DmC: Devil may Cry | PS3

نظرتون درباره بازی چیه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    34

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
ورجیل دان فال کد دی ال سیش تو پک بازیه یا باید پلاس ملاس :d داشته باشی بتونی بازی کنی؟
باید بازی رو پیش خرید کنی تا داشته باشیش!
البته دیروز یکی از بچه ها خبری گذاشته بود که خرت و پرتای پیش خرید نسخه ی PS3 تغییر کرده و به جای اون DLC ، لباس و این چیزا گذاشتن! :| حالا حقیقت داره یا نه نمیدونم! نرفتم PSN که چک کنم :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
اوریج خور ها هم تو فکر خرید بازی باشن بازیش علی الظاهر سیستم اپگرید سلاح و فنون و ... مفصلی داره و حسابی سرگرم خواهید شد

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
باید بازی رو پیش خرید کنی تا داشته باشیش!
البته دیروز یکی از بچه ها خبری گذاشته بود که خرت و پرتای پیش خرید نسخه ی PS3 تغییر کرده و به جای اون DLC ، لباس و این چیزا گذاشتن! :| حالا حقیقت داره یا نه نمیدونم! نرفتم PSN که چک کنم :d

واقعاً؟
من که به نیت مجانی بودن این پک پیش خرید کردم،چه گُلی به سرم بگیرم!:|
اگر واقعیت داشته باشه،پیام میدم به ساپورت کپکام و کاری می کنم که پول رو پس بده! الکی که نیست،نوع شرافت مندانه ی کلاه برداری هست..

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نه من استور رو چک کردم و تو اروپا که حداقل هنوز همون DLC برای پیش خرید بود. البته تاریخ انتشارش رو نامعلوم زده بود اگه اشتباه نکنم و گفته بود که تو ژانویه یا فوریه میاد دقیق یادم نیست.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تا 2 ساعت دیگه نسخه 360 می‌رسه دستم، بازی کردم میام یه توضیح می‌دم;)
خیلی بهش امید دارم امیدوارم نا امید نشم! (چقدر امید امید کردم:D)

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
آقا مگه هک شده اش واس 4.30 اومده !? اگه اومده که بریم تو کارش:D

فکر نکنم نیازی به هک باشه اخرین فریمور 4.31 هست دیگه چیزه جدیدی نیومده که باید هک بشه . کافیه disk بازی بیاد یکی بگیره کپی کنه تو نت . کار تمامه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر