DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من تو بازی نما خوندم این بازی درباره شیطان پرستی هست و برا کودکان و نوجوانان خوب نیست.
به نظر شما من که 15 سالمه بازی کنم؟

ربطی به سن نداره. این بازی خشن هست و اعصاب میخواد. من که 25 سالمه حوصله بازی کردنشو ندارم
:-o
چی میگی آقا؟ چرا ربطی نداره. اصلاً شیطان پرستیاش + خشونتش (خشونت؟ کدوم خشونت :d ) را بذارید کنار خود بازی پره از صحنه های :d به نظر من که شما که 15 سالته بازی نکنی بهتره. و یا با نظارت والدین بازی کنید :d

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
من تو بازی نما خوندم این بازی درباره شیطان پرستی هست و برا کودکان و نوجوانان خوب نیست.
به نظر شما من که 15 سالمه بازی کنم؟
من خودم 15 سالمه بازی رو تموم کردم...
این بازی اصلا ربطی به شیطان پرستی نداره...و خشونت بازی هم در اون حدی که میگن نیست...البته بازی دو قسمت صحنه هم داره ولی به نظر من همه ش بستگی به گیمر داره که تا چه حد نسبت خشونت و یا صحنه های مورد دار حساسه و باهاشون مشکل داره...
شما اگه خیلی براتون مهمه این قضیه، برو توی سایت esrb و اسم DmC رو سرچ کن...درمورد تمام محتویات بازی توضیح داده...اونوقت تصمیم بگیر...
راحت...این همه دنگ و فنگ نداره که:d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من خودم 15 سالمه بازی رو تموم کردم...
این بازی اصلا ربطی به شیطان پرستی نداره...و خشونت بازی هم در اون حدی که میگن نیست...البته بازی دو قسمت صحنه هم داره ولی به نظر من همه ش بستگی به گیمر داره که تا چه حد نسبت خشونت و یا صحنه های مورد دار حساسه و باهاشون مشکل داره...
شما اگه خیلی براتون مهمه این قضیه، برو توی سایت esrb و اسم DmC رو سرچ کن...درمورد تمام محتویات بازی توضیح داده...اونوقت تصمیم بگیر...
راحت...این همه دنگ و فنگ نداره که:d
خب چیکارش داری :d اومده اینجا سوال کنه کارش راحتر بشه خو ;)
ولی بی شوخی به نظرم برا این پرسیده که ربطی به شیطان پرستی داره یا نه چون شخصیتای بازیش نیمه شیطانن. اما انصافاً همون دو تا صحنه ای هم که میگی به نظر من کمی زیاده روی شده بود توش :d آخه هر چی باشه مخاطب این بازی یا حد اقل شماره های قبلیش سن پایین بودن.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
خب چیکارش داری :d اومده اینجا سوال کنه کارش راحتر بشه خو ;)
ولی بی شوخی به نظرم برا این پرسیده که ربطی به شیطان پرستی داره یا نه چون شخصیتای بازیش نیمه شیطانن. اما انصافاً همون دو تا صحنه ای هم که میگی به نظر من کمی زیاده روی شده بود توش :d آخه هر چی باشه مخاطب این بازی یا حد اقل شماره های قبلیش سن پایین بودن.
تمام شماره های قبلی +18 بودن و هیچ وقت برای مخاطب های سن پایین هم ساخته نشده بودن
g4843_dmc.gif

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
دیگه ببخشید بیان چیکار کنن انقدرا هم که فکر میکنید این موضوع توی کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی (آمریکا جنوبی رو ولش کن کلا":d) عادی نیست و یه حدی داره بازی هم روش درجه سنی خورده الان شاید برخی از دوستان بخندن و بگن "ای بابا این چرندیات چیه" ولی اگر هر بازی با توجه به درجه ی سنی ثبت شده بازی بشه خیلی بهتره البته این درجه چیزی هست که با کشورهای اروپایی تنظیم شده و تو ایران قضیه کمی فرق میکنه ولی به هرحال!
جدا از این ها آدم باید به جنبه خودشم نگاه کنه!
باشه قبول ولی حداقل این همه توی صحنه های مستهجنش هم زیاده روی نکرده بودن درسته؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بسیار بازی زیبا و سرگرم کننده ای هست، تو داستان هم هیچ نکته منفی یا مورد دار و شیطان پرستانه ای نیست، اینا همش همش فتنه هست که بعضی ها میخوان ما این بازی رو انجام ندیم، منم اولش زیاد جذب نشدم ولی الان میگم عالیه، تنوع اسلحه ها مرحله به مرحله بیشتر میشه و کمبوهای مرگبارتری میشه اجرا کرد. در کل این بازی رو از دست ندید چون هرچی بازی جلوتر میره زیباتر میشه.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
دیگه ببخشید بیان چیکار کنن انقدرا هم که فکر میکنید این موضوع توی کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی (آمریکا جنوبی رو ولش کن کلا":d) عادی نیست و یه حدی داره بازی هم روش درجه سنی خورده الان شاید برخی از دوستان بخندن و بگن "ای بابا این چرندیات چیه" ولی اگر هر بازی با توجه به درجه ی سنی ثبت شده بازی بشه خیلی بهتره البته این درجه چیزی هست که با کشورهای اروپایی تنظیم شده و تو ایران قضیه کمی فرق میکنه ولی به هرحال!
جدا از این ها آدم باید به جنبه خودشم نگاه کنه!

بسیار بازی زیبا و سرگرم کننده ای هست، تو داستان هم هیچ نکته منفی یا مورد دار و شیطان پرستانه ای نیست، اینا همش همش فتنه هست که بعضی ها میخوان ما این بازی رو انجام ندیم، منم اولش زیاد جذب نشدم ولی الان میگم عالیه، تنوع اسلحه ها مرحله به مرحله بیشتر میشه و کمبوهای مرگبارتری میشه اجرا کرد. در کل این بازی رو از دست ندید چون هرچی بازی جلوتر میره زیباتر میشه.
منم نگفتم بازیه بدیه که :| اتفاقاً خودم از طرفدارای پروپاقرصه این بازیم مخصوصاً دانته :x
:d
من فقط با نسخه های قبلیش مقایسه کردم. ولی هیچی dmc3 نمیشه :d

ekt

کاربر سایت
Apr 5, 2013
127
نام
علیرضا
والا من تو مجله بازی نما خوندم.دو بار هم اولش هم اخرش گفت برا نوجوانان خوب نیست.

چرا تحریف میکنی! منم خوندم کجاش همچین حرفی زد!؟ فقط نوشته بود به درد بچه نوب ها نمیخوره که خب cod هم مثلا زده برا بزرگسال همین مثه اون
اصن اسم شیطان پرستی هم نیورده بود

---------- نوشته در 03:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:28 PM ارسال شده بود ----------

:-o
چی میگی آقا؟ چرا ربطی نداره. اصلاً شیطان پرستیاش + خشونتش (خشونت؟ کدوم خشونت :d ) را بذارید کنار خود بازی پره از صحنه های :d به نظر من که شما که 15 سالته بازی نکنی بهتره. و یا با نظارت والدین بازی کنید :d
من 14 سالم بود manhunt بازی میکردم:d
از جهت صحنه هم که بالای 10 سال به نظرم oke
اگه اینچیزا مهم باشه برات 40 ساله هم باشی نباید ببینی:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
چرا تحریف میکنی! منم خوندم کجاش همچین حرفی زد!؟ فقط نوشته بود به درد بچه نوب ها نمیخوره که خب cod هم مثلا زده برا بزرگسال همین مثه اون
اصن اسم شیطان پرستی هم نیورده بود

---------- نوشته در 03:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:28 PM ارسال شده بود ----------

من که مرض ندارم پست الکی بذازم بازی نما رو که خودم همیشه میخونم تحریف کنم.
من چندتا عکس از بازی نما گرفتم که بگم تحریفی صورت نگرفته.
آپلود عکس
viewer.php

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram

من که مرض ندارم پست الکی بذازم بازی نما رو که خودم همیشه میخونم تحریف کنم.
من چندتا عکس از بازی نما گرفتم که بگم تحریفی صورت نگرفته.
آپلود عکس
viewer.php
با این که هیچی دیده نمیشه ولی تو بازینما که اشاره ای به شیطان پرستی نکرده(تو عکس فقط 5 خط آخر دیده میشه.در حالی که شما این پستو داده بودی:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر