dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
اين هيرو به خدنگ معروفه . به خاطر اون جادويي كه يه تير پرتاب ميكنه ها . اون جادو رو ميگن خدنگ اسم هيرو هم شده خدنگ!
خوب من زیاد تو بحثش نبودم اسمی که نوشترو میخونم arrow.
به تير خوني معروفه!
اينم بهش ميگن پا چوبي
به به:biggrin1: بسیار عالی ... :biggrin1:
اصلا وقتي تازه كاري چرا با اين هيرو شروع كردي؟؟ يه هيرو آسون تر مث ريزور بردار تا چنج ها و آيتم ها رو ياد بگيري بعد برو تو كار هيرو ها!
من قبلش با اسنایپر بازی میکردم . شمشیر خونی رو هم از اون یاد گرفتم :biggrin1:
هیروی رنج میخواستم با تیریپ پریستز حال کردم. مخصوصا با اَرو و لیپ. ریزور هم خوبه ولی ... ok اونم امتاحان میکنم.
علي الحساب پتك برقي رو ببند تا ببينيم چي ميشه!
ببینم
حالا اصطلاحات کی خوف تره؟!
ببین پتک دوتا رو میشناسم و بستم یکیش برقیه یکیش هم ساده(که ساده هه دمیجش بالاتره) اگه منظورت اونه که بلدم. یه چیزی بگو که سرعتو ببره بالا . راستی هیروی دور زن باحال تری هم هست که برا مبتدی ها باشه؟ اگه بود بگو
مرسی

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
ساده ه كه خودش چنج ميشه . اونكه دورش يه برق هست رو ميگم . براي سرعت هم از BATTERFLY يا همون شمشير سبز استف كن .
باحالتر منظورت چيه؟

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
به بستن آيتمهاي مختلف ميگن چنج كردن . (change)

توي بازي هر هيرويي يه قابليت خاص داره و يه نقطه ضعف . هيچ هيرويي پيدا نميكني از اين قاعده مستثني باشه . اگه هيرو سرعتي ميخواي كه خودت گفتي . قدرتي بوتچر و خان خوبه . ساپورتيو پالادين و دكتر و ترينت خوبه . لول خوف دار المنتال خوبه . هيرو واسه كرم ريختن استليث اساسين خوبه! در كل اگه تازه شروع كردي بهت سند كينگ و ريزور و تراكسس رو پيشنهاد ميكنم ...

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
در ادامه پستهاي دوست بالايي بايد عرض كنم كه اگر تازه شروع به بازي كردن DotA كرديد اينجا جاي بسيار خوبي براي فهميدن قدرتهاي هر هيرو، استراتژي بازي با هر هيرو و كلا همه چي در مورد بازيه....

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
ایول دمتون گرم. فعلا که خیلی آماتور میزنم با ایزی بازی کنیم ببینیم چچیمیشه:blushing:
امروز VIPER رو هم امتاحان کردم باحال بود ولی مشکل اینجاس که هر دست 40 50 دقیقه طول میکشه وقت نمیشه زیاد بازی کرد.

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
البته 40-50 دقيقه زياد هم هست براي بازي ولي اگه ميخواي بازي بيشتر طول بكشه مود بازي رو بزار رو -st يا همون Supertower ! تو اين حالت Towerها HP پر ميكنن و در نتيجه عموما كريپ ها بدون كمك هيروها (يعني تو!) نميتونن تاور جمع كنن...

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
چرا 1.23 ؟ كل ايرانيهاي گارنا 1.21 دارن . مد اينترنشنال هم 1.22 هست . تموم رپليهاي گارنا روي 1.22 ارائه ميشه . نميدونم شما چرا 1.23 ميخواي؟

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
سلام.
دوستان من بازی WOW III Reign of Chaos , Frozen Throne رو دانلود کردم ولی تو بازی که میرم اون زیر سمت راست نوشته 1.07 ! میخواستم بدونم برای آنلاین بازی کردن چه پچ هایی نیاز دارم... لینکشم بیزحمت اینجا بزارین ممنون میشم...
البته من این پچ هارو نسخه انگلیسیشو از اول تا آخر همرو دانلود کردم!
تو این آدرس:
http://ftp.blizzard.com/pub/war3x/patches/pc/

حالا اگه همیناست که هیچی! من 111 رو نصب کردم و بعد دیگه بازی اجرا نشد انگار که کرک از کار بیفته! دیگه نصب بقیه رو بیخیال شدم تا کرکی چیزی براش پیدا کنم!
بعد نصب اینا به ترتیب هست دیگه ؟

آخرین ویرایش:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
احتمالا پچ شما با نسخه‌اي كه داريد سازگار نيست . پيشنهاد ميكنم بريد يه گيم نت و بازي رو ازشون بگيريد! بازي نياز به نصب نداره . كپي بشه كافيه! :d

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
طریقه ی نصب پچ برای وارکرفت 3

دوستان من میخوام پچ نصب کنم این ارور رو میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://upload.iranblog.com/2/1203959263.jpg

سلام رفیق عزیز...
نصب پچ یکم سخته ولی راحته!!!
یعنی اینکه من و تو و کسی که بازی رو کپی خریده نمیتونه همینجوری بره و پچ نصب کنه و حتماً به مشکل بر میخوره...این کار که میگم بکن:
برو منوی start و run رو اجرا کن...
در run بنویس: regedit و اینتر رو بزن...
در قسمت HKEY_Current_User برو و گزینه ی Software رو بزن و Blizzard Entertainment رو پیدا کن و رووش کلیک کن و قطعاً باید Warcrat III رو ببینی،رووش کلیک معمولی نکن!فقط رویه پوشه ی وارکرفت 3 راست کلیک کن و به گزینه ی New برو و بر رویه String Value کلیک کن،میبینی که یه فایل ساخته شده...حالا اسم فایل رو دقیقاً بزار installpath و بعد از اینکه اینتر رو زدی و اسم فایل ثبت شد،رویه فایل کلیک کن،و در کادری که میبینی فقط کافیه آدرس جایی که بازی رو نصب کردی قرار بدی،مثلاً این :
C:\Program Files\Warcraft III\​
و یا مثلاً تو تویه درایو d و در پوشه ی Game بازی رو نصب کردی،مثلاً اینجوری میشه:
D:\Program Files\Game\Warcraft III\​
فقط توجه به \ داشته باش که حتماً تایپش کنی.بهترین کار اینه که بری به پوشه ی بازی که نصبش کردی،همونجایی که War3 هست،و در کادر بالای پنجره آدرس فولدری که توش هستی رو کپی کنی و در installpath قرار بدی....
بعد از این اینتر بزن و پنجره ها رو ببند...ازین من بعد هر پچی نصب کنی دیگه مشکلی نداره....
در ضمن،در حال حاظر من خودم 1.23a رو نصب کردم....
اگر متوجه نشدی یه کامنت بزار تا با عکس برات توضیح بدم...
با تشکر...ایشالا که استفاده ببرید.
یا علی.
خدانگهدار.
M.A

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
هر گيم نتي تو ايران داره! فكر كنم گيم نت همه جاي ايران يافت بشه ...
من تو نت نديدم جايي كه بفروشن ... شايد كسي پيدا بشه برات بفرسته ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر