شایعه DLC عنوان The Last of Us Part II دیگر در دست ساخت نیست

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
مدتی هست که برخی طرفداران عنوان تحسین شده‌ی The Last of Us Part II در انتظار محتوای جدید برای این بازی هستند، خبر یک DLC داستانی یا محتوای مالتی‌پلیر می‌تواند بسیار جذاب باشد.

TLO2.png

طی هفته‌های اخیر اخبار زیادی پیرامون استودیو ناتی‌داگ و سری The Last of Us منتشر شده. از جمله‌ی این اخبار می‌توان به ساخت سریالی توسط شبکه‌ی HBO از روی این بازی، بازیگران انتخاب شده برای دو نقش اصلی داستان (Pedro Pascal در نقش جول، Bella Ramsey در نقش الی) و همچنین شایعه‌ای مبنی بر ریمیک شدن نسخه‌ی اول این سری برای نسل جدید و پلتفرم PS5 اشاره کرد.
همچنین گفته‌ها حاکی از این بود که در کنار این ریمیک، نسخه‌ی جدیدی از عنوان آنچارتد هم توسط استودیو در حال ساخت است. اما متاسفانه بنظر می‌رسد که چه عنوان جدید سری آنچارتد و چه DLC نسخه دوم The Last of Us به یک سرنوشت دچار شده‌اند و دیگر اتفاق نخواهند افتاد.

اخیرا Jason Schreier از بلومبرگ طی مصاحبه‌ای عنوان کرده:«من باور دارم که در بازه‌ی زمانی نامعلومی ناتی‌داگ قصد ساخت DLC را داشت، ولی دیگر فکر نمی‌کنم این اتفاق به وقوع بپیوندد.»
این که پروسه‌ی ساخت این DLC تا چه حد پیش رفته یا اینکه اصلا آغاز شده یا نه هنوز چیزی مشخص نیست. اما شرایر عنوان می‌کند که این تصمیم استودیو ممکن است در آینده تغییر کند.

طرفداران هیجان و ایده‌های زیادی برای DLC داستانی عنوان The Last of Us Part II داشتند. شاید حضور شخصیتی مانند "تامی" و بازی کردن در نقش او می‌توانست دیدگاه جدید و جذابی را برای داستان به ارمغان بیاورد؟ در هر صورت متاسفانه بنظر میرسد که فعلا خبری از این محتوای داستانی اضافه نخواهد بود. گرچه همچنان می‌توان نسبت به عرضه محتوای آنلاین و مالتی‌پلیر برای بازی خوش‌بین بود.

منبع

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بعید نیست بعد این همه اخبار، نیل دراکمن یه آگهی بزنه "قابل توجه همکاران گرامی، چنانچه این موجود را مشاهده کردید، اعتماد نکرده و سریع از وی دور شوید" و بالاش عکس شرایر رو بزنه :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
کراش نه ولی خیلی کاراکتر خوبی بود. کاشکی کنسل نشده باشه و شایعه اشتباه باشه.

بنظرم اینقدر کرکتر خوبی بود که یک Spin-Off یا حتی تو شماره ی بعدی بازهم میتونن ازش استفاده کنن...

از دیالوگاش تا انتقال احساساتش تا جذابیتش...
برای من درجا الی رو خورد...

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
این بازی رو از یه جهت دوست داشتم
این که ثابت کرد joel فرسنگ ها پروتاگونیست بهتری بودش تا ellie چون یادمه با چند تا دوستام خیلی بحث میکردیم دربارش
وگرنه خود بازی از لحاظ داستانی فاجعه بود هر چقدر هم فن بوی ها انکارش کنن ولی زمان همه چیز رو مشخص میکنه و ماه پشت ابر نمیمونه....

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
این که ثابت کرد joel فرسنگ ها پروتاگونیست بهتری بودش تا ellie چون یادمه با چند تا دوستام خیلی بحث میکردیم دربارش
وگرنه خود بازی از لحاظ داستانی فاجعه بود هر چقدر هم فن بوی ها انکارش کنن ولی زمان همه چیز رو مشخص میکنه و ماه پشت ابر نمیمونه....

بنظر من الی‌ سنگینیش بیشتر شمت انتگونیست بودن بود تا پروتگنیست بودن...
باید یک کرکتر گم و شکننده ای میبود بنا بر داستان و اتمسفر بازی‌‌‌...

و بنظر من به بهترین شکل پیاده شد...
مخصوصا اینکه باید مکمل الی/ابی رو در نظر گرفت و نه فقط الی رو برای قیاس با جول تو نسخه ی اول و بنظر من مکمل الی/ابی خیلی بهتر در اومده بود در مقیاسه با نسخه ی اول...

احساساتی ک نسخه ی دوم انتقال داد فرسنگ ها بیشتر و عمیق تر و کامل تر از نسخه ی اول بود...

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
من خودم جزو افرادی بودم که از ابی خیلی بدش میومد:D ولی خب چند روز پیش برا بار سوم بازی رو شروع کردم و امروز تموم شد. چون تبش هم خوابیده بود این دفعه تونستم با ذهن باز بازی رو جلو ببرم و به اتمام برسونم... بنظر من اینکه از داستان لست 2 خوشت بیاد یا نه کاملا بستگی به ذهنیتی داره که میری سمتش.
من بعد هفت سال که اومدم نسخه دوم رو بازی کنم، داشتم دیوونه میشدم که دوباره کنترل جول رو دستم بگیرم و الی و جول رو باهم، کنار هم ببینم، فقط میخواستم دوباره این دوتا باشن. بخاطر همین روند متفاوت داستان و تمرکزش رو موضوعات دیگه یه مقدار رو اعصابم رفت.
ولی خب الان بیشتر قضیه رو درک میکنم. در واقع باید اینطوری فکر کرد که The Last of Us الی و جول نیست، یه دنیاست که تو نسخه اول ما داستان دوتا شخصیت رو دنبال کردیم، و تو نسخه دوم هم داستان اون طرف رو دنبال میکنیم.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
کلا پست های منو به عنوان کسی که کراش زده رو Abby در نظر بگیر... :D :D :D
دمت گرم داداش اخه رو چیه این موجود کراش زدی؟؟؟
من میتونم رو مایکل مایرز کراش بزنم ولی روی ان ماده دیو نه :))

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
دمت گرم داداش اخه رو چیه این موجود کراش زدی؟؟؟
من میتونم رو مابکل مایرز کراش بزنم ولی روی ان ماده دیو نه :))

کلا تاریخچه ی شومی دارم من رو کراش زدن...
از انیمه بگیر تا کاس پلیر تا گیم...
هرچی دختر وحشی تر و کته کلفت تر، بهتر... :-" :-" :-"

پ.ن:

Abby >>> Ellie

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
من خودم جزو افرادی بودم که از ابی خیلی بدش میومد:D ولی خب چند روز پیش برا بار سوم بازی رو شروع کردم و امروز تموم شد. چون تبش هم خوابیده بود این دفعه تونستم با ذهن باز بازی رو جلو ببرم و به اتمام برسونم... بنظر من اینکه از داستان لست 2 خوشت بیاد یا نه کاملا بستگی به ذهنیتی داره که میری سمتش.
من بعد هفت سال که اومدم نسخه دوم رو بازی کنم، داشتم دیوونه میشدم که دوباره کنترل جول رو دستم بگیرم و الی و جول رو باهم، کنار هم ببینم، فقط میخواستم دوباره این دوتا باشن. بخاطر همین روند متفاوت داستان و تمرکزش رو موضوعات دیگه یه مقدار رو اعصابم رفت.
ولی خب الان بیشتر قضیه رو درک میکنم. در واقع باید اینطوری فکر کرد که The Last of Us الی و جول نیست، یه دنیاست که تو نسخه اول ما داستان دوتا شخصیت رو دنبال کردیم، و تو نسخه دوم هم داستان اون طرف رو دنبال میکنیم.
من خودم بازی رو دو بار تموم کردم
حرف شما کاملا درسته فقط با یه جمله تون که گفتین last of us فقط الی و جول نیست و یه دنیاست مخالفم
تنها دلیلی که از last of us به عنوان یه شاهکار و از بهترین بازی های نسل هفتم یاد میشه( برای خودم بهترین) همین الی و جول هستش و روابط بینشون که هسته اصلی داستان رو تشکیل میده
وگرنه بازی چی داشت؟؟؟؟ گیم پلی انقلابی داشت ؟؟؟ ایده جدیدی داشت؟؟؟ گرافیک هم که تمام بازی های ناتی داگ گرافیکشون فک اندازه
Last of us یعنی الی و جول
یعنی پدری که دخترش رو از دست داده و با دختری ملاقات میکنه که اون هم هیچگاه یه پدر و حامی نداشته
حالا نسخه دوم تنها نکته قوت کل سری رو میزنه نابود میکنه و داستان خود بازی هم نا امید کنندست (از نظر من)

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
حالا شما هم نظر خودت رو به زور به کل جامعه تعمیم نده :D

اتفاقا داستان شماره 2 بنظرم خیلی پخته تر بود ..........بنظر من داستان شماره 1 احساسی تر بود و بیشتر باب میل گیمرا ( چون قهرمان محور تر بود) ، ولی داستان شماره 2 این ویژگی ها رو نداشت و به جاش ویژگی های دیگه ای داشت و پخته تر هم ساخته و روایت شده بود .

من که بشدت خوشم اومد و یه جور نگاه جدید و عمیق تر بود به دنیای آخرالزمانی(بر عکس شماره 1 که تمرکز فقط بین رابطه دو نفر بود تو شماره 2 تمرکز بازی رو گذاشتن رو نشون دادن ویژگی های خوب و زشت انسان برای بقا که ما تا حالا تو هیچ بازی آخرالزمانی ندیده بودیم (اکثرا قهرمان پرورانه بودن بازیا تو این موضوعات)

.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر