DmC: Devil may Cry | PS3

نظرتون درباره بازی چیه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    34

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
:|
دوست عزيز الان شما براي كسي كه مثل من بازي رو تجربه نكرده ي ضد حال اساسي زدي با اين پست!
خب بزارش تو اسپويلر اون سوالتو ديگه!
:|
واقعا معذرت میخوام ...ببخشید
اون نوشتم مربوط به dmc نبودااااااااااا....اصن اینطور فکر نکن ...... تو و ویرجیل داداشین :D

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
یه سوال از دوستانی که به طور کامل از داستان بازی سر در اوردن :
اقا این بازی یعنی یه چیزی بین DMC 2 با DMC 3 هست ؟ که تازه مو های دانته سفید میشه و با داداشش جنگش شروع میشه ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یه سوال از دوستانی که به طور کامل از داستان بازی سر در اوردن :
اقا این بازی یعنی یه چیزی بین DMC 2 با DMC 3 هست ؟ که تازه مو های دانته سفید میشه و با داداشش جنگش شروع میشه ؟

اصلا ربطی نداره . اینا یه دانته و ورجیل دیگه ای هستن :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بازی رو واسه دور اول تو Nephilim تموم کردم . فوق العاده بود . آخرش یکی از زیباترین و خفن ترین Final Battle هایی بود که تو این چند سال دیدم . ای ول عالی . منتظر ادامه ی این ریبوت زیبا هستیم .

اون آخرای بازی و همکاری دانته و ورجیل واقعا عالی بود و اوجش هم بعد از نابودیه mundus بود که دو برادر روبروی هم قرار میگیرن . اصلا خارق العاده بود آدم تنش میلرزید وقتی ورجیل به طرفمون آهسته و قدم به قدم نزدیک میشد . فوق العده بود در کل . خیلی حال کردم .

تصمیم گرفتم تا آخرین درجه سختی رو تموم کنم از معدود بازیایی هست که این تصمیم رو میگیرم واسش در کنار GOW , MGS , LOS , ...:D
بهترین دیالوگ های بازی ( مخصوصا دومی :D )

Dante : I didn't help you destroy Mundus so that you could take his place. I can't let you do this Vergil
Vergil : And i can't let you get in my way, brother. STAND ASIDE

Already Been Done :>:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
نه بابا مگه این امتحانا میزاشتن :| همه اش 44 ساعت تا الان بازی کردم :-" :D

اسپویل تعداد مراحل :
:D
بابا ایول . این رو کودوم درجه سختی هست ؟ میدونم میدونی ولی این کار فقط واسه درجه ی Nephilim تروفی داره هااا انگشتاتو خسته نکن :D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بابا ایول . این رو کودوم درجه سختی هست ؟ میدونم میدونی ولی این کار فقط واسه درجه ی Nephilim تروفی داره هااا انگشتاتو خسته نکن :D

روی Nephilim :D البته DMD هم همون دور اول 7 تاش رو SSS کردم الان نمیدونم برم رو بقیش هم کار کنم یا نه :D یکی از کانسبت آرت های بازی باید 60 تا مرحله رو SSS کنی تا باز بشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر