dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
راستش با این یارو ursa تقریبا هم اونو و هم هرچی برداشتو ترکوندم.
واقعا هیروی خوبیه مخصوصا لول 6 رو با لول 2 مخلوط بزنی هیرو مقابل درجا مرده.
کسی می دونه ایتم های مناسب برای ursa چیه؟
راستی تو بین هیرو های دور زن کدومشون بهترینه؟
البته می دونم بهترین وجود نداره ولی خوب اونی که را دست تره

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اصلی ترین ضد هیروی Void ترول هست و من حاضرم شرط ببندم که توی بازی تکنفره ترول قوی ترین هیرو هست و همه رو توی جیبش میزاره آیتم هاش هم باید Butterfly ، Satanic و Monkey King Bar باشه که اینجوری طرف مقابل رو منفجر میکنه. سابقش رو دارم اما الان خیلی وقته دیگه بازی نمیکنم.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
باید ببینم چون با هیچ هیرویی تو نزدیک زنا به اندازه warchief حال نکردم. لا کردار هم بش کنه هم هلسش زیاده و هم لول 3 اون کلی حریفو اذیت می کنه.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا این void رو اخر بازی نمی شه زد.
دو تا بشر بست دو تا سپر بعد لول شش می زنه 6 ثانیه اونجوری می زنتمون بعد تموم شدنشم خود هیرو بشمون می کنه

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
اقا این void رو اخر بازی نمی شه زد.
دو تا بشر بست دو تا سپر بعد لول شش می زنه 6 ثانیه اونجوری می زنتمون بعد تموم شدنشم خود هیرو بشمون می کنه

اول بگو کدوم Map رو بازی کردی؟
خیلی وقته که جریان Basher اصلاح شده
اون هیرو که خودش Bash داشته باشه 2 تا basher که سهله 6 تا هم ببندی کار نمیکنه هیچکودوم

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
map dota می زنیم بشرم اون تبر طلاییس البته void خودش بش می کنه دو تا هم بسته دیگه هیچی
دوست من گفتم که تنها ضد هیروی Void که حسابی از پسش برمیاد Troll Warlord هست، به این شکل که اول براش یه پا چوبی ببند بعدش هم مثلا دو تا کله رازور هم براش ببند و بعدش یه Helm of Dominitar براش ببند و بعدش برو سراغ Butterfly و بعدش هم اون Helmـــت رو تبدیل کن به Satanic و هر وقت که پرید کنارت و لول 6 زد تا از زیرش دراومدی لول 6 خودت رو بزن و یه لول 2 بنداز روش حالا دیگه بیشتر اتک هاش میس میشه و از زیر Bash تو درنمیاد اگه هم میبینی زیر لول 6ــش زیاد دمیج میخوری اول همه Satanic رو ببند و وقتی از زیر لولش دراومدیسریع Activateـــش کن و خونت رو پرکن مطمئنم که جواب میده.

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
تنها ضد هیروی Void که حسابی از پسش برمیاد Troll Warlord هست

به نظر من اینطور نیست

این کدوم یکیشون میزنه ماملا رو Chance هست امکان داره Void اصلا miss نده به LVL Troll
از اونطرف هم امکان داره hp هیروی Troll بشه 1 و اینقدر Bash کنه که بزنه

شرایط شروع بازی هم مهمه که Gold چقدر باشه
ولی من Warchief و Tiny رو پیشنهاد میدم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
6.71b
پچ 1.24e
دقیقا من خودمم نظرم warchief هست فقط هم به خواطر خون بالای این هیرو و لول 1 و 3 اون که کلی کمکه ولی وقتی void لول شش بزنه و دمیجشم بالا باشه چیکار میشه کرد.
تازه بعد از لول شیشش یه دو ثانیه ای گیج هم میکنه که دیگه هیچی

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
دوستان عزیز Troll یه ضد نیست اما میتونه باشه برای void اما نه ضد کامل
miss troll خیلی قوی هست یکی از دوستان گفت که شاید miss نره اما اینطور نیست خیلی احتمال بالایی داره و کلا attack Vs Attack ترول میزنه void رو اما زیر 6 void زنده نمیتونه در بیاد که مگه اینکه قبل اینکه بپره رووش 2 بندازه که به نظرم در کل void اگه درست آیتم ببنده troll رو میزنه نهایت یه linkinsphare برا miss یا اینکه یه monkey برای اینکه chance ضربات miss برای void پایین بیاد راه حل خیلی خوبیه برای زدن ترول
warchift یه ضد عالی هست برای void اما وقتی شما چند بار با این هیرو ببرید طرف مقابل میگه خب هیروت رو عوض کن دیگه البته میتونی خودت هم همینو بهش بگی که اینقدر void بر نداره.
tiny این هیرو که دیگه جای بحثی نداره..
ursa بستگی به بازیکنا داره اگه void یه آیتم return بیاره میتونه کلی اذیت کنه.
dk یه خورده معمولی بازی هم بکنی میتونی بزنی طرف مقابل رو
اما یه خورده خلاقیت به خرج بدید با هیروهای دیگه برید جلوش مثلا enchantress بردار و تا دقیقه 15 اینقدر بکشش که بیاد بیرون و ادامه نده بازی رو وقتی دیدی داره میپره 3 خودت رو روشن کن که توی 6 void هیچیت نشه در ضمن موقعی هم که داره مزنتت 80% attack speed کم میشه ازش فکر کنم....
اگه زود جمع نکنی.....
به نظر من nerubian weaver هم هیروی خوبی هست چون موقع پرش void اگه خوب کار کنی میتونی با لول غیب خودت فرار کنی و نذاری 6 کنه..و اگه هم در شرایط بدی داشتی میموردی و یا 6 خورده بودی سریع بعد 6 تو هم میتونی 6 کنی که hp پر بشه و کلا نباید باهاش وایسی بجنگی باید اذیت کنی حتی اگه gem هم داشته باشه نیمرسه بهت که اذیتت کنه خیلی راحته...
هیروی بعدی هم میتونه phantom lancer bashe با یه manta میتونی یه عالمه mirror دورو برش جمع کنی و بزنیش درضمن بازی اگه طول بشه کلا به نفع تو میشه چون تو full Vs full هم میتونی بزنیش!!!
اینارو گفتم که هیروی این مدلی بازی کنید اینقدر به این چندتا هیرو گیر ندید
زیاد هم هیرو مجیک زن مثل lion بر ندار اگه یه 6 یا یه مجیکت نخوره یا همون reduce-resiste بده بیخودی ضرر میکنی و اگه 6 هم بشی در نمیای که کاری کنی اگه 100بار هم که بکشیش با کمی حوصله void میتونه با یه avatar(درصورت حذف نبودن) یا linkinsphare(بسته به هیروی مقابل)و 2تا آیتم معمولی هیرو رو بزنه.

آخرین ویرایش:

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
6.71b
پچ 1.24e
دقیقا من خودمم نظرم warchief هست فقط هم به خواطر خون بالای این هیرو و لول 1 و 3 اون که کلی کمکه ولی وقتی void لول شش بزنه و دمیجشم بالا باشه چیکار میشه کرد.
تازه بعد از لول شیشش یه دو ثانیه ای گیج هم میکنه که دیگه هیچی

تو همین Map اگه English بلد باشی همون لحظه که Void رو برمیداری با Font قرمز مینویسه:
Cranium Basher Does Not Stack With Your Hero's Bash
یعنی Basher اگه ببندی کار نمیکنه همراه با LvL 3 که Bash هست

در مورد Warchief هم نسبت به Gold شروع بازی Item درست ببندی Void اگه 2 تا هم 6 بزنه نمیتونه بکشتت

دوستان عزیز Troll یه ضد نیست اما میتونه باشه برای void اما نه ضد کامل
miss troll خیلی قوی هست یکی از دوستان گفت که شاید miss نره اما اینطور نیست خیلی احتمال بالایی داره و کلا attack Vs Attack ترول میزنه void رو اما زیر 6 void زنده نمیتونه در بیاد که مگه اینکه قبل اینکه بپره رووش 2 بندازه که به نظرم در کل void اگه درست آیتم ببنده troll رو میزنه نهایت یه linkinsphare برا miss یا اینکه یه monkey برای اینکه chance ضربات miss برای void پایین بیاد راه حل خیلی خوبیه برای زدن ترول
warchift یه ضد عالی هست برای void اما وقتی شما چند بار با این هیرو ببرید طرف مقابل میگه خب هیروت رو عوض کن دیگه البته میتونی خودت هم همینو بهش بگی که اینقدر void بر نداره.
tiny این هیرو که دیگه جای بحثی نداره..
ursa بستگی به بازیکنا داره اگه void یه آیتم return بیاره میتونه کلی اذیت کنه.
dk یه خورده معمولی بازی هم بکنی میتونی بزنی طرف مقابل رو
اما یه خورده خلاقیت به خرج بدید با هیروهای دیگه برید جلوش مثلا enchantress بردار و تا دقیقه 15 اینقدر بکشش که بیاد بیرون و ادامه نده بازی رو وقتی دیدی داره میپره 3 خودت رو روشن کن که توی 6 void هیچیت نشه در ضمن موقعی هم که داره مزنتت 80% attack speed کم میشه ازش فکر کنم....
اگه زود جمع نکنی.....
به نظر من nerubian weaver هم هیروی خوبی هست چون موقع پرش void اگه خوب کار کنی میتونی با لول غیب خودت فرار کنی و نذاری 6 کنه..و اگه هم در شرایط بدی داشتی میموردی و یا 6 خورده بودی سریع بعد 6 تو هم میتونی 6 کنی که hp پر بشه و کلا نباید باهاش وایسی بجنگی باید اذیت کنی حتی اگه gem هم داشته باشه نیمرسه بهت که اذیتت کنه خیلی راحته...
هیروی بعدی هم میتونه phantom lancer bashe با یه manta میتونی یه عالمه عدم دورو برش جمع کنی و بزنیش درضمن بازی اگه طول بشه کلا به نفع تو میشه چون تو full Vs full هم میتونی بزنیش!!!
اینارو گفتم که هیروی این مدلی بازی کنید اینقدر به این چندتا هیرو گیر ندید
زیاد هم هیرو مجیک زن مثل lion بر ندار اگه یه 6 یا یه مجیکت نخوره یا همون reduce بده بیخودی ضرر میکنی و اگه 6 هم بشی در نمیای که کاری کنی

کاملا موافقم

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
امروز خواستم چند تا هیرو مقابل هم معرفی کنم که برای 1v1 میتونن گزینه های مناسبی برای بازی باشن..
axe Vs sandking
morph-mirana
void-silthirian
viper-drowranger
bloodseeker-specture
سوالی بود در خدمتم

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
امروز خواستم چند تا هیرو مقابل هم معرفی کنم که برای 1v1 میتونن گزینه های مناسبی برای بازی باشن..
axe Vs sandking
morph-mirana
void-silthirian
viper-drowranger
bloodseeker-specture
سوالی بود در خدمتم

به نظر من یکم بد انتخاب کردی

Axe خیلی راحت از رو اکثر Mele ها رد میشه

Morph راحت میتونه potm رو بزنه یا بهتر بگم بعد LVL up شدن Morph دیگه Potm زورش نمیرسه به Morph

Void هم با splash بستن میبره بازی رو

Spectre اصلا هیروی 1v1 نیست( lvlهاش هم ذاتا AOE هستن)

Viper vs Drow خوبه(نزدیکه بازی ولی برتری با Viper هست یه کم)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر