DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
وای خدا این دانته واقعا تو این شمارش معرکه شده بود و مخصوصا کت. فقط چرا ورجیلو اینقدر بد طراحی کرده بودن؟ من از ورجیل تو شماره 3 خیلی خوشم میومد اما این یکی :-&

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
DLC رایگان Bloody Palace منتشر شد :D حجمش هم 229 مگه :D
من گرفتم این دی ال سی رو
شامل 100 wave دنباله دار هست
ایتم نمیتونی استفاده کنی و وقتی که بمیری دیگه تمومه و رکوردت رو ثبت میکنه !
من مرحله ی 100 مُردَم :d
در کل چیز بدرد بخوری نیست از نظر محتوا
بهترین استفادش رسیدن به اچیومنت کشتن 5.000 دشمن هست که در هر 100 wave حدود 600 نفر رو میتونید بکشید

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
بنظرم آچیومنت 100 تایی برای Hell And Hell به جا نبود.خصوصا وقتی که Super Dante Perk رو فعال میکردی.
یسری آچیو سرکاری هم داره.کلا بیخیال 1000 کردنش:d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
امروز نشستم تمومش کردم:dخیلی بهم حال داد بازیش و فکر نمیکردم اینقدر خوش ساخت باشه.بعضی جاهاش خلاقیت خوبی داشت.داستان ـش هم خوب بود.محیط بازی هم خیلی خوب طراحی شده بود و گرافیک خوبی هم داشت.
این dlc هم گرفتم و یکم رفتم:dمتوسط روبه بالا ـه:d
اون صحنه هایی هم که زلزله میشد حرف نداشت

آخرین ویرایش:

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
این چیه دقیقا ؟! :d
super dante perk قابلیتی هست که اگه بازیرو رو روی dante must die یا یه درجه دیگه که مطمئن نیستم (الان درست یادم نیست:d)تموم کنید ازاد میشه و این قابلیت رو به شما میده که بینهایت توی حالت devil trigger بمونید:d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یه سوال؟ من این dlc رو چه جوری میتونم دانلود کنم؟ اگر با ایکس باکسم به اینترنت وصل بشم مشکلی پیش نمیاد؟ حتماً باید با خود ایکس باکس دانلود کنم؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
یه سوال؟ من این dlc رو چه جوری میتونم دانلود کنم؟ اگر با ایکس باکسم به اینترنت وصل بشم مشکلی پیش نمیاد؟ حتماً باید با خود ایکس باکس دانلود کنم؟
اگه دستگاهتون lt3 هست كه ميتونيد با خود دستگاه به لايو وصل بشيدد و دانلود كنيد

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
بچه ها مراحل اخر بازیم خیلی اخراش خفن شده! فکر نمیکردم این بازی که اکثر طرفدارای dmc بر علیه ش بودن انقدر خوب از اب دربیاد...با تیکه های دانته خیلی حال میکنم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من گرفتم این دی ال سی رو
شامل 100 wave دنباله دار هست
ایتم نمیتونی استفاده کنی و وقتی که بمیری دیگه تمومه و رکوردت رو ثبت میکنه !
من مرحله ی 100 مُردَم :d
در کل چیز بدرد بخوری نیست از نظر محتوا
بهترین استفادش رسیدن به اچیومنت کشتن 5.000 دشمن هست که در هر 100 wave حدود 600 نفر رو میتونید بکشید
کوروش کلا ماهیت Bloody Palace رو زیر سوال بردی :D
از اونجایی که سری Devil May Cry یه بازی مبارزه محوره از نسخه دوم Bloody Palace رو داخلش قرار دادن تا هرکسی که دوست داره بدون تکرار مراحل و دیدن کات سین های تکراری فقط به مبارزه کردن مشغول بشه بتونه از این بخش استفاده کنه. کلا هدفش همینه و نباید توقع دیگه ایی ازش داشت.

تازه خوبه Bloody Palace این نسخه یه پایانی داره، توی DMC2 که وقتی میرسیدی به آخرش دوباره برت میگردوند همون لول اول و تا وقتی نمیمردی این چرخه ادامه داشت :D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کوروش کلا ماهیت Bloody Palace رو زیر سوال بردی :D
از اونجایی که سری Devil May Cry یه بازی مبارزه محوره از نسخه دوم Bloody Palace رو داخلش قرار دادن تا هرکسی که دوست داره بدون تکرار مراحل و دیدن کات سین های تکراری فقط به مبارزه کردن مشغول بشه بتونه از این بخش استفاده کنه. کلا هدفش همینه و نباید توقع دیگه ایی ازش داشت.

تازه خوبه Bloody Palace این نسخه یه پایانی داره، توی DMC2 که وقتی میرسیدی به آخرش دوباره برت میگردوند همون لول اول و تا وقتی نمیمردی این چرخه ادامه داشت :D
ایراد نگرفتم که،
اومدم گفتم محتواش چیه که اگر عده ای به امید داستان و ماجرا و غیره میخواد بگیرتش نا امید نشه بعدا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر