DmC: Devil may Cry | Xbox 360

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
44659245308084506496.jpg

DmC: Devil May Cry جدیدترین عنوان ساخته شده توسط استودیو Ninja Thory به بازیکنان اجازه انتخاب Vergil - برادر دوقولوی شخصیت اصلی بازی یعنی Dante را خواهد داد، اما این کاراکتر به صورت DLC در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

این DLC که Vergil’s Downfall نام دارد، بازیکن را در نقش این کاراکتر قرار خواهد داد و به روایت داستان گذشته این شخصیت خواهد پرداخت.

یکی از کاربران انجمن NeoGAF در مورد این DLC اطلاعاتی به دست آورده که به شرح زیر است:

" قسمت جدیدی در عنوان DmC Devil May Cry با DLC این بازی با نام Vergil’s Downfall تجربه کنید. محتوای اضافی که به بازگو کردن داستان ناگفته شخصیت Vergil خواهد پرداخت .

این DLC قابل دانلود بر روی شبکه های XBLA و PSN خواهد بود.

Vergil’s Downfall شامل ساعت ها گیم پلی جدید، 4 درجه سختی متفاوت، سلاح ها، دشمن ها، محیط ها و خط داستانی مخصوص به شخصیت Vergil خواهد بود."

این DLC مدت زمانی پس از عرضه بازی با در ازای 720 مایکروسافت پوینت و €8.99 / £7.29 بر روی شبکه های XBLA و PSN عرضه خواهد شد.

DmC: Devil May Cry getting playable Vergil DLC, watch gameplay here | VG247

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
از این شمارش اصلا خوشم نیومد تا جپتر 6 رفتم فعلا بازی هیجانی که شماره های قبلیش میداد بهم رو نمیده خیلی مسخره شده . طوریه که یه ساعت بازی میکنم خمیازم میگیره .
یکی دیگه این که نسبت به شماره قبل خیلی تاریک تر شده بازی mob هاش بهتر شده گیم پلی هم بهتر شده .
کلا در حدو انتظارات من نبود . خوشم نیومده تا اینجا ببینم جلو ترش چی میشه

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
یه سوال درمورد سری داشتم:
من الان نسخه یک رو تموم کردم و آخرش تریش اومد دستیار دانته شد و بی خیال شیاطین شد و اینا.
ولی نسخه دوم رو که شروع کردم خبری از تریش نیست و یک دختره ی کم حرف دیگه همش دانته دنبالش میوفته.داستان چیه؟ زمان بندی نسخه ها چطوریه مگه؟اون دختره کیه کلا؟

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
جز معدود دفعاتی هست که از یه بازی که ناشرش ژاپنی هست خوشم اومد
داشتم باهاش حال می کردم دیسک خراب بود از بازی پرت شدیم بیرون . لعنت به این کپی

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
یکی به من بگه این مشکله من از کجاست؟
یه 97 درصدشو خردیم که اصلا رو هارد نصب نمیشدو رو 49 درصد ارور میدادو وقته اجرای بازی همون اولش کلا هنگ میکنه و باید دستگارو خاموش کنم
یه بورن مکسشو خریدم که این یکی تا 89 درصد میره و بازم ارورو میده و بازم همون اولش کلا هنگ میکنه و باز باید دستگارو خاموش کنم
چه مرگیشه خب؟

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
dmc هم تموم شد به نظر من از نظر گیم پلی عالی بود گرافیکی هم در حده خودش بود و راضی کننده. تنها بدیش پایانش بود به نظرم کوتاه بودنش هم که کلا 8 ساعته ایراد نیست چون بیشتر از این میشد خسته کننده میشد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
لامصب اصلا خسته کننده نمیشه:d بازی رو درجه dh تموم کردم و الان رو sos دارم میرم.
مرحله اخر هم خیلی راحت بود.توش رنک sss گرفتم و تو لیدربوردهم شدم نفر 648.:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقای اخر بازیم به سوال کوچیک ؟ البته اونایی که تموم کردند . بازی را خیلی سرسری بدون نگاه کردن به جزئیات بازی تو مراحل و حتی کات سینها را رد میکردم :D و در نهایت خیلی ساده بگید چیکار کنم :D

من وقتی با این ورجیل مبارزه میکنم میزنمش تا میخواد بمیره یکی مشابه خودش مجازی سازی میکنه و هی healt این ورجیل پُر میشه . خب اینجا باید چیکار کرد ؟:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اقای اخر بازیم به سوال کوچیک ؟ البته اونایی که تموم کردند . بازی را خیلی سرسری بدون نگاه کردن به جزئیات بازی تو مراحل و حتی کات سینها را رد میکردم :D و در نهایت خیلی ساده بگید چیکار کنم :D

من وقتی با این ورجیل مبارزه میکنم میزنمش تا میخواد بمیره یکی مشابه خودش مجازی سازی میکنه و هی healt این ورجیل پُر میشه . خب اینجا باید چیکار کرد ؟:D

خب مهم داستانش بود فرخ :| :D

DT رو فعال کن بعد به خود ورجیل حمله کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر