DmC: Devil may Cry | Xbox 360

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
۲ جای dlc بغضتون میگیره:
رودخونه ای که ورجیل و دانته ته ۳ میجنگن.
باس آخر ۴ که الان پکیده و زنگ زده و رو مخروبش راه میرید
شاید بیشترم باشه من همین ها یادم اومد.کار جالبی بود
.
نمیدونم چرا حس می کنم ورجیل خیلی کندتر از دانتست یک خورده ای بعد اون گیم پلی سرعتی دانته من رو اذیت کرد. ولی همینکه تمومی فنون و مراحل تقریبا جدیدن dlc با ارزشی بود.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
با تشکر از علی:d.علی چند تا ماموریت داره و چقدر گیم پلی داره؟
6 تا ماموریت داره و اولین باری که بری حدودا 2 تا 2:30 ساعت تموم کردنش زمان میبره :D
۲ جای dlc بغضتون میگیره:
.
نمیدونم چرا حس می کنم ورجیل خیلی کندتر از دانتست یک خورده ای بعد اون گیم پلی سرعتی دانته من رو اذیت کرد. ولی همینکه تمومی فنون و مراحل تقریبا جدیدن dlc با ارزشی بود.
نه اون مجسمه برای یکی از Nephilim های قدیمیه که تو بازی اصلی هم هست (اسمش هم فکر کنم اسایل بود) ولی اون رودخونه رو دقت نکرده بودم، چه جلب :D
به نظر من که ورجیل سریعتر بود، مخصوصا این قابلیت تلپورتش خیلی بدرد بخوره و سرعت مبارزات رو خیلی بالا میبره.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
6 تا ماموریت داره و اولین باری که بری حدودا 2 تا 2:30 ساعت تموم کردنش زمان میبره :D

نه اون مجسمه برای یکی از Nephilim های قدیمیه که تو بازی اصلی هم هست (اسمش هم فکر کنم اسایل بود) ولی اون رودخونه رو دقت نکرده بودم، چه جلب :D
به نظر من که ورجیل سریعتر بود، مخصوصا این قابلیت تلپورتش خیلی بدرد بخوره و سرعت مبارزات رو خیلی بالا میبره.
بله حق با شماست. باس 4 هیبتش فرق میکرد شاخ داشت. نکه مثل 4 دور میزدی روی تیکه سنگها اطراف مجسمه یاد اون افتادم. (به کل دیزاین شبیش بود به اشتباه افتادم).

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اوه اوه اوه
یادم اومد کجا رو میگی اون سخترین تو کل Lost Souls ها هستش #:-s
من خودم تقریبا دو ساعت درگیره گرفتنش بودم آخرشم هم موفق شدم

اول باید با اون شمشیر بزرگه که مثل تبر میمونه دشمنت رو پرت کنی بالا
بعد
سریع با اون شمشیر آبیه تو هوا توری بهش ضربه بزنی که پرت بشه سمته روح قرمزه
بعد سریع با پرتاب طناب خودت رو بهش برسون و با دوتا پرش به موقع روح رو بکش ....
سخته ولی شدنیه
بابا آقا نینجا :d شما از اسمت معلومه دیگه. NINJA . اما من بدبخت از این کارا بلد نیستم آخه :( جداً خیلی سخته. منم فکر کنم باید بیخیالش بشم.
آقا من که گیج شدم. یه تاپیک اونور هست. یه تاپیک اینجا هست. من تو کدومش باید سوالامو بپرسم آخه. الاایحال تو هر دو میپرسم :d
این dlc رو از کجا باید dl کنم آیا :d و چه جوری؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
بابا آقا نینجا :d شما از اسمت معلومه دیگه. NINJA . اما من بدبخت از این کارا بلد نیستم آخه :( جداً خیلی سخته. منم فکر کنم باید بیخیالش بشم.
آقا من که گیج شدم. یه تاپیک اونور هست. یه تاپیک اینجا هست. من تو کدومش باید سوالامو بپرسم آخه. الاایحال تو هر دو میپرسم :d
این dlc رو از کجا باید dl کنم آیا :d و چه جوری؟
Dlc بازيرو ميتوني از لايو بخري يا كنسولوتو جيتگ كني و بعد بريزي تو كنسولت.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
۲ جای dlc بغضتون میگیره:
.

حق با شماست virgil واقعا کند است و نسبت به Enemy هاش هم ضعیف تر و Weapon هاش هم اونقدر قوی نیست.
به نظر من - DLC ارزش 720msp را نداشت.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
حق با شماست virgil واقعا کند است و نسبت به Enemy هاش هم ضعیف تر و Weapon هاش هم اونقدر قوی نیست.
به نظر من - DLC ارزش 720msp را نداشت.

ای بابا علی بیا شفاف سازی کن ببینیم چند چندیم . البته هرکی یه سلیقه ای داره :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ای بابا علی بیا شفاف سازی کن ببینیم چند چندیم . البته هرکی یه سلیقه ای داره :d
نوید شک نکن که DLC شاهکار و ورجیل هم فوق العادست :D من نمیدونم چرا فربود ازش خوشش نیومده ولی ورجیل فوق العاه قویه !

البته منم توی 2 ، 3 بار اول که DLC رو تموم کردم با ورجیل مشکل داشتم ( چون خیلی با دانته فرق داره ) ولی وقتی بهش مسلط بشی هیچکی نمیتونه سر راهت بایسته. از لحاظ سرعت هم من تعجب میکنم چطوری میگن سرعتش کم تره در صورتی که همین قابلیت Teleport و ضربات عادی و فرشته ایی ورجیل خیلی سریع تر از دانته است.

قابلیت Doppelganger هم تنوع بازی رو خیلی بالا میبره :D مثلا میتونید Doppelganger رو توی حالت فرشته ایی قرار بدید و خودتون توی حالت شیطونی باشید، بعد همزمان با همدیگه کمبو های Atomic و Rising Star رو اجرا کنید ( شما دشمن رو میفرستید هوا و Doppelganger توی هوا اون رو میزنه و میفرستدش بالاتر ) یا میتونید بین خودتون و Doppelganger تاخیر ایجاد کنید مثلا شما Atomic رو اجرا میکنید و سریعا میرید عقب و برای Judgment Cut آماده میشید دشمن که داره میاد روی زمین اینبار Doppelganger دوباره با استفاده از Atomic اون رو میفرسته بالا و تا اون موقع Judgment Cut شما هم به طور کامل آماده و شارژ شده و میتونید تا قبل از اینکه دشمن به زمین برسه و توی هوا کارش رو تموم کنید.

راستی این رو هم بگم که اجرا کردن بعضی از حرکات ورجیل به تایمینگ بسیار دقیقی احتیاج داره، مثلا همین Atomic که میگم در واقع نسخه فوق شارژ شده و دقیق Volcano ـه. برای زدن Atomic باید دقیقا به محض شارژ شدن Volcano (دقیقا همون لحظه که شمشیر ورجیل میدرخشه) دکمه رو ول کنید. توی بقیه کمبوهای ورجیل مثل Rising Star یا Judgment Cut هم از همین سیستم استفاده کردن و اگه دقیقا سر شارژ شدن دکمه رو رها کنید ورجیل قویترین حالت اون ضربه رو اجرا میکنه. این قابلیت برای بعضی حرکات دانته مثل Drive یا Riccoshoot هم وجود داشت و از اونجایی که اسم خاصی توی بازی براش قرار ندادن ما بهش میگیم Just Charge :D

تازه اینا یه بخش خیلی خیلی کوچیکی از قابلیت های ورجیل بودن و اگه بخوام همه اش رو توضیح بدم باید چیزی حدود 10 تا پست کامل بنویسم. :D

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
نوید شک نکن که DLC شاهکار و ورجیل هم فوق العادست :D من نمیدونم چرا فربود ازش خوشش نیومده ولی ورجیل فوق العاه قویه !

البته منم توی 2 ، 3 بار اول که DLC رو تموم کردم با ورجیل مشکل داشتم ( چون خیلی با دانته فرق داره ) ولی وقتی بهش مسلط بشی هیچکی نمیتونه سر راهت بایسته. از لحاظ سرعت هم من تعجب میکنم چطوری میگن سرعتش کم تره در صورتی که همین قابلیت Teleport و ضربات عادی و فرشته ایی ورجیل خیلی سریع تر از دانته است.

قابلیت Doppelganger هم تنوع بازی رو خیلی بالا میبره :D مثلا میتونید Doppelganger رو توی حالت فرشته ایی قرار بدید و خودتون توی حالت شیطونی باشید، بعد همزمان با همدیگه کمبو های Atomic و Rising Star رو اجرا کنید ( شما دشمن رو میفرستید هوا و Doppelganger توی هوا اون رو میزنه و میفرستدش بالاتر ) یا میتونید بین خودتون و Doppelganger تاخیر ایجاد کنید مثلا شما Atomic رو اجرا میکنید و سریعا میرید عقب و برای Judgment Cut آماده میشید دشمن که داره میاد روی زمین اینبار Doppelganger دوباره با استفاده از Atomic اون رو میفرسته بالا و تا اون موقع Judgment Cut شما هم به طور کامل آماده و شارژ شده و میتونید تا قبل از اینکه دشمن به زمین برسه و توی هوا کارش رو تموم کنید.

راستی این رو هم بگم که اجرا کردن بعضی از حرکات ورجیل به تایمینگ بسیار دقیقی احتیاج داره، مثلا همین Atomic که میگم در واقع نسخه فوق شارژ شده و دقیق Volcano ـه. برای زدن Atomic باید دقیقا به محض شارژ شدن Volcano (دقیقا همون لحظه که شمشیر ورجیل میدرخشه) دکمه رو ول کنید. توی بقیه کمبوهای ورجیل مثل Rising Star یا Judgment Cut هم از همین سیستم استفاده کردن و اگه دقیقا سر شارژ شدن دکمه رو رها کنید ورجیل قویترین حالت اون ضربه رو اجرا میکنه. این قابلیت برای بعضی حرکات دانته مثل Drive یا Riccoshoot هم وجود داشت و از اونجایی که اسم خاصی توی بازی براش قرار ندادن ما بهش میگیم Just Charge :D

تازه اینا یه بخش خیلی خیلی کوچیکی از قابلیت های ورجیل بودن و اگه بخوام همه اش رو توضیح بدم باید چیزی حدود 10 تا پست کامل بنویسم. :D

شاید اشکال کار اینجاست که من از Metal Gear R یکدفعه اومدم دارم این را بازی می کنم به چشمم عادت نکرده.الان که Hell and Hell را بازی می کنم تازه بهش عادت کردم.:d
راستی من نگفتم DLC ارزش نداره اتفاقا خیلی قشنگ است من فقط گفتم 720 براش زیاد بود.فکر جیب این گیمر های ایرانی هم بکنند خیلی خوبه:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شاید اشکال کار اینجاست که من از Metal Gear R یکدفعه اومدم دارم این را بازی می کنم به چشمم عادت نکرده.الان که Hell and Hell را بازی می کنم تازه بهش عادت کردم.:d
راستی من نگفتم DLC ارزش نداره اتفاقا خیلی قشنگ است من فقط گفتم 720 براش زیاد بود.فکر جیب این گیمر های ایرانی هم بکنند خیلی خوبه:d

آره ممکنه برای این هم باشه، البته به طور کلی هماهنگ شدن با ورجیل زمان میبره :D
خب اونا طبق جیب خودشون DLC ها رو قیمت گذاری میکنند :D
--------
بعد از بازی کردن DLC من خیلی دوست دارم الان یه Dante Vs Vergil ببینم، به نظرم تو این وضعیت فعلی که دارن ورجیل خیلی راحت میتونه دانته رو شکست بده ( یا حتی بکشتش )

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
واقها ممنون از توضیحات کاملت البته من زیاد متوجه نشدم چی میگی فقط فهمیدم که کلا خوشت اومده و به شدت توصیه میکنی این DLC رو . خود سازنده های بازی هم اینجوری نمیتونن توضیح بدن . اسم تمام حرکات و کمبو هارو حفظه ماشااالله :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واقها ممنون از توضیحات کاملت البته من زیاد متوجه نشدم چی میگی فقط فهمیدم که کلا خوشت اومده و به شدت توصیه میکنی این DLC رو . خود سازنده های بازی هم اینجوری نمیتونن توضیح بدن . اسم تمام حرکات و کمبو هارو حفظه ماشااالله :d

به جان خودم بعد که پست دادم مطمئن بودم هیچی ازش نمیفهمید :D در کل همونطوری که گفتی خیلی ازش خوشم اومده و بشدت توصیه میکنم :D

میگم یه کمبو ویدئو از ورجیل بزارم بهتر از این همه توضیح دادن نیست ؟! :-/

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
DLC به نظر منم فوق العاده بود و یه جورایی احساس بازی کردن DMC های کلاسیک بهم دست داد.
خود ورجیل عالی از آب درومده بود.
میگم یه کمبو ویدئو از ورجیل بزارم بهتر از این همه توضیح دادن نیست ؟!
ویدئو + توضیح = Win!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
میگم یه کمبو ویدئو از ورجیل بزارم بهتر از این همه توضیح دادن نیست ؟! :-/

آره یه لینگ بذار تو پروفایلم چون فکر کنم تو تاپیک نشه گذاشت :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟