DOA Paradise

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
مجبوری لینک فیک بزار ی؟داخل این فایل فشرده همون ایبوت و اینکه یه ایبوت با پسوند ایزو یک ایبوت با پسوند cso که همشون همون حجم 47 مگ رو دارن قرار داره.
البته اين لينك رو از فروم معتبر pspiso گذاشتم خيلي ها هم دانلود كردن ولي چيزي از خراب بودنش ندادن.در ضمن خودمم الان دارم دانلود ميكنم مطمئنن لينك درسته حالا دوباره خبر ميدم.

ويرايش:بچه ها واقعا معذرت ميخوام دفعه قبل سرعت پايين بود مگه نه خودم اول دانلود ميكردم,انگار دموش هم فيك بوده چون الان از سايت psp iso برداشتنش..معذرت ميخوام

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
البته اين لينك رو از فروم معتبر pspiso گذاشتم خيلي ها هم دانلود كردن ولي چيزي از خراب بودنش ندادن.در ضمن خودمم الان دارم دانلود ميكنم مطمئنن لينك درسته حالا دوباره خبر ميدم.

ويرايش:بچه ها واقعا معذرت ميخوام دفعه قبل سرعت پايين بود مگه نه خودم اول دانلود ميكردم,انگار دموش هم فيك بوده چون الان از سايت psp iso برداشتنش..معذرت ميخوام

مطمئنی که از pspiso لینک گذاشتی ؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
مطمئنی که از pspiso لینک گذاشتی ؟
آره ,الان هم كل فروم رو گشتم(pspiso)ولي ديگه هيچ اثري از DOA نيست مطمئنن اعتراضاتي داشته و برداشتنش چون هيچكدوم از كسايي كه تاپيك هاي مهم توي اون فروم دارن بازي رو آپلود نكردن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
مهدی عزیز بازی در اون حدی نبود که انتظار داشتم!زود تکراری میشه!فقط چندتا کاراکتر که ازشون عکس میگیری
یا لباس اینا میخری و......
به نظرم ارزش داونلود نداره!هی بازی کن والیبالم داره که در حد 0 هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر