dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

The 69 eyes

کاربر سایت
Oct 4, 2006
103
تا اینجاشو گفتم. اگه در مورد heroیِ دیگه ای سوال داشتید بگید تا بگم
83.gif

The 69 eyes

کاربر سایت
Oct 4, 2006
103
در ضمن یادم رفت بگم این Itemهایی که گفتم نسبت به heroیی که با شما میجنگه بعضی وقتها فرق میکنه. ولی بیشتر وقتها همین itemها رو میخرن.

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
خوب انگاری از دوتا هیچی حالیت نمیشه (البته جسارت نباشه).

اگه می خوای دوتا واقعی رو نشونت بدم یه سر به اکسو بزن اونجا دوتا واقعی رو یادت می دم.

تا بگم واسه چی چون واسه همه هیروها S&Y جمع می کنی (نمونه بود).

The 69 eyes

کاربر سایت
Oct 4, 2006
103
خوب انگاری از دوتا هیچی حالیت نمیشه (البته جسارت نباشه).

اگه می خوای دوتا واقعی رو نشونت بدم یه سر به اکسو بزن اونجا دوتا واقعی رو یادت می دم.

تا بگم واسه چی چون واسه همه هیروها S&Y جمع می کنی (نمونه بود).

اگه عقلِ شما برِسه (البته جسارت نباشه)برای heroهایِ agility و strenth (البته اگه برسه !!!) S&Y میزنن.( یادت نره اگه برسه).
در ضمن هر وقت احساسِ شاخی کردی شرطی میزنم.

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
اگه عقلِ شما برِسه (البته جسارت نباشه)برای heroهایِ agility و strenth (البته اگه برسه !!!) S&Y میزنن.( یادت نره اگه برسه).
در ضمن هر وقت احساسِ شاخی کردی شرطی میزنم.

درست برای hero های strenth باید y&s رفت ولی برای همه ی agility ها مثل rifelman نباید y&s رفت

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
خوب من کوچیک شما هستم ولی یکی رو می شناسم احساس شاخی می کنه زیادن نه یکی بلکه 30-40 هستن .

اگه شما به زیر نوشت توضیحات Sange توجه کنید متوجه می شید که واسه چی نباید این ایتم رو واسه کمتر هیروه ای بست .

اگه احساس شاخی می کنی بیا اکسو تا معنی دوتا رو بهت یاد بدن.

The 69 eyes

کاربر سایت
Oct 4, 2006
103
خوب من کوچیک شما هستم ولی یکی رو می شناسم احساس شاخی می کنه زیادن نه یکی بلکه 30-40 هستن .

اگه شما به زیر نوشت توضیحات Sange توجه کنید متوجه می شید که واسه چی نباید این ایتم رو واسه کمتر هیروه ای بست .

اگه احساس شاخی می کنی بیا اکسو تا معنی دوتا رو بهت یاد بدن.

اگه منظور شما orb efect بودنِ ببینید که تو heroهایی که من گفتم levelی پیدا میشه که orb efect باشه ؟

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
با سلام

من هم این map رو خیلی بازی کردم

از ورژن 6.10 تا 6.37

همش هم تو eurobattle.net

الان نزدیکه 50 تا replay خوب تا عالی دارم

و یه banlist با کلی ban و info و game و ...

تا اینجاشو گفتم. اگه در مورد heroیِ دیگه ای سوال داشتید بگید تا بگم

معرفی item هاتون خوب بود
فقط اکثرا برای گیمهای طولانی و em خوبن

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
راستی از کدوم hero خوشتون میاد ؟

البته میدونم همه hero ها خوبن ولی خوب بعضیا بهترن:cheesygri

من خودم با توجه به روحیه شخصیم با mortred و terroblade حال میکنم

به جز دو تا hero با بقیه مشکلی ندارم

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
ببخشید ابلیون رو 100% تموم کردید؟

بعد من کوچیک تمام شما ها هم هستم من تو عمرم دوتا بازی نکردم ولی شاخش رو سراغ دارم تو تمام شهر ها.

حالا کوچک تر از اون چیزی هستید که من بگم واسه چی S&y واسه بیشتر هیرو ها خوب نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر