DOA Paradise

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
خجالت نمیکشی مرد حسابی؟چه ربطی به iso بودن داره!:mad:
یا سواد نداری یا خیلی...........
احترامتو نگر دار دوست نداری داونلود نکن!زورت نکردم که!
من و باش اومد اینا تاپیک میزنم تا ادم نادونی مثل تو بیاد برام داستان بگه!:mad:
اینجتم یک فرومه!حالیت نیست بدون!اینجا نمیاییم که دورغ بگیم بعد به ادم نفهمی مثل تو اثبات کنیم
واقعا متاسفم که ادمایی مثل تو تو این سایت هستن

آفرین به این ادب.بنده هیچ ادعایی نکردم . در ضمن مگه کسی حرف از حجم بازی زد که دارین میگین دانلود نمیکردی. دیگه 45 مگ الان اصلا به چشم نمیاد شاید برای شما 45 مگ مثل 45 گیگ میمونه که اینقدر روی حرفتون پافشاری میکنید.(دوستانی که psp دارند این بازیرو دانلود کنند و بیان بگن که بازی اجرا میشه یا نه)
از مدیران عزیز میخوام که پستهای اضافی رو پاک کنند و اگه صلاح دیدند تاپیک رو ببندند
با تشکر

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
biadab

آفرین به این ادب.بنده هیچ ادعایی نکردم . در ضمن مگه کسی حرف از حجم بازی زد که دارین میگین دانلود نمیکردی. دیگه 45 مگ الان اصلا به چشم نمیاد شاید برای شما 45 مگ مثل 45 گیگ میمونه که اینقدر روی حرفتون پافشاری میکنید.(دوستانی که psp دارند این بازیرو دانلود کنند و بیان بگن که بازی اجرا میشه یا نه)
از مدیران عزیز میخوام که پستهای اضافی رو پاک کنند و اگه صلاح دیدند تاپیک رو ببندند
با تشکر

شما همون باش و قدر ادبتون رو بدون!:laughing:
کارمون شده جواپ پس دادن به شما!!
من گفتم بازی کردم کاملا درست هست!شما باز میای میگی اثبات کن!:laughing:

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
یه نکته تو بازی فقط یه سری دختر ریختن و ماباید ازشون عکس بگیریم
اگه اینطوریه واقعا که چه بازی هایی میسازن هدفشون چیه؟

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
یه نکته تو بازی فقط یه سری دختر ریختن و ماباید ازشون عکس بگیریم
اگه اینطوریه واقعا که چه بازی هایی میسازن هدفشون چیه؟

فكر نميكنم بازي فقط عكس گرفتن باشه
عكسهاي صفحه بل رو ببيني متوجه ميشي;)

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
من نمیدونم چه اختلال روانی ای بین شما 2 کاربر پیش اومده ولی سعی کنید که تاپیکو به محل دعوا تبدیل نکنید...!!
اگر کسی ناراحته دانلود نمیکنه اگرم کرد 45 مگ اگر براش چیزی نیست هی غر نمیزنه اگر بلد نبود بریزه تو دستگاهش!

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
اوه اوه جنبه داشته داشته باشین تو رو خدا;) فقط یه بازیه ..بابا بچه که نیستسم این موضوها فقط تو کشور ما
مهمه اونا از بچگی میرن لبه ساحل این موضوع واسشون حل شدس;) زیاد سخت نگیرین اینو که واسه ما نساختن وگرنه چادر میکردن سرشون .....

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
بابا یه بازی که این حرفا رو نداره. هرکی دوست داره و میتونه بازی کنه هرکی هم نمیتونه نکنه. دیگه نیازی به دروغ و تهمت دروغ که نیس. این حرفا چیه؟ مگه میخوایم این جا برا هم پز بیایم که من میتونم و تو نمیتونی؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
اوه اوه جنبه داشته داشته باشین تو رو خدا;) فقط یه بازیه ..بابا بچه که نیستسم این موضوها فقط تو کشور ما
مهمه اونا از بچگی میرن لبه ساحل این موضوع واسشون حل شدس;) زیاد سخت نگیرین اینو که واسه ما نساختن وگرنه چادر میکردن سرشون .....
راست میگی به خدا. ما ها انگار از اورانوس اومدیم! برا اونا فقط یه بازیه. برا ما .................
یعنی وقتی این چیزا رو میبینم آتیش میگیرم که ما این قدر ندید پدیدیم (خودمو میگم. سو تفاهم نشه):confused:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
در ضمن واسه دوستاني كه نميدونن سبك اين بازي چيه يه توضيحي بدم:
اين بازي سبك خاصي نداره و يه جورايي خيلي شبيه به بازي Finder Love Series (البته توي سري FL ويديو ها افراد واقعي بودن و كاركتر نبودن)توي اين بازي بايد يه سري پازل (سوال و جواب)حل كنين در ضمن توي يه زمان خاص به شما يه تايم ميده كه بهترين عكس رو بگيرين(كاركتر ها مدل (همون ژست خودمون :d )ميگيرن و بايد از هر مدل يه عكس بگيرين)و در آخر هم اون عكسي رو كه احساس ميكنين از همه جالبتر درومده رو agree ميكنين و بر حسب اون عكس بهتون امتياز لازم واسه رفتن به مرحله بالاتر رو ميده!البته بازي از يه سري بازيهاي ديگه هم تشكيل شده كه اكثرشون پكرِ...(كافي بود ؟ :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر