Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    54

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
فکر کنم فقط یه فیلم از این دکتر هو دیدم
دوبله فارسی
داستانش این بود یه دکتر با یه کانکس شبیه کانکس پلیس تو زمان سفر کرد
به خونه ای رفت که یه موجودی بود و دختری کوچیکی اونجا بود
دکتر گفت میرم میام زود . ۲۰ سال بعد برگشت
که اون موجود شکست بدن
و اون موجود بقیه تسخیر میکرد

تو فیلم افراد میگفتن اااا تو دکتر ژولیده پوش هستی
آخرشم دختر با خودش برد تو کابین باهم برن
اسمش تاردیس هست و کل سری دکتر هو با همین وسیله میگرده.
این فیلم هم که میگی فیلم نیست، اگه اشتباه نکنم اپیزود اول فصل 5 هست که میتونی بقیه اپیزوداشو ببینی ادامه همون قسمت هست و کلا فصل خوبی بود بنظرم.

• Like
Reactions: che-jaleb

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
وات د فاک؟ Timeless Children :)
یک بار توی Time of the Doctor زدن منطق سری رو له کردن، الان بدترش کردن ... چه وضعشه
خوبیش اینه که از فصل بعدی اینطور که خوندم کل کسایی که رو این 2 فصل کار کردن رو پرت میکنن بیرون
چند فصل دکتر میگفت من آخرین بازمونده ام، توی Day of the Doctor مشخص شد که تایم لرد ها نمردن و گیر کردن، توی Heaven Sent بالاخره دکتر رسید به گلیفری و تایم لرد ها برگشتن، توی این فصل دوباره همشون مردن (به اضافه مستر که تا الان 3 بار مرگ بدون ریجنریشن داشته، ولی لامصب هی کامبک میزنه :D) حالا هم حتما از این به بعد دکتر میخواد بیوفته دنبال اینکه ریشه اش به کجا میرسه و از کدوم دنیا اومده... اون وسط هم دوباره مستر یه جور میاد کرم میریزه و تایم لرد ها هم زنده میشن میان سعی میکنن جلوشو بگیرن مثلا؟ :))

آخرین ویرایش:
  • Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اسمش تاردیس هست و کل سری دکتر هو با همین وسیله میگرده.
این فیلم هم که میگی فیلم نیست، اگه اشتباه نکنم اپیزود اول فصل 5 هست که میتونی بقیه اپیزوداشو ببینی ادامه همون قسمت هست و کلا فصل خوبی بود بنظرم.

ممنونم
آره فقط همون یه بار دیدم تو عمرم
البته بعد دیدن اون قسمت
داشتم بازی ها کنسولا نگاه میکردم بازیش برا کنسول ها نسل ۷ هم دیدم

مثل این

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
وات د فاک؟ Timeless Children :)
یک بار توی Time of the Doctor زدن منطق سری رو له کردن، الان بدترش کردن ... چه وضعشه
خوبیش اینه که از فصل بعدی اینطور که خوندم کل کسایی که رو این 2 فصل کار کردن رو پرت میکنن بیرون
چند فصل دکتر میگفت من آخرین بازمونده ام، توی Day of the Doctor مشخص شد که تایم لرد ها نمردن و گیر کردن، توی Heaven Sent بالاخره دکتر رسید به گلیفری و تایم لرد ها برگشتن، توی این فصل دوباره همشون مردن (به اضافه مستر که تا الان 3 بار مرگ بدون ریجنریشن داشته، ولی لامصب هی کامبک میزنه :D) حالا هم حتما از این به بعد دکتر میخواد بیوفته دنبال اینکه ریشه اش به کجا میرسه و از کدوم دنیا اومده... اون وسط هم دوباره مستر یه جور میاد کرم میریزه و تایم لرد ها هم زنده میشن میان سعی میکنن جلوشو بگیرن مثلا؟ :))
من بدم نیومد از این ایده.فینالی خیلی خوبی بود و خوب هم قضیه رو مطرح کرد.هنوز خیلی چیزا هم معلوم نیست و صرفا فرضیه رو مطرح کردن و باید ببینیم جی میشه..به نظرم فصل خوبی بود نسبت به فاجعه ی فصل قبل.
دیگه وقتی کاراکتر اصلیت شیلنگ رو میگیره رو زمان و مکان نباید حرف از منطق پنطق زد:Dآدم بخواد بگرده پر باگ و بوگه.منتها تو آینده یه سری چیزا خود به خود ایگنور میشن و ما هم یادمون میره:-"مثلا من الان خیلی از چیزای توی اسپویلرت یادم نیست:D
من اخبارو دنبال نمیکنم ولی چیبنال از اولش با یه برنامه پنج ساله اومد.این چیزی رو که شروع کرده هم بعیده که تو یه سیزن جمع کنه.فقط شایعه شده که رایان و گراهام تو اسپشیال کریسمس جدا میشن.

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
من بدم نیومد از این ایده.فینالی خیلی خوبی بود و خوب هم قضیه رو مطرح کرد.هنوز خیلی چیزا هم معلوم نیست و صرفا فرضیه رو مطرح کردن و باید ببینیم جی میشه..به نظرم فصل خوبی بود نسبت به فاجعه ی فصل قبل.
دیگه وقتی کاراکتر اصلیت شیلنگ رو میگیره رو زمان و مکان نباید حرف از منطق پنطق زد:Dآدم بخواد بگرده پر باگ و بوگه.منتها تو آینده یه سری چیزا خود به خود ایگنور میشن و ما هم یادمون میره:-"مثلا من الان خیلی از چیزای توی اسپویلرت یادم نیست:D
من اخبارو دنبال نمیکنم ولی چیبنال از اولش با یه برنامه پنج ساله اومد.این چیزی رو که شروع کرده هم بعیده که تو یه سیزن جمع کنه.فقط شایعه شده که رایان و گراهام تو اسپشیال کریسمس جدا میشن.
اینکه یادمون میره رو کامل موافقم، درد همون Time of the Doctor هم بعد یه مدت خوابید :D ولی مسخرس که هرجا کم میارن یوهو یک تئوری گنده اینطوری پرت میکنن وسط کل سری رو با کلنگ میوفتن به جونش :))
این فصل که 100% از قبلی بهتر بود... ولی کلا سری افتاده تو یه سراشیبی بدی، حالا امیدوارم این داستان جدید رو بتونن جمعش کنن

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
من که این فصل رو ندیدم و تا وقتی دکتر این باشه و BBC بخواد از این سری واسه منافع دیگه استفاده کنه ادامه سریال رو نمیبینم.برای من انگار تولید سریال متوقف شده:D
ولی نمیدونم چرا میگین این فصل بهتره؟نمرات تو IMDB که داغونه.بیشترین امتیاز 7.7!!همین اپیزود آخر 5.7 .فکر کنم عادت کردین به این وضع

• Like

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
من که این فصل رو ندیدم و تا وقتی دکتر این باشه و BBC بخواد از این سری واسه منافع دیگه استفاده کنه ادامه سریال رو نمیبینم.برای من انگار تولید سریال متوقف شده:D
ولی نمیدونم چرا میگین این فصل بهتره؟نمرات تو IMDB که داغونه.بیشترین امتیاز 7.7!!همین اپیزود آخر 5.7 .فکر کنم عادت کردین به این وضع
بین بد و بدتر باید یکی رو انتخاب کرد :D
این قضیه منافع که افتضاح بود، این قسمت آخر نصف ملت که توی خاطره ها نشون میدادن نیگر :D بودن، حتی بچگی های خود دکتر!!! :))
تازه نصف خوش بینانست، خیلی بیشتر از نصف بود

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
جودی دکتر خوبیه بابا:Dفصل اول یکم مقوا بود ولی این فصل خیلی شخصتش پیچیده تر و جالب تر شد.خود جودی ویتاکر هم بازیگر خیلی خوب و همدلی برانگیزیه.واکنش منفی نسبت به دکتر هم عموما واسه زن بودنشه.اما همراهاش خیلی رو مخن:Dاونو اکثرا اذعان دارن:Dاین فازی که میگی فصل قبلی بود(مثل اپیزود رزا پارکس و اینا) اما این فصل کمتر بود و بیشتر همون ماجراجویی های کلاسیک و خود دکتر فوکوس قسمتا بودن ولی باز دوتا اپیزود گرمایش زمین داشت که خیلی بد بودن:Dچیبنال کم کم داره به یه بالانس خوبی از ادونچر و woke بازی میرسه:D
من شخصا وقتی از "فصل خوب" در دکتر صحبت میکنم منظورم این نیست که 10 تا اپیزود پرفکت داشته.فصل های دکتر همیشه ( حداقل در سری جدید که من دیدم)پر از بالا و پایین و اپیزودهای خوب و بد بوده.بعضی موقع ها خوبیش به بدیش میچربه که میشه فصل خوب و این فصل هم به نظرم اینطوری بود.حالا اگه بخوام نمره بدم میشه مثلا پنج از ده:D
من فن خیلی سرسخت دکتر نیستم ولی همینطوری که واکنش هارو میدیدم اکثرا مثبت بود.همچنان هم خیلی ها به خاطر اون مسائلی که شما ادامه سریال رو نمیبینی، تصمیم گرفتن که از سریال بدشون بیاد:D
دیگه زمانه عوض شده،دکتر هم واسه بی‌بی‌سی از یه سریال واسه انگلیسی ها تبدیل شده به یه محصول مهم بین المللی و مسیر هم همینه:Dکلیدش این نیست که به وضع جدید سریال عادت کنی، باید به این وضع جدید جهان عادت کنی:D

• Like
Reactions: Radiance

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
واقعا مایکل شین عقلانی‌ترین انتخاب حال حاضره :D خودشم از فنای دکتره و با دیوید تننت هم رفیق جون جونیه. ولی مشکل اصلی نویسنده‌ست. کریس چیبنال (چینبال؟) ماشاالله گند زد به کل لور سریال‌.
خداروشکر اونم میگن داره میره بعد از اسپشال اپیزودا.
واقعا دلم واسه دوتا اپیزود سطح بالا دکتر هویی تنگ شده، دو فصل آخرو که رندم دو سه اپیزود دیدم بعدم نظرات مردمو خوندم دیگه جرئت نکردم بقیش ببینم، امیدوارم زنده کنن سریالو.
این مایکل شین خوراکه دکتره ولی چه فایده هیچ وقت اون کسی که مردم میخوان نمیشه :D

• Like
Reactions: Parsa13 and ShahryR

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231

View attachment 317794

اینم از Doctor Who جدید!​
توی تیزری که چند ماه پیش دادن از اپیزود اسپشل دیوید تننانت، لهجه ای که داشت فرا تر از افتضاح بود.
اگر بازیگر خوبی باشه (شک دارم واقعا :D) میشه با ایده Diversity شون کنار اومد، ولی اون لهجه نیجریه ای طور غلیظی که داشت رو عمرا من بتونم باهاش کنار بیام. حداقل همون لهجه بریتیش رو نگه میداشتین که دیگه لعنتیا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر