DOOM

Developer : id Software
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : First-person shooter, survival horror
Release Date : May 13, 2016

بالاخره پس از سالها انتظار از DOOM جدید رونمایی شد.
در حاشیه کنفرانس Bethesda در E3 این بازی با نمایش فوق العاده از گیم پلی رونمایی شد.
در این نسخه شاهد بازگشت دشمنان قدیمی و کلاسیک مثل Hellknights, Cyberdemons, Revenants, Mancubii و غیره هستیم.
سلاح های نسخه اورجینال بازی Shotgun and Super Shotgun. The Plasma Rifle, Chainsaw, Heavy Assault Rifle, and rocket launcher تایید و در طول نمایش گیم پلی بازی مورد استفاده قرار گرفتند.
همچنین بخش مالتی پلیر بازی نیز با عنوان Deathmatch تایید شد.
بخش جدید سری DOOM با عنوان SnapMap نیز رونمایی شد.در این بخش با قراردادن امکانات زیاد توانایی ساخت مپ و بازی کردن در آن برای بازیکن فراهم می شود.

نسخه عادی قیمت 60 دلار

نسخه Collector قیمت 120 دلار

نمایش های منتشر شده از بازی:

5w2l_1.png

Direct Link

flfv_2.png

Direct Link

crf_4884848.png

Direct Link

17961599361561610946.jpg

DOOM – Campaign Trailer | 720

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
چرا نميخاين قبول كنين سطح توقع گيمرا رفته بالا؟ اين بازي با استاندارداي ١٥ سال پيش با يه گرافيك داغون عرضه شده. حالا هزارم بگيد كلاسيكه و تو نميفهمي سبك بازي رو ... اهميتي نداره و اين يه واقعيته.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چرا نميخاين قبول كنين سطح توقع گيمرا رفته بالا؟ اين بازي با استاندارداي ١٥ سال پيش با يه گرافيك داغون عرضه شده. حالا هزارم بگيد كلاسيكه و تو نميفهمي سبك بازي رو ... اهميتي نداره و اين يه واقعيته.

مشکل شما و امثال شما اینه که بازیو فقط به گرافیک می بینین :)

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
:|:|:|:|:|:|:|/:)/:)/:)/:)/:)
گرافیک داغون :| :)):)):))
بهله بهله درست میفرمایید :|

• Like
Reactions: sadegh93

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
شما چرا نمیخوای قبول کنید که بازی داره 1080 و 60 فرم اجرا میشه هیلو ۶۰ فرمی انحصاری رزولویشنش متغیر بود ولی این قراره ثابت باشه (هرچند همینم در حد خودش خیلی خوبه واین تازه مولتیه و بخش تک نفرش که تمرکز اصلی بازی هم اونجاست گرافیکش 100 درصد بهتره میشه) چرا شما نمیدونی که امضا و سبک این بازی Run n Gun ینی وقتی داری Doom بازی میکنی داری Doom بازی میکنی نه COD یا BF . اینجا بحث کلاسیک و غیر کلاسیک نیست بحث Doom و گیم پلی سریع و نفس گیرش ...

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
اقا خدایی دیگه دارید ایراد های ناجور میگیرید :| تو بازی های دیگه هدف از لول آپ کردن چیه؟ مگه تو بازی های دیگه چیکار میکنید؟ اینجا هم ارمور و اسلحه و دیمن و ... باز میکنه براتون. چلنج هم که داره.

watch?v=Ch6d5zS9cdc
به نظر شما این که بیای 7 تا اسلحه و سه نوع گرنید تو بازی قرار بدی و بقیه موارد رو در قالب سیزن پس به گیمر بفروشی نامردی نیست فرض هم بگیریم الان به خاطر بتا بودن تعداد اسلحه ها کم باشه مگه در بازی نهایی قراره چندتا اضافه بشه نهایتا شاید به 10 تا برسه برای بقیش باید پول بدی درست مثل استاروارز دیمن های جدید هم که با dlc باز میشن تمام حرف من اینه که محروم کردن گیمر از نصف گان های بازی به خاطر سود بیشتر کار درستی نیست
موفق باشید

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
هي ميگيد ٦٠ فرم ٦٠ فرم! بلك اپس ٣ رو احيانا بازي كردين؟ ٣٠ فرمه يا گرافيكش پايينه؟ بعله گرافيك مهمه! ناسلامتي نسل جديده. كلاسيك بازاي قديمي شما بدنيا نيومده بوديد خيلياتون، من دوم ١ و ٢ بازي ميكردم نميخاد معني كلاسيك رو به من ياد بديد. اين بازي دقيقا منو ياد quake 3 ميندازه حتي مپاش هم شبيه اونه

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
ezio252 :
برادر من بزار بازی بیاد بعد حکم صادر کن، به این کار شما میگن قصاص قبل از جنایت. خود id و بتسدا گفتن که بازی یه سری محتوای رایگان داره و تعدادی هم dlc پولی، مطمئن باش چیزی از بازی اصلی کم نمیزنن، یه نگاه به fallout 4 و skyrim و همین the evil within و wolfenstein NO و Rage بنداز، همشون بازی های خیلی کاملی بودن که dlc ها و کانتنت های فوق العاده با کیفیتی هم براشون اومد و به هیچ وجه از بازی اصلی نزدن تا بخوان بعدش ملتو چپاول کنن، خود بازی ها به اندازه کافی زمان عرضه کامل و عالی بودن، این سیاست این کمپانی و زیر مجموعه هاشه.
amir-clk500 :
شما همچین میگی Quake 3 که آدم فکر میکنه داری از یه زباله حرف میزنی؟ اگه گیمر قدیمی هستی باید بدونی که تیم آرنا و DM رو همون Quake 3 با اون مپ های بی نظیرش و اون راکت جامپ ها و سرعت فوق العادش به دنیای مولتی پلیر اهدا کرد. این که این کمپانی داره از الگوی فوق موفق Q3 پیروی میکنه برای من یکی که جای بی نهایت خوشحالی داره چون اون بازی اینقدر کامل بود که همین الان با یه redesign و بهبود گرافیکی هنوزم بهترین مپ ها و عالی ترین شوتینگ رو داره.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه جوری از کوئیک میگن انگار دارن یه بازی اشغال رو نمونه میکنن. اتفاقا قدیمی های این سبک که از این بازی خوششون اومده دقیقا یکی از دلایلش اینه که این بازی شبیه Quake هست. چیزی که سال هاست ندیدیم و الان بتسدا دوباره بروزش کرده.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
والا این کال اف هم خودش چندان چیز جالبی نداده بعد از سه تا مدرن وارفار که شاهکار بودن مخصوصا تو این نسل که اکثر بازیکنا ناراضین بعدم کلا دوم چه ربطی به کال اف داره هرچند قبول دارم که سبک دووم امروز طرفدارش کمتر هست نسبت به گذشته و بازم احتمال شدید میدم که متای بازی با توجه به جوی که برعلیه اش بوجود اومده پایین باشه ولی برای هر گیمری دووم لازمه که تجربه بشه
در کل متا واقعا ارزشی نداره این نقد ها کلا واسه اینه که یه نمای کلی از بازی داشته باشید که وقتی از بین پنج تا بازی بخواین دو تا رو انتخاب کنین یکم دیدتون بهتر باشم اما نمیدونم چرا بعضیا نقد رو میخونن و هر ایرادی که تو نقد نوشته و یا مثلا نمره پایین یا بالای متا رو حتی در حین بازی کردن و تجربه خودشون به خودشون تلقین میکنن:D

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
یه مقدار بی ارتباطه ولی Call of Duty هنوز داره از موتوری که بیس اوون موتور Quake 3 هست استفاده میکنه
خاک بر سرشون البته :D:-j
تاثیرات این بازی تو بازی های آینده خیلی زیاد بوده

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
کی گفته تمام پلیرها دابل شاتگانو بر میدارن؟؟؟
اقا من روانیه اسلحه پلاسما شدم یعنی این اسلحه خداااست من همش دابل رو بر میداشتم اما از زمانی که با پلاسما کار کردم دیگه شاید تو هر دس بازی فقط یکی دوبار از دابل شلیک کنم کنم باید بگم اگه با پلاسما وارد باشین خیلی بیشتر از دابل شاتگان کیل میگیرن و درضمن خیلی کمتر هم کشته میشین:D:D:D
دیگه انتظار براش سخت شد اینطور فهمیدم سینگلش خیلی روانی کننده تر از اینه یا خدا مولتیش این بود سینگلش چیه:O:O:O

• Like
Reactions: uriel

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
اگه اشتباه نکنم بتا بازی فقط بخش مولتی و داره که گرافیک بخش مولتی بازی از کمپینش پایین تره
اما اگه بحث گرافیک کمپین باید عرض کنم قبول دارم در سطح بالای نیست ولی جزئیات و حجم تکسچرها و ابجکتیو خیلی خوبه خصوصه موقع تیکه کردن اندام جزئیات بدن خیلی خوبه

• Like
Reactions: sadegh93

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
جالبه بچه ها هر چقدر که توی استیم بازی رو تحویل نگرفتن ولی ظاهرا بازی به مزاج کنسول دارا خیلی خوش اومده، rating بازی توی Xone وps4 با یه جامعه آماری بالا واقعا عالیه، برای وان۴/۵ ستاره و برای پی اس ۴ امتیاز کامل ۵/۵ از طرف کاربرا به بتای بازی داده شده.
https://store.playstation.com/#!/en-us/games/doom-open-beta/cid=UP1003-CUSA00699_00-DOOMBETA00000001

DOOM Open Beta
البته من نمیدونم این جامعه آماری چقدر دقیقه و اسکوری که کاربرا بهش میدن به چه نحوه ایه:D ولی به نظرم جالب بود توی ps4 تقریبا 10000 نفر جامعه آماری به بازی رای دادن، البته میگم من راستش دقیق نمیدونم حالا این rating به چه نحوی هست ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر