعد از اکت 2 میشه کسی رو لویال کرد (منظور همون دوستیشونو افزایش داد)؟
راستی دوستان توجه کردین شخصیت اندرس چقدر سبیه موردین تو ME2هستش؟

خودمم موندم چیکار کنم!!:dاز چی استفاده کنم!!:-/:d
گلیچ مثل باگه ولی مفید:dپول و تجربه بینهایت میتونی بگیری بچه ها چند صفحه قبل گذاشتن طرز کارشو ولی پیشنهاد میکنم استفاده نکنی :d;)
همینم مونده برم پوله نزول بگیرم!!:d.بعدم من زیر بار 50 سکه موندم حالا از کجا بیارم 2 برابرشو بدم!!:d:))
به نظرم بگیر (من اینو ندیده بودم:d)چون بعد دیپ رود 50 سکه رو برمیگردونه با یه چیزی هم اونجا پیدا میکنی جور میشه :d اگه نشد هم ولش کن یعنی می خواد چیکار کنه چکت رو اجرا بزاره:d فوقش میاد دعوا میزنی میکشیش:d
کجا برمیگشت؟ بازیم هنوز تموم نشده یعنی امیدی به بازگشتش هست؟
نه نیست :d تو همون جنگ با اریشاک میاد کمکت اگه نیومد دیگه پریده :d
راستی یه سوال دیگه:
این ماموریت فنریس رو بهم نگفت چه ماموریتی داره. اکت 2 هم تموم شد ولی فک کنم هنوز لویال نشده. چه بکنم؟ کلا بعد از اکت 2 میشه کسی رو لویال کرد (منظور همون دوستیشونو افزایش داد)؟
اره هنوز مسترش رو نکشتی اکت 3 همه یه ماموریت دارن
راستی دوستان توجه کردین شخصیت اندرس چقدر سبیه موردین تو ME2هستش؟
نبا کجاش شبیه بنده خدا اندرس عصبانی :dموریدن که اصلا تغیر حالت نمیداد حالت کشتنش با درمان کردنش یکیه:d

• Like
Reactions: the dark knight
به نظرم بگیر (من اینو ندیده بودم:d)چون بعد دیپ رود 50 سکه رو برمیگردونه با یه چیزی هم اونجا پیدا میکنی جور میشه :d اگه نشد هم ولش کن یعنی می خواد چیکار کنه چکت رو اجرا بزاره:d فوقش میاد دعوا میزنی میکشیش:d
مثل اینکه چاره ای نیست!!:d:d.حالا چه طوری و کجا باید برم دوست عزیز!!میشه راهنمایی کنی!!:d

مثل اینکه چاره ای نیست!!:d:d.حالا چه طوری و کجا باید برم دوست عزیز!!میشه راهنمایی کنی!!:d
پولشو میاد بگیره اما زمانی که پولشو قبول می کنی نه چیزی بهت اضافه میشه نه وقتی مرحله تموم میشه چیزی ازت کم میشه در پشت داستان این اتفاق میافته. باید نامه هاتو چک کنی بعد جورنالتو ببینی کوئست به نام Friends in Low Places داری یا نه

سلام دوستان میشه یکی اخر بازی رو که بازجویی تموم شد رو به طور کامل توضیح بده .در ضمن بازی خیلی خیلی از نسخه ی اول راحتره.همون High Dragon رو هم با لول 18 خیلی راحت و بدون هیچ تلفاتی به فنا دادم.فقط مهم اینه که بدونید باید چه طور بازی کرد.

پولشو میاد بگیره اما زمانی که پولشو قبول می کنی نه چیزی بهت اضافه میشه نه وقتی مرحله تموم میشه چیزی ازت کم میشه در پشت داستان این اتفاق میافته. باید نامه هاتو چک کنی بعد جورنالتو ببینی کوئست به نام Friends in Low Places داری یا نه
یعنی اول برم تو خونم نامهارو چک کنم بعدم برم جورنالو ببینم!!اگه نبود چی!!:d:d

آخرین ویرایش:
ممنون از دوستان بابت جواب!
فقط 2 تا سوال دیگه:
1-کاری یشه کرد که مادر محترممون نمیره؟
2-دقیقا باید تو اکت 2 چیکار کنم تا دوستی ایزابلا زیاد بشه و بمونه؟ باهاش حرف بزنم و این چیزا ها؟

ممنون از دوستان بابت جواب!
فقط 2 تا سوال دیگه:
1-کاری یشه کرد که مادر محترممون نمیره؟
2-دقیقا باید تو اکت 2 چیکار کنم تا دوستی ایزابلا زیاد بشه و بمونه؟ باهاش حرف بزنم و این چیزا ها؟
1- نه نمیشه من امتحان کردم
2-اره دیگه یه چنتا دلو قلوه بش بده :d بعد وقتی گفت او ارتیفکت رو بده بش بده بد میره برا اریشاک بر میگرده میگه روم خیلی تاثیر گذاشتی از این حرفا:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or