Dishonored | PC

ss_preview_dishonored_spreadcover.jpg.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : Modern Action Adventure
Release Date :
October 9,11,12. 2012

Arkane Studios را باید جزو شرکت های کوچک ولی بسیار بلند پرواز صنعت بازی شناخت شرکتی که با دو عنوان Dark Messiah of Might and Magic و Arx Fatalis سعی کرد وارد سبک نقش آفرینی شده و با بزرگانی چون Gothic و Elder Scrolls رقابت کند اما متاسفانه عنوان پرهزینه و بزرگ این شرکت یعنی Dark Messiah of Might and Magic به یک شکست تجاری تبدیل شد و از متقدین نیز امتیاز های متوسطی را دریافت کرد این در حالی بود که رقیب اصلی آن Oblivion با فروشی عالی ، به عنوان بهترین بازی سال 2006 نیز انتخاب شد، پس از آن بود که این استودیو به حاشیه رفت و مدتن ها در سکوت خبری باقی ماند تا اینکه سال گذشته Zenimax با خرید آن علنا آن را به زیر مجموعه ای از رقیب سابق Bethesda تبدیل کرد ، حال پس از گذشت یکسال GI اولین عنوان حاصل از این همکاری را معرفی کرده است Dishonored یک اکشن مخفی کاری با فضایی آینده گرایانه خواهد بود که ظاهرا با خشونت بسیار ، داستانی سنگین و سیاه یک عنوان جذاب و بزرگ به نظر میرسد ، باید دید و منتظر ماند که آیا این عنوان نیز مانند سایر آثاری که Bethesda فقط ناشر آن هاست نظیر Hunted و Brink یک عنوان ضعیف خواهد بود یا در حد و اندازه های عناوین ساخت این شرکت ظاهر خواهد شد.
طراحان معروفي در اين بازي حضور دارند از جملطارح اصلي Harvey smith كه بر روي بازي Deus Ex كار كرده است و همچنين در بازي Thief: Deadly Shadows حضور داشته است.سازنده عناوين Arx Fatalis و Dark Messiah of Might and Magic يعني مدير ارشد طراحان و معاون استديو Raf Colantonio و يكي از طراحان بازي Half-Life 2 اقاي Viktor Antonov كه شهر اكونوميك City 17 را طراحي كرده بود

استودیو Arkane اطلاعات جدیدی از بازی Dishonored منتشر کرد که می‌توان به‌وجود پارامتر مانا، قدرت‌های مختلف و زمان صرف‌شده برای اتمام بازی اشاره کرد. این استودیو اعلام کرد که یک بازی‌باز حرفه‌ای می‌تواند بازی را درعرض 12 ساعت تمام کند؛ اما اگر اهل گشت‌وگذار هستید، این زمان برای شما دوبرابر خواهد شد. علاوه‌بر این، یک بازی‌باز معمولی مسلماً زمان بیشتری را صرف تمام‌کردن بازی خواهد کرد که به‌صورت میانگین، می‌تواند درعرض 14 ساعت بازی را به‌اتمام رساند. از طرفی، سازندگان از وجود پارامتر مانا در بازی پرده‌برداری کردند. این پارامتر در ابعاد کم به‌صورت غریزی پرخواهد شد اما برای انجام جادوهای کلیدی نیاز به‌استفاده از داروهای مخصوص خواهید داشت. سازندگان اعلام کردند که حدود 40 " Bone Charm " در بازی وجود دارد که به بازی‌باز قابلیت‌های ماورالطبیعه می‌دهد. وجود شش قدرت فعال و چهار قدرت غیرفعال (به‌اصطلاح Passive) از دیگر اطلاعات منتشر شده درباره‌ی بازی است. عنوان Dishonored اکتبر / مهر-آبان امسال برای سه پلتفرم معمول منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:
بعد از 2 ساعت و 17 دقیقه بازی کردن ، به خودم اومدم و از بازی خارج شدم . بازی رو یک روزه تموم نمیکنم ، ارزشش بیشتر از این هاست :d
بخاطر خوندن یه پستی توی تاپیک امتیازات مجبور شدم همین امروز بازی رو انجام بدم و الان فهمیدم چرا خاری شده در چشم بعضی ها :d

همین الان با درجه آشوب پایین بازی رو تموم کردم,توضیحات انتهایی هم قشنگ بود هرچند توقع داشتم که بیشتر می بود!!!:d
فیلم اون دوتا پایان هم دیدم!
چه سیاه بود اون تا,خیلی تاثیرگذار تر بود!!!:d
چجوری میشه که امیلی میمره؟؟کی میکشتش تو یکی از پایانها؟؟
تو این پایان خوب هم جالبیش این باود که یکی از اینا که نشون میده یه چاقو رو پشت خودش مخفی کرده باز!!!:d
فقط ای کاش اون مرحله آخر هم تو شب اتفاق میفتید,جو خفنتری داشت تا روز!!!
تو صفحه لود هم شب بود ولی تو بازی روز!!!:-/

درود .
دوستان من این بازی رو حدود 2 ساعتی روی pc بازی کردم الان می خوام نسخه ps3 بتونم بگیرم فقط به نظرتون تفاوت نسخه گرافیکی بازی اذیت نمی کنه؟ چون روی pc برام کاملا قابل قبول بود روی کنسول نمی دونم!
pc تقریبا روی تنظیمات high بازی کردم ولی V_SYNC & AA در حالت off بودن .

درود .
دوستان من این بازی رو حدود 2 ساعتی روی pc بازی کردم الان می خوام نسخه ps3 بتونم بگیرم فقط به نظرتون تفاوت نسخه گرافیکی بازی اذیت نمی کنه؟ چون روی pc برام کاملا قابل قبول بود روی کنسول نمی دونم!
pc تقریبا روی تنظیمات high بازی کردم ولی V_SYNC & AA در حالت off بودن .

من نسخه کنسولی بازی رو ندیدم ولی گرافیک بازی که کلا خیلی بالا نیست پس احتمالا رو PC و کنسول زیاد فرقی نداره!!
از اینجا هم میتونید خودتون مقایسه کنید!
http://forum.bazicenter.com/thread69612/

همین الان با درجه آشوب پایین بازی رو تموم کردم,توضیحات انتهایی هم قشنگ بود هرچند توقع داشتم که بیشتر می بود!!!:d
تو این پایان خوب هم جالبیش این باود که یکی از اینا که نشون میده یه چاقو رو پشت خودش مخفی کرده باز!!!:d
شما اگه داخل بازی نخوابی و استراحت نکنی مرحله اخر در شب اتفاق میفته

اون آخر که Admiral داره خودکشی‌ می‌کنه، اگه Emily رو نجات ندین و بیفته تو دریا، میمیره :دی
شما اگه داخل بازی نخوابی و استراحت نکنی مرحله اخر در شب اتفاق میفته
بازی رو بدون اینکه بخوابی نمیتونی‌ تموم کنی‌ البته :دی، همهٔ پایان‌ها تو روز هستن، فقط تاریک تر می‌شه منطقه نسبت به Chaos .

اون آخر که Admiral داره خودکشی‌ می‌کنه، اگه Emily رو نجات ندین و بیفته تو دریا، میمیره :دی

بازی رو بدون اینکه بخوابی نمیتونی‌ تموم کنی‌ البته :دی، همهٔ پایان‌ها تو روز هستن، فقط تاریک تر می‌شه منطقه نسبت به Chaos .
ا؟ مگه میخواست خود کشی کنه؟
من فکر کردم میخواد بزنه بکشش

من که هنوز از دور دیدم داره با دختره میپلکه
نگاه نکردم سریع کشتمش:دی

سلام

امروز بازیرو تموم کردم. تو تیتراژ پایانش چشمم به چنتا اسم اشنا افتاد. میدونستین دوبلور شخصیت امیلی تو بازی Chloë Grace Moretz همون دختر بچه(البته الان 15 سالشه ! ) هست که تو فیلما زیادی بازی کرده.

همچنین صدای شخصیت daud هم michael madsen اجرا کرده که اونم هنرپیشه هست .

البته بقیه دوبلور ها هم جالبن ولی زیاد مشهور نیستن . یه سرچ کنین پیداشون کنین :d

آخرین ویرایش:
خانم April Stewart: ملکه Jessamine Kaldwin و صدای قلب. (در نقش همسر Corvo.:d )

70879452396457870271.jpg

خانم Lena Headey : صدای Calista Curnow (همسری مناسب برای Corvo.البته بعد از مرگ ملکه:d)

آقای Brad Dourif : صدای پیرمرد دریا,مرد قایقران.Piero Joplin.(ایشون یکبار نامزد اسکار شده اند.)

آقای Billy Lush : صدای Outsider o:-).

و در اخر خانم Susan Sarandon : صدای Granny Rags >:) . (ایشون یدونه اسکار گرفتن.)

بازی در کل خوبه و انصافا خیلی شبیه سری بایوشاک شده و با اضافه کردن یه سری قابلیت ها حتی در بعضی از مواقع از بایوشاک هم بهتره! گرافیک و طراحی محیط و شخصیت ها هم خیلی شبیه بایوشاک هستش. کسانی که سری بایوشاک 1و2 رو تموم کردن میدونن من چی میگم!

یعنی روانی گرافیک بازی شدم
با روح و روان آدم بازی میکنه :d
بعد از مدت ها میخوام یه بازیو تموم کنم ، پیرشدیم دیگه حوصله نداریم :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or