dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
راستی بهترین هیرو برای Ursa یا در واقع ضد Ursa هیرو N'axi

نمی شه هیرو هایی خوب میزننش که copy دارن مثل naga
به نظر شما بهترین Hero مقابل BroodMother چیه؟
همین ursa چون یه دفعه hp رو کم می کنه دهنشو سرویس می کنه اول بازی twin head deragon هم اذیت می کنه

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
با استفاده از گارنا! ما كه هر روز يه دست رو ميزنيم! خواستي آيدي ياهو رو بهت بدم كامل راهنماييت كنم ...

بر و بچز يه سايت واسه دانلود آرشيو مپ ها ميخوام . getdota رو بلدم . يه سايت ميخوام آرشيو باشه ...

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
با استفاده از گارنا! ما كه هر روز يه دست رو ميزنيم! خواستي آيدي ياهو رو بهت بدم كامل راهنماييت كنم ...

لطفا منو راهنمايي كنيد از موقعي كه مي خوام بازي رو بخرم ( اگه مثلا پچ خاصي مي خواد يا...) تا موقع وصل شدن به سرور و خلاصه همشو...:biggrin1: راستي بازيا مجانيه يا بايد مثل wow پول داد بالاش؟؟؟ ...ممنون

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
لطفا منو راهنمايي كنيد از موقعي كه مي خوام بازي رو بخرم ( اگه مثلا پچ خاصي مي خواد يا...) تا موقع وصل شدن به سرور و خلاصه همشو...
روی این لینک کلیک کن
راستي بازيا مجانيه يا بايد مثل wow پول داد بالاش؟؟
مجانیه

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
يه نكته اضافه كنم :
شما بايد بازي warcraft 3 frozen throne رو داشته باشيد . اين frozen throne مهمه ها! در ضمن براي warcraft 3 frozen throne بايد داراي پچ 1.21 باشيد . كمتر كسي 1.22 بازي ميكنه . مپ هاي بازي رو هم بايد داشته باشيد . ميتونيد از www.getdota.com آخرين هاش رو بگيريد . ضمن اينكه يه مپ dota allstars 6.56 هم تهيه كن . چون در كنار آخرين ورژنها خيلي ها 6.56 بازي ميكنن . garena رو هم كه ميتوني پيدا كني با يه سرچ تو گوگل . بعد از نصب آيدي كه ميخواي باهاش بازي كني رو بساز توي گارنا . بعد بايد مسير بازي رو بهش بشناسوني .
از سمت راست setting رو پيدا كن . آيكونش يه مربع با يه دفترچه آبي رنگ هست . بعد war3 rpg رو انتخاب ميكني . مسير فايل exe بازي رو بهش ميدي . بعد هم از سمت چپ ميري war 3 rpg بعد international بعد iran dota room 2 يا 3 . يك رو بايد xp بگيري تا بزاره بري . وارد روم كه شدي استارت گيم رو پايين صفحه چت روم ميزني . ميري تو بازي و مث گيم نت local area connectin . بعد join ميشي و بازي ....

تموم نرم افزارها و نسخه هاي بازي يا پچ ها نيازي به نسخه پولي ندارن و با كپي ميشه بازي كرد!

فكر كنم از يه نكته بيشتر شد! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

achilles

کاربر سایت
Dec 22, 2007
71
نام
eMaD.AchilleS
من با oblivion کلی حال میکنم اگه میشه در موردش اطلاعات تکمیلی رو بدین

دوست عزیز آموزش این هیرو به زودی در داخل سایت ما قرار می گیره .
برای ورود به سایت می تونی از طریق امضام وارد شی .

آخرین ویرایش:

shyboy1366

کاربر سایت
Dec 6, 2008
63
نام
AmirAli
میشه یکی توضیح بده چه جوری می تونم dotta رو آنلاین بازی کنم
patch v1.21 دانلود کن بعد نصب کن
بعد برنامه گارنارو از اینجا دانلود کن : www.garena.com
بعد یه user بساز تو برنامه login کن
بعد بیا تو قسمت war3rpg ,international,iran dota room 1

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام:biggrin1:
مثل اینکه کلا اینجا کسی زیاد رفتو آمد نمیکنه! به هر حال من از مورد تهاجم قرار گرفتن کلمه ی نوب در گیم نت به این صفحه پناه آوردم :blushing:
آقایون یه لطفی بکنید من تازه شروع کردم در حد EASY هم نیستم:( بگید برای پریستز چه آیتم هایی بخرم خوبه؟ جاشم اگه میشه بگید اگر هم میشه یه عکس :blushing: هم بزارید:biggrin1:
البته خودم دزل رو میدونم ولی خوب تا بخوام دزل ببندم خیلی طول میشکه پاور ترید:biggrin1: با اون کله ریزور:biggrin1: هم بلدم ببندم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
كي جلوته؟ باري چند به چنده؟ كدوم پريستز؟ خدنگ رو ميگي؟ ببره؟

دزل كدومه؟ پاور تيري؟؟؟؟اصطلاحات خوفي دارينا!
اونم كله ريزور هستا نه كله اگيليتي!

آخرین ویرایش:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
كي جلوته؟ باري چند به چنده؟ كدوم پريستز؟
تک به تک فعلا تو خونه . حریفمم که خودش هر دفعه یکیو انتخاب میکنه. مگه میشه ما براش انتخاب کنیم؟
خدنگ رو ميگي؟ ببره؟
خدنگ! :confused: نه بابا همونی که ببر سواره دیگه!PRIESTESS OF THE MOON
دزل كدومه؟
DESOLATOR که 2تا HAMMER هم میخواد.
پاور تيري؟؟؟؟اصطلاحات خوفي دارينا!
ااااه گیر نده دیگه :biggrin1: POWER TREADSکه BOOT OF SPEED.ELVENSKINو GLOVES OF HASTEمیخواد.مگه شما به اینا چی میگی؟!
اونم كله ريزور هستا نه كله اگيليتي!
اینو واقعا میدونستم ولی نمیدونم چرا همچین چیزی نوشتم!:confused:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
خدنگ! نه بابا همونی که ببر سواره دیگه!PRIESTESS OF THE MOON

اين هيرو به خدنگ معروفه . به خاطر اون جادويي كه يه تير پرتاب ميكنه ها . اون جادو رو ميگن خدنگ اسم هيرو هم شده خدنگ!

DESOLATOR که 2تا HAMMER هم میخواد.

به تير خوني معروفه!

ااااه گیر نده دیگه POWER TREADSکه BOOT OF SPEED.ELVENSKINو GLOVES OF HASTEمیخواد.مگه شما به اینا چی میگی؟!

اينم بهش ميگن پا چوبي!

تک به تک فعلا تو خونه . حریفمم که خودش هر دفعه یکیو انتخاب میکنه. مگه میشه ما براش انتخاب کنیم؟

با زدن مد pe ميتوني براش انتخاب كني .
اصلا وقتي تازه كاري چرا با اين هيرو شروع كردي؟؟ يه هيرو آسون تر مث ريزور بردار تا چنج ها و آيتم ها رو ياد بگيري بعد برو تو كار هيرو ها!
پريستز هم چند تا داريم . يه پريستز آف د مون . يه شدو پريستز!

علي الحساب پتك برقي رو ببند تا ببينيم چي ميشه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر