DiRT 3 | PC

Developer: Codemasters
Publisher: Codemasters
Genre: Racing - Cars
Platforms: PC - 360 - PS3
Release Date: 24 May
3 خرداد
ESRB: E​

دنباله ی سری بازی های Racing و پرطرفدار Dirt, در سال 2011 منتشر خواهد شد و علاوه بر افزایش گرافیک, ویژگی های دیگری نیز با خود خواهد آورد. خودروهای بیشتر, جاده های بیشتر و مسابقات بیشتر و متنوعتر, از جمله ی این ویژگی ها خواهند بود. همانطور که اشاره شد تعداد خودروهای این بازی افزایش یافته و به بیش از 50 مدل خودرو رسیده که این تعداد خودرو, از میان خودروهای مسابقه ای 5 دهه ی اخیر, بدقت گلچین شده اند. با افزایش دوبرابری تعداد جاده های موجود در بازی, بازیکنان در نقش یک راننده ی حرفه ای ظاهر شده و در مسابقات بیرون از جاده ای و خاکی به رقابت میپردازند.
تنوع جاده ها و شرایط آب و هوایی نیز به مقدار زیادی افزایش یافته بطوری که شاهد آب و هوای برفی و یا بارانی در نقاط مختلف جهان از قبیل قاره ی اروپا, آفریقا و آمریکا خواهیم بود.​

نکاتی از بازی :​

- این بازی همانند شماره ی قبلی خود از موتور Ego استفاده می کند ولی با این تفاوت که برخلاف بازی Dirt 2 که از ورژن 1.0 این موتور استفاده می کرد, در این بازی از موتور Ego 2.0 استفاده شده که دارای پیشرفتهای گرافیکی بسیاریست​

- همانند بازی قبلی, این بازی نیز از قابلیتهای DirectX 11 استفاده می کند​

604706_20101117_640screen001.jpg

وبسایت رسمی :​

تصاویر :​

تریلر :​

سیستم مورد نیاز و پیشنهادی :

Minimale Systemanforderungen: Dirt 3
- CPU: AMD Athlon 64 X2 2,8 GHz, Intel Pentium D 2.8 GHz
- RAM: 2 GiB
- HDD: 15 GByte
- Grafikkarte: AMD Radeon HD 2000 256 MiB, Geforce 8000 Serie 256 MiB

Empfohlene Systemanforderungen: Dirt 3
- DirectX 11
- Betriebssystem: Windows Vista oder Windows 7
- CPU: AMD Phenom II oder Intel Core i7
- RAM: 3 GiB
- Grafikkarte: AMD Radeon HD 6000 Serie

آخرین ویرایش:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
بازی از لحاظ گرافیکی پیشرفت بسیار زیادی کرده. اما میشه گفت که در این نسخه به نسبت نسخه های قبل بیشتر به لذت بردن از بازی توجه شده تا واقعی بودن اون. گاز دادن ها، پیچش فرمان، کنترل سر پیچ ها، لیز خوردن ها و ... به هیچ وجه طبیعی نیستند و به نسبت شماره قبل خیلی آسون تر شده(حتی با غیر فعال کردن تمام گزینه های کمکی)
در کل بازی هیجان انگیز و خیلی عالی از آب در اومده خصوصاً تو این فصل سال که قحطی بازی هست، خیلی چسبید. به کسانی که مثل من خوره رالی هستند و میخوان که یه رالی درست و حسابی و بسیار نزدیک به واقعی بازی کنند WRC رو پیشنهاد میکنم که نسخه تبدیلی PS3 اون برای PC تو بازار موجود هست. البته باید بگم که اونجا دیگه از فلاش بک خبری نیست. به عاشقان رالی شدیداً توصیه میکنم
من با درجه سختی بازی مشکل دارم خواب رو درجه اماتور میزاری بسیار اسان میشه و وقتی روی سخت میزاری
کنترل لذت خواص خودش رو از دست میده به نوعی تعادی رعایت نشده و دلیل اصلی این قضیه هم ترمز اتوماتیک
سر پیچ هاست از گیم پلی هم پیشرفت کرده ولی نه محسوس مثلا همین مراحل برفی که بیشتر حالت نمایشی
داره تا بشه اسمش رو گذاشت پیشرفت گرافیک هم تغییر انچنانی نکرده رفلکس ها زیبا تر شده جلوه های ذرارت
حجم بیشتر شده ولی رنگ بندی بازی به نظر میاد حالت شاد پیدا کرده که من اصلا با این قضیه حال نکردم dirt
یعنی یک رنگ بندی خاکستری که به هر جه واقعی شدنش کمک کرده بود

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
من با درجه سختی بازی مشکل دارم خواب رو درجه اماتور میزاری بسیار اسان میشه و وقتی روی سخت میزاری
کنترل لذت خواص خودش رو از دست میده به نوعی تعادی رعایت نشده و دلیل اصلی این قضیه هم ترمز اتوماتیک
سر پیچ هاست از گیم پلی هم پیشرفت کرده ولی نه محسوس مثلا همین مراحل برفی که بیشتر حالت نمایشی
داره تا بشه اسمش رو گذاشت پیشرفت گرافیک هم تغییر انچنانی نکرده رفلکس ها زیبا تر شده جلوه های ذرارت
حجم بیشتر شده ولی رنگ بندی بازی به نظر میاد حالت شاد پیدا کرده که من اصلا با این قضیه حال نکردم dirt
یعنی یک رنگ بندی خاکستری که به هر جه واقعی شدنش کمک کرده بود
صد در صد موافقم. دقیقآ حرف دلم رو زدی.
.......................
کسی می تونه کنترل بازی رو طوری انجام بده که شکل dirt 2 بیرون بیاد.
من اصلا راحت نیستم با رانندگی داخل بازی .
..........
یه سوال ستاپ اصلی یا عدم ستاپ اصلی بودن بازی میتونه در فرم دهی تأثیر گزار باشه؟

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان خب پس اون تنظیمات اول مسابقه رو برای چی گذاشتن؟
وقتی مسابقه تنظیمات مسابقه اومد برید به Difficulty Assists و گزینه Advanced Setting رو انتخاب کنید:
تمام گزینه ها رو Off کنید Damage Car رو روی Full قرار بدید و تنها گزینه ای که On کنید Throttle Management و ABS باشه درجه سختی رو هم روی 4 قرار بدید(بعدا میتونید کم یا زیادترش کنید)
حالا کنترل بازی همون چیزی میشه که شما میخواید.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
انصافا کجای بازی پیشرفت گرافیکی داشته!؟ من حاضرم از DiRT2 و DiRT3 در شرایط مساوی عکس بذارم تا کاملا قضیه مشخص شه... هم با DX11 و DX9 .

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
تنظیماتی که به رانندگی واقعی نزدیکتر باشه رو میشه بگید:d و اینکه چطوری میشه replay خودمونو save کنیم

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
چرا گرافیکش که بهتر شده حتی اینکه می گن با نسخه ی کنسول تفاوتی نداره دروغه سایه ها ابجت هاش تفاوت دارن

توی شماره دوم یه جورایی همه چیز زیاده روی شده بود تکسچرها هم بدتر کار شده بود

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
انصافا کجای بازی پیشرفت گرافیکی داشته!؟ من حاضرم از DiRT2 و DiRT3 در شرایط مساوی عکس بذارم تا کاملا قضیه مشخص شه... هم با DX11 و DX9 .

خب اگر شما نظزتون اینه که پیشرفت گرافیکی نداشته به ما ثابت کنید با همون کاری که خودتون گفتید (عکس بزارید);)

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
بله درسته . به هیچ عنوان پیشرفتی از نظر گرافیک در این بازی دیده نمیشه . من dirt 2 رو ۲ بار تموم کردم و دوباره نصب کردم تا ببینم چه تفاوتی با دیرت ۳ داره. و این تفاوت خیلی اشکار بود. خط لاستیک اتومبیل در دیرت ۲ بر روی زمین کاملا مشخص و دارای فرورفتگی بود که خیلی به حس واقعی اینکه ماشین داره حرکت میکنه و عکسالعمل محیط رو نشون میداد کمک میکرد اما تو این نسخه ماشین انگار روی هواست. Particle effect یا همون ذرات گرد وغبار وخاک در نسخه ۳ اونقدر چشم گیر و طبیعی و پر حجم نیست . طراحی محیط اطراف مثل کوه ها صخره ه و کلا اطراف پیست و مسیر مسابقه به جز فقط در دو پیست در دیرت۳بقیه خیلی عادی و ابتدایی هستن. از همه بدتر چرخش فرمان در دست راننده هستش که تو نیم صدم ثانیه به چپ و راست حرکت می کنه . بازی جو مسابقه ای دیرت ۲ رو نداره و خبری از تماشاچیان در اطراف محل برگزاری مثل دیرت ۲ نیست . طراحی منوهای بازی خیلیخیلی تو ذوق میزنه مخصوصا موقع لودینگ . اما طراحی کابین و داشبورد از دیرت ۲ بهتر و دارای جزییات بیشتر و دقیقتری هست. در مجموع این نسخه پس رفت گرافیکی نسبت به دیرت ۲ داشته.

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
دوستان برای اینکه nod فایل های کرک بازی رو پاک نکنه میتونید از تو قسمتexclusion پوشه ی بازی رو اد کنید تا برای انتی ویروس اعتماد ساری بشه . . .

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
الان این قسمت رو که قرمز کردم یعنی چی ؟:d

download.php
این مخفف Reputation به معنای اعتبار هست. باهاش میتونی مسابقه های جدیدتر، ماشین های قویتر و احتمالا چندتا چیز دیگه باز کنی. هر مپ یا ماشین یه مقدار rep برای باز کردن داره
به این معنا که اگر از ماشینی استفاده کنی که قدرت کمتر اما rep بیشتر داره، و در مسابقه برنده بشی، به عنوان Bonus امتیاز rep بیشتری میگیری.

• Like
Reactions: raya2 and AZMAC

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اگر در نظر دارید این بازی رو انجام بدید، حتما یه سرمایه گذاری برای یک دسته X360 انجام بدید. الانم که نسخه های وایرلس PC Compatible رسما ریخته. (بیشتر از اون چیزی که فکرشو بکنید این دسته به دردتون میخوره)
تمام حرکات توی بازی متکی به اینه که بتونین با تریگر ها میزان گاز و ترمز، و با آنالوگ میزان چرخش فرمون رو کنترل کنید.
Dirt کلا بازی سختی بوده. همیشه اول کار آدم رو از خودش ناامید می‌کنه! هر نسخه هم سخت تر از قبلی بوده. انقدر غر نزدید و از طبیعت لذت ببرید! نهایتا 2-3 تومن ضررشه!

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
بله درسته . به هیچ عنوان پیشرفتی از نظر گرافیک در این بازی دیده نمیشه . من dirt 2 رو ۲ بار تموم کردم و دوباره نصب کردم تا ببینم چه تفاوتی با دیرت ۳ داره. و این تفاوت خیلی اشکار بود. خط لاستیک اتومبیل در دیرت ۲ بر روی زمین کاملا مشخص و دارای فرورفتگی بود که خیلی به حس واقعی اینکه ماشین داره حرکت میکنه و عکسالعمل محیط رو نشون میداد کمک میکرد اما تو این نسخه ماشین انگار روی هواست. Particle effect یا همون ذرات گرد وغبار وخاک در نسخه ۳ اونقدر چشم گیر و طبیعی و پر حجم نیست . طراحی محیط اطراف مثل کوه ها صخره ه و کلا اطراف پیست و مسیر مسابقه به جز فقط در دو پیست در دیرت۳بقیه خیلی عادی و ابتدایی هستن. از همه بدتر چرخش فرمان در دست راننده هستش که تو نیم صدم ثانیه به چپ و راست حرکت می کنه . بازی جو مسابقه ای دیرت ۲ رو نداره و خبری از تماشاچیان در اطراف محل برگزاری مثل دیرت ۲ نیست . طراحی منوهای بازی خیلیخیلی تو ذوق میزنه مخصوصا موقع لودینگ . اما طراحی کابین و داشبورد از دیرت ۲ بهتر و دارای جزییات بیشتر و دقیقتری هست. در مجموع این نسخه پس رفت گرافیکی نسبت به دیرت ۲ داشته.
اصلا اینطوری نیست دوست خوبم در این نسخه حتی کم باد بودن لاستیک ها رو میتونی بر روی زمین مشاهده کنی و خطوطی که از جای لاستیک ها بر زمین باقی می مونه. دوست من شما میدونی فرمان هیدرولیک یعنی چی اگر فرمان در یک صدم ثانیه به جهت مخالف حرکت نکنه که ما کلی زمان را در حرکات مارپیچی از دست خواهیم داد . در مورد گرد غبار هم بازی خیلی استادانه بهیه شده و فشاری به پردازش گرافیکی وارد نمیکنه. به نظر من این بازی نمی تونه پس رفتگی داشته باشه چون این امکان نداره که از مدلهای و تکسچرها قدیمی دیرت2 در بازی دیرت 3 استفاده بشه و بعد بدون هیچ پیشرفتی و یا افکته به روز تری وارد بازار بشه. دوستان اگر به دنبال یک رالی حرفه ای کامل با جزئیات بالا هستید دیرت 3 بهترین انتخاب شما خواهد بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر