DmC: Devil may Cry | Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
مرسي
بعد يه سوال ديگه وقتي DMD رو ببري يه چيزي بهت ميده كه DT هميشه پر باشه؟درسته؟
در واقع عاقلانه تر اينه كه اول DMD رو بريم بعد H&H ديگه؟! :d
بله دقیقا بهتره اول DMD را کامل کنید بعد برید سراغ HAH.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان.
من شماره های قبلی رو بازی نکردم. می شه یکی بگه آخرش چی شد؟ من درست نفهمیدم!
سوال بعدی این که این نسخه از نظر زمانی قبل از نسخه های قبلیه؟ اگر آره می شه بگید کجا می تونم داستان نسخه های قبلی رو بخونم؟
راستش از این بازی اصلا همچین انتظاری نداشتم! خیلی خیلی خوب بود.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان.
سوال بعدی این که این نسخه از نظر زمانی قبل از نسخه های قبلیه؟ اگر آره می شه بگید کجا می تونم داستان نسخه های قبلی رو بخونم؟
اين بازي يك ريبوت و به شماره هاي قبلي ربطي نداره

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
سلام دوستان.

اگه شما نسخه دوم این بازیو کرده باشین اشکال نداره چون داستان بازی اینجوریه: شماره سه اول، بعد شماره یک، بعد شماره چهار، بعد شماره دو

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
موسوی جان این نسخه ریبوت دویل می کرای هستش یعنی از اول کوبیدن ساختن و هیــــــــــــــچ ارتباطی به نسخه های قبلی نداره و اگه ارتباط میداشت باید دویل می کرای 5 میبود. الان توم ریدر جدید هم ریبوت هستش.

منم بازی رو تموم کردم. صادقانه باید بگم اصلا منو نگرفت. اکشن بازی بالاس و زیبا و تو کمتر بازی ایی پیدا میشه اما اصلا به چشم یه دویل می کرای ناب و اصیل نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. پلتفورمینگ خیلی خیلی زیاد و طولانی که واقعا دلیلشم نفهمیدم واسه چیه!! این دویل می کرایه یا قارچ خور و سونیک؟ چرا انقدر باس فایتا کم و بی نهایت راحت بودن؟ لول دیزاینا تو 70 درصد موارد بی روح و فاقد جذابیت

رفتم دموی دویل 1 رو تو یوتوب دیدم و واقعا بازی ماله 12 سال پیشه ولی هنوز که هنوزه شاهکاره و واقعا دیگه نمیتونن مثل اون بسازن 2 اش که فاجعه بود ولی 3 اش تا حدودی به 1 نزدیک شد و خوب بود 4 اش معمولی و 5 اشم به جز گرافیک بالا نکته خاصی توش ندیدم. حس نوستالژیک ندارم نسبت به 1 اش چون بخام نوستالژیک گرایانه نگاه کنم بازیایی هستن که خاطرات دوران بچگیمو تشکیل دادن و دویل 1 هیچوقت جای اونا نیست و صرفا جهت اینکه بگم گاهی اوقات یه شاهکار اتفاقی متولد میشه و دیگه نمیتونه مثل اون ساخته بشه.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
موسوی جان این نسخه ریبوت دویل می کرای هستش یعنی از اول کوبیدن ساختن و هیــــــــــــــچ ارتباطی به نسخه های قبلی نداره و اگه ارتباط میداشت باید دویل می کرای 5 میبود. الان توم ریدر جدید هم ریبوت هستش.

منم بازی رو تموم کردم. صادقانه باید بگم اصلا منو نگرفت. اکشن بازی بالاس و زیبا و تو کمتر بازی ایی پیدا میشه اما اصلا به چشم یه دویل می کرای ناب و اصیل نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. پلتفورمینگ خیلی خیلی زیاد و طولانی که واقعا دلیلشم نفهمیدم واسه چیه!! این دویل می کرایه یا قارچ خور و سونیک؟ چرا انقدر باس فایتا کم و بی نهایت راحت بودن؟ لول دیزاینا تو 70 درصد موارد بی روح و فاقد جذابیت

رفتم دموی دویل 1 رو تو یوتوب دیدم و واقعا بازی ماله 12 سال پیشه ولی هنوز که هنوزه شاهکاره و واقعا دیگه نمیتونن مثل اون بسازن 2 اش که فاجعه بود ولی 3 اش تا حدودی به 1 نزدیک شد و خوب بود 4 اش معمولی و 5 اشم به جز گرافیک بالا نکته خاصی توش ندیدم. حس نوستالژیک ندارم نسبت به 1 اش چون بخام نوستالژیک گرایانه نگاه کنم بازیایی هستن که خاطرات دوران بچگیمو تشکیل دادن و دویل 1 هیچوقت جای اونا نیست و صرفا جهت اینکه بگم گاهی اوقات یه شاهکار اتفاقی متولد میشه و دیگه نمیتونه مثل اون ساخته بشه.
آره راحت بودنش رو قبول دارم. البته من فقط مود دویل می کرای رو بازی کردم و بعدی ها احتمالا سخت ترند ولی خوب چه فایده، کم تر کسی پیدا می شه که حاضر باشه بازی رو 5 بار تموم کنه! مهم همون دفعه اوله.
باس فایت ها هم کم بود چون بازی نسبتا کوتاه بود. ولی خوب هر یکی دو ساعت یه باس فایت داشت دیگه!
من زیاد از سکو بازی بدم نمیاد. نه در حد Prince و Darksiders ولی در همین حد باشه خوشم میاد. خیلی هم زیاد نبود انصافا!
شاید یه دلیل این که من باهاش حال کردم این بود که قبلیا رو بازی نکرده بودم!
یه نکته مثبتش هم به نظر من داستانش بود که اصلا فکر نمی کردم این بازی داستان درست و درمون داشته باشه فکر می کردم نهایتا یه چیزی باشه مثل Darksiders. ولی داستان خوب بود.
در کل من که اصلا توقعی از این بازی نداشتم فکر می کردم ریبوتش یه آشغالی بشه مثل ریبوت Bionic Commando! درهمین حد هم که بود برای من قابل قبول بود.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دویل 1 و 3 یادمه تقریبا انتهای هر مرحله یه باس فایت زیبا و جذاب و چالش بر انگیز وجود داشت که تو این وجود نداره. یجورایی شخصیت دانته قبلی بیشتر به شیاطین و در خور سان آو اسپاردا بودن میخورد تا این بچه خوشگل مانکن سوسول! که به همه چیز شبیه الا فرزند شیطان و فرشته بودن!
موسوی جان من نمیدونم دویل 1 برای پی سی هیچوقت عرضه شد یا نه ولی اگه عرضه شده حتما بازی بکنش و محو لول دیزاینش و جو مرموز و ترسناکش بشو. اگه 1 اش گیرت نیومد حتما 3 اش گیرت میاد چون 3 اش یادمه واسه پی سی هم اومد. با یه سیستم ضعیف 60 فرم میتونی اجراش کنی ماله سال 2005 ائه.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,153
نام
حامد
سلام
دوستان من از این صلیب های health cross ریداری کردم ولی استفاده نمیده ، این جریانش چجوریه ؟ میشه یک توضیحی بدید
مرسی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
دوستان من از این صلیب های health cross ریداری کردم ولی استفاده نمیده ، این جریانش چجوریه ؟ میشه یک توضیحی بدید
مرسی
من دقیق متوجه نشدم منظورت چیه.اما Health Cross ها به Health Bar یک مقداری اضافه می کنه.هرچهارتا تکی هم تشکیل یک صلیب یا + را می ده که بازهم به Health Bar اضافه می کنه.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
خب ما هم همین الان بازی رو تو 1 روز تموم کردیم :d
واقعا چسبید !!! خیلی خوشحالم که بازی طوری از آب درومده که من رو از زدن این کلوپ شرمنده کرد !!!
OST های بازی هم فکر کنم تو TOP 3 ی OST هایی باشه که تو بازیه ا تاحالا شندیم !
تو کل این مدت هم اصلا حوصلم سر نرفت و بازی هیچ جا برام تکراری نشد !
خلاصه خیلی حال داد ، ایول :x:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر