DmC: Devil may Cry | PS3

نظرتون درباره بازی چیه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    34

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب بازي به اتمام رسيد حالا مد سان آو اسپارتا واسم آنلاك شده پايان بازي فرق داره؟موي سر دانته هم سفيد شده:d

نه پایان همون قبلیست و تغییری نمیکنه، ما میگفتیم این موهاش سفید میشه ولی کسی گوش نمیداد :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چه جوری باید این مد رو فعال کنم ؟؟؟
اپدیت کنم حل میشه؟؟

DLC رو بگیر بعد هم آپدیت بازی رو بگیر و بعدش Bloody Palace توی منوی بازی اضافه میشه.
=========
دوستان این آپدیت 34 مگی رو حتما بگیرین چون مشکل افت فریم رو به طور کامل حل میکنه! حتی توی کات سین ها هم فریم روی 30 ثابت میشه و هیچ افتی نخواهد داشت.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همونطوری که دوستان میدونند قراره 6 مارچ DLC بخش داستانی ورجیل منتشر بشه که دقیقا بعد از وقایع نسخه اصلی اتفاق میوفته. ظاهرا کسایی که توی اروپا بازی رو پیش خرید کردن الان میتونند این DLC رو به صورت رایگان دانلود کنند، به همین دلیل کل مراحل بازی روی یوتیـوب قرار گرفته.

از این بین یکی از هوادارای بازی که به این DLC دسترسی داره و تمومش کرده اومده یه تریلر بسیار زیبا براش ساخته که به همه دوستانی که بازی رو تموم کردن توصیه میکنم حتما بگرینش، اسپویل خاصی هم نداره :
دانلود این تریلر با حجم 7 مگ : Download DmC Downfall Fan made Trailer FLV

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
سلام علی آقا این نسخه یادآوریه گذشته دانته است یا بکل دانته قدیم حذف شده؟

من هنوز فرصت نکردم تمومش کنم اما مثل اینکه آخر داستان موهای دانته سفید میشه ، جوونتر از دانته قدیمی هم هست یه برگشت به گذشته دانته خودمونه؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سلام علی آقا این نسخه یادآوریه گذشته دانته است یا بکل دانته قدیم حذف شده؟

من هنوز فرصت نکردم تمومش کنم اما مثل اینکه آخر داستان موهای دانته سفید میشه ، جوونتر از دانته قدیمی هم هست یه برگشت به گذشته دانته خودمونه؟

نه دانته خودمون داستانش با این فرق داره و هیچ ربطی به همدیگه ندارن

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,518
نام
حسین
خوب بازی تموم شد بنظر من بعد از dmc 3 که واقعا تکرار نشدنیه این بهترین نسخه بود خیلی حال داد مخصوص موزیک های بازی کاملا با ریتم ضربات دانته هماهنگ بودن کلا ادمو از خود بی خود میکردن :x

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
آقا تروفیا دهن صاف میکنه :d
ده تا تروفی دیگه دارم که خودشون چهل درصد هستن!! کلن شیش بار باید بازی رو تموم کرد :d اون Dante Must Die هم که اعصاب خورد کن تر از همه!
شهید میشیم یحتمل در راه پلاتش :d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درود

دوستان secret Mission ها رو چطور باید Unlock کرد؟

بازی برای بار اول تموم کردم الان دفعه دوم می خوام برم کار خاصی باید کنم ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
درود

دوستان secret Mission ها رو چطور باید Unlock کرد؟

بازی برای بار اول تموم کردم الان دفعه دوم می خوام برم کار خاصی باید کنم ؟

وقتی توی خود بازی موفق به پیدا کردن و آزاد کردنشون بشید توی منو هم باز میشن :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
دوستان چرا بازی اینجوریه ؟ :D
حرکات و استفاده از اسلحه ها خیلی در همه تو درگیری که هیچی من پرش ها و اینا رو هم نمیتونم مثل آدم انجام بدم . یه جوریه :| یا جای دکمه ها بده یا اینکه نمیدونم چه مرگیشه اصلا تو دستم نمیاد گیم پلیه بازی .
دوربین هم مشکل داره تو محیط های بسته همش گیر میکنه تو در و دیوار و باعث سردرد میشه . نرم نیست دوربین .
طراحیه مراحل هم که همش بسته هست . یه قدم ورداری جاهای پشتت بسته میشه نمیتونی برگردی دری چیزی رو که جا گذاشتی باز کنی و حتما باید مرحله رو از اول بری :|
2 ساعت فعلا بازی کردم ولی حال نکردم . تو دست نیست بازی :D

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اساتید که بازی رو تموم کردن منو برا رد کردن و از بین بردن Vergil راهنمایی کنند ممنون .
زدنش که کاری نداره , وقتی هم ورجیل نشست و داشت هلثش زیاد میشد از Devil tiger استفاده کن و با یه ضربه تموم میشه.

بازی پلات شد بلخره :d سخت ترین تروفی که پدر دربیار و وقت گیره تروفی ایه که باید همه مراحل رو SSS کنیم!اگه اون رو بگیرین خیلی از کار حله.البته تموم کردن لول DMD هم یه کم سخته ولی نه اونقدرا!
در کل پلات کردنش خیلی وقت گیره اما لذت بخشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر