Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من سیستمم زیاد قوی نیست سیپیو g2030 گرافیکم gt210 با 4 گیگ رم من تو بازی ماریو از 32 تا 45 فرم میگیرم تو دموها تا 60 میره میخوام بدونم راهی هست فرم ثابت نگهش داشت یا راهی هست فرم بیشتر کرد

راه حلش اینه که کارت گرافیک ضعیفتو با یه کارت گرافیک قویتر عوض کنی.

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
از نظر گرافیکی میدونین که زیاد سخت افزار قوی نداره نینتندو وی یا ps2 این نرم افزار هست که باید کامل بشه با توجه به این شرایط ایا هزینه کردن واسه گرافیک تاثیر انچنانی تو اجرای بازی با امیلاتور داره یا خیر

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
از نظر گرافیکی میدونین که زیاد سخت افزار قوی نداره نینتندو وی یا ps2 این نرم افزار هست که باید کامل بشه با توجه به این شرایط ایا هزینه کردن واسه گرافیک تاثیر انچنانی تو اجرای بازی با امیلاتور داره یا خیر

بله. داره. تا اونجایی که میدونم Dolphin تنها شبیه سازی هستش که از DX12 ساپورت میکنه و وقتی کارت گرافیکت DX12 نباشه, خب به مشکل می خوری.

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
خوب گرافیک پیشنهادی چی میگین بگیرم که تاثیر خوبی داشته باشه رو فرم چون من با سیستم داداشم که گرافیک اونم قوی نبود ولی cpu core i7 ram 8 گیگ داشت 60 فرم میگرفتم

بعد بازی زلدا رو گرفتم دسته رو چی تنظیم کنم هر کاری میکنم نمیشه یکی لطف کنه توضیح بده تو بازی دانکی مشکل ندارم ولی تو بازی زلدا همون اول میگه دو تا رو به هم کانکت از این جور چیزا

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خوب گرافیک پیشنهادی چی میگین بگیرم که تاثیر خوبی داشته باشه رو فرم چون من با سیستم داداشم که گرافیک اونم قوی نبود ولی cpu core i7 ram 8 گیگ داشت 60 فرم میگرفتم

بعد بازی زلدا رو گرفتم دسته رو چی تنظیم کنم هر کاری میکنم نمیشه یکی لطف کنه توضیح بده تو بازی دانکی مشکل ندارم ولی تو بازی زلدا همون اول میگه دو تا رو به هم کانکت از این جور چیزا

برای دسته اینجا رو بخون:

Configuring Controllers - Dolphin Emulator Wiki

برای گرافیک من پیشنهادم اینا هستش از گرون به ارزون (با توجه به بودجه ت انتخاب کن):

nvidia
=======
1070
1060
1050 Ti
950

• Like
Reactions: dishdish

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
ممنون ولی اگه میخواستم از این سایت چیزی سر در بیارم نمیپرسیدم دیگه~X(

یکی لطف کنه 3 حالت رو بگه چه شکلی اولی تنهایی گیم پد دومی میگه وی ریمتوت کانکت کن سومی هم وی ریموت خالی بدون کانکت

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
سلام دوستان
من بازی های wii روباکامپیوتر باpcاجرامیکنم.حالا بازی ها با سرعت زیادی اجرامیشه انگار یه فیلم رو با سرعت خیلی تندی تماشا میکنم.
چیکارکنم درست شه؟ خواهشا یکی کمکم کنه.

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
سلام دوستان
من بازی های wii روباکامپیوتر باpcاجرامیکنم.حالا بازی ها با سرعت زیادی اجرامیشه انگار یه فیلم رو با سرعت خیلی تندی تماشا میکنم.
کسی نبود جواب منو بده؟.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان

کارت گرافیکت چیه؟
آخرین نسخه ی Development رو از لینک زیر بگیر و با اون امتحان کن:
Dolphin Emulator

• Like
Reactions: A.Lopez

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام من میخوام بازی top spin 3 رو با دسته انجام بدم ولی همون صفحه اولش میگه نانچوک! وصل کن چی کار کنم؟

مراحل زیر رو به ترتیب انجام بده, به مرحله ی 4 رسیدی, اون دکمه ها رو دونه دونه روی گیم پد یا کیبوردت پیاده کن.

52gdD2.jpg

• Like
Reactions: Delux1

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
مراحل زیر رو به ترتیب انجام بده, به مرحله ی 4 رسیدی, اون دکمه ها رو دونه دونه روی گیم پد یا کیبوردت پیاده کن.

52gdD2.jpg
میگم شما خودت این بازی رو انجام دادی؟ فقط میتونم سرویس بزنم حین بازی هیچ دکمه ایی کار نمیکنه دسته من هم ds4 هست

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
میگم شما خودت این بازی رو انجام دادی؟ فقط میتونم سرویس بزنم حین بازی هیچ دکمه ایی کار نمیکنه دسته من هم ds4 هست

اتفاقا جدیدا بازی Top Spin 3 و 4 رو دانلود کردم. ولی از شانس بدِ من, سیستمم از دیروز مشکل خورده و برام امکانش نیست که بازی رو امتحان کنم.

ولی من چون خودِ دسته های اصلی Wii رو دارم (Wiimote و Nunuchuck), فکر نکنم تو انجام بازی مشکلی داشته باشم.

به تو هم پیشنهاد میکنم دسته های اصلی رو بخری وصل کنی به کامپیوتر, تا تو اجرای همه ی بازیها راحت باشی.

• Like
Reactions: Delux1

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
داداش من فقط واسه تنیس این شبیه ساز رو نصب کردم با دسته بیشتر حال میده شما هم اگه سیستمت درست شد بی زحمت با دسته هم یه تست بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر