شایعه DLC عنوان The Last of Us Part II دیگر در دست ساخت نیست

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
مدتی هست که برخی طرفداران عنوان تحسین شده‌ی The Last of Us Part II در انتظار محتوای جدید برای این بازی هستند، خبر یک DLC داستانی یا محتوای مالتی‌پلیر می‌تواند بسیار جذاب باشد.

TLO2.png

طی هفته‌های اخیر اخبار زیادی پیرامون استودیو ناتی‌داگ و سری The Last of Us منتشر شده. از جمله‌ی این اخبار می‌توان به ساخت سریالی توسط شبکه‌ی HBO از روی این بازی، بازیگران انتخاب شده برای دو نقش اصلی داستان (Pedro Pascal در نقش جول، Bella Ramsey در نقش الی) و همچنین شایعه‌ای مبنی بر ریمیک شدن نسخه‌ی اول این سری برای نسل جدید و پلتفرم PS5 اشاره کرد.
همچنین گفته‌ها حاکی از این بود که در کنار این ریمیک، نسخه‌ی جدیدی از عنوان آنچارتد هم توسط استودیو در حال ساخت است. اما متاسفانه بنظر می‌رسد که چه عنوان جدید سری آنچارتد و چه DLC نسخه دوم The Last of Us به یک سرنوشت دچار شده‌اند و دیگر اتفاق نخواهند افتاد.

اخیرا Jason Schreier از بلومبرگ طی مصاحبه‌ای عنوان کرده:«من باور دارم که در بازه‌ی زمانی نامعلومی ناتی‌داگ قصد ساخت DLC را داشت، ولی دیگر فکر نمی‌کنم این اتفاق به وقوع بپیوندد.»
این که پروسه‌ی ساخت این DLC تا چه حد پیش رفته یا اینکه اصلا آغاز شده یا نه هنوز چیزی مشخص نیست. اما شرایر عنوان می‌کند که این تصمیم استودیو ممکن است در آینده تغییر کند.

طرفداران هیجان و ایده‌های زیادی برای DLC داستانی عنوان The Last of Us Part II داشتند. شاید حضور شخصیتی مانند "تامی" و بازی کردن در نقش او می‌توانست دیدگاه جدید و جذابی را برای داستان به ارمغان بیاورد؟ در هر صورت متاسفانه بنظر میرسد که فعلا خبری از این محتوای داستانی اضافه نخواهد بود. گرچه همچنان می‌توان نسبت به عرضه محتوای آنلاین و مالتی‌پلیر برای بازی خوش‌بین بود.

منبع

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
حالا نمی‌دونم جیسون شرایر چرا دوباره بحثش رو مطرح کرده. البته همون طور که قبلاً گفتم، کلاً شرایر یکی دو سالی هست که بدجوری زوم کرده روی ناتی داگ و ول نمی‌کنه! فکر کنم نصف انرژی خودش رو برای افشاگری(!) در مورد ناتی داگ گذاشته و چند تا جاسوس هم برای این کار استخدام کرده و نصف دیگه رو به مجموع بقیه استودیوهای صنعت بازی اختصاص داده. :D

این قضیش سر همون داستانه صرفا گفته اینا نمیتونن چند بازی جلو برن و قراره با ریمیک با سخت افزار ps5 اشنا بشن در نتیجه تمام بازی هایی که میخواستن بسازن مثل بازی بعدیشون و یا DLC دیگه در دست ساخت نیستن فعلا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر