DiRT 3 | PC

Developer: Codemasters
Publisher: Codemasters
Genre: Racing - Cars
Platforms: PC - 360 - PS3
Release Date: 24 May
3 خرداد
ESRB: E​

دنباله ی سری بازی های Racing و پرطرفدار Dirt, در سال 2011 منتشر خواهد شد و علاوه بر افزایش گرافیک, ویژگی های دیگری نیز با خود خواهد آورد. خودروهای بیشتر, جاده های بیشتر و مسابقات بیشتر و متنوعتر, از جمله ی این ویژگی ها خواهند بود. همانطور که اشاره شد تعداد خودروهای این بازی افزایش یافته و به بیش از 50 مدل خودرو رسیده که این تعداد خودرو, از میان خودروهای مسابقه ای 5 دهه ی اخیر, بدقت گلچین شده اند. با افزایش دوبرابری تعداد جاده های موجود در بازی, بازیکنان در نقش یک راننده ی حرفه ای ظاهر شده و در مسابقات بیرون از جاده ای و خاکی به رقابت میپردازند.
تنوع جاده ها و شرایط آب و هوایی نیز به مقدار زیادی افزایش یافته بطوری که شاهد آب و هوای برفی و یا بارانی در نقاط مختلف جهان از قبیل قاره ی اروپا, آفریقا و آمریکا خواهیم بود.​

نکاتی از بازی :​

- این بازی همانند شماره ی قبلی خود از موتور Ego استفاده می کند ولی با این تفاوت که برخلاف بازی Dirt 2 که از ورژن 1.0 این موتور استفاده می کرد, در این بازی از موتور Ego 2.0 استفاده شده که دارای پیشرفتهای گرافیکی بسیاریست​

- همانند بازی قبلی, این بازی نیز از قابلیتهای DirectX 11 استفاده می کند​

604706_20101117_640screen001.jpg

وبسایت رسمی :​

تصاویر :​

تریلر :​

سیستم مورد نیاز و پیشنهادی :

Minimale Systemanforderungen: Dirt 3
- CPU: AMD Athlon 64 X2 2,8 GHz, Intel Pentium D 2.8 GHz
- RAM: 2 GiB
- HDD: 15 GByte
- Grafikkarte: AMD Radeon HD 2000 256 MiB, Geforce 8000 Serie 256 MiB

Empfohlene Systemanforderungen: Dirt 3
- DirectX 11
- Betriebssystem: Windows Vista oder Windows 7
- CPU: AMD Phenom II oder Intel Core i7
- RAM: 3 GiB
- Grafikkarte: AMD Radeon HD 6000 Serie

آخرین ویرایش:

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل

من فکر میکنم مشکل از فایل نصب شماست, شما 1 نسخه ی دیگه رو امتحان کن , احتمالن کار میکنه, نسخه ای که توی downloadha هست با اینی که شما داری فرق میکنه . . .

به نظر من که بازی نکنی بهتره, خیلی رو اعصابه, اصلن نمیشه ماشین رو کنترل کرد, من که پاکش کردم و منتظر NFS میمونم . . .

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
امروز صبح دانلودش رو تموم کردم . . . این که خیلی گرافیکش توووووپه . . . توی تریلرهاش اصلن معلوم نبود . . . تنها مشکل من اینه که خیلی فرمونش نرمه(همون هندلینگ خودمون!:d), نمیدونید چه جوری باید درستش کنم . . .؟

اتفاقا یکی از دلیل هایی که این بازی کلی طرفدار داره همین نرمی فرمونش هست ! تو اکثر بازیها فرمون ماشین یه جوریه انگار داری بلدزر میرونی ! ولی تو واقعیت فرمون ماشین خیلی نرم تر هست و تو بازی Dirt گیم پلی خیلی لذت بخش و طبیعی هست به خاطر همینه ...

مخصوصا اینکه بازی رالی هست دیگه تو واقعیت هم خیلی نرم هست فرمون اینجور ماشین ها!

• Like
Reactions: pedramstalker

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستانی که میخوان این بازی رو بکنن به نظرم حتما باید یه فرمون داشته باشن یا حداقل یه gamepad ی که دقتش بالا باشه و بشه باهاش فرمون رو کنترل کرد مثل gamepad های x360 ,ps3 ...
اونوقته که بازی لذت میده ...

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
سلام دوستان به نظر من هم گرافیک اونطوری که تو تصاویر قبل از ریلیز بازی نشون داده میشد نیست ولی باز هم خوبهb-) ولی Gameplay خوبه بخصوص اگه سختی رو روی advanced بزارید کاملا ادمو درگیر میکنه,حالا یه سوال این DLC رو ریختم (که حجمش 1.4 mb) میگن 5 تا ماشین اضافه میکنه ولی من هر چی گشتم به غیر از یکی که فکر MG باشه چیز دیگه ای ندیدم حالا اگه کسی جزییات کامل این DLC میدونه بگه ممنون میشم;)

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
اتفاقا یکی از دلیل هایی که این بازی کلی طرفدار داره همین نرمی فرمونش هست ! تو اکثر بازیها فرمون ماشین یه جوریه انگار داری بلدزر میرونی ! ولی تو واقعیت فرمون ماشین خیلی نرم تر هست و تو بازی Dirt گیم پلی خیلی لذت بخش و طبیعی هست به خاطر همینه ...

مخصوصا اینکه بازی رالی هست دیگه تو واقعیت هم خیلی نرم هست فرمون اینجور ماشین ها!

نرمی فرمون درست . . . ولی رقصیدن توی جاده رو چیکار کنم . . . واقعن نمیشه باهاش رانندگی کرد . .. خیلی سخته و رو اعصابه . . . هیج جوری هم نمیشه اشتباهت رو جبران کنی , حتمن باید از اول بری . . .

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
نرمی فرمون درست . . . ولی رقصیدن توی جاده رو چیکار کنم . . . واقعن نمیشه باهاش رانندگی کرد . .. خیلی سخته و رو اعصابه . . . هیج جوری هم نمیشه اشتباهت رو جبران کنی , حتمن باید از اول بری . . .

خوب رالی همینه . این بازی واقعا رالی رو به خوبی شبیه سازی کرده و تو رالی هم مهم ترین چیز اینه که سریع تر و بدون هیچ اشتباه خاصی به مقصد برسی . یعنی زمان خیلی مهم هست تو رالی و هر اشتباهی داشته باشی بهتره از اول بری . البته من این نسخه رو بازی نکردم و نسخه دوم رو بازی کردم .

اگه به گیم پلیش عادت کنی واقعا لذت بخش میشه . مخصوصا سر پیچ و خم ها که باید دریف کنی ...

• Like
Reactions: VahiD_ST

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
من این بازیو از اینترنت دانلود کردم و توسط یک کرک 700 کیلو بایتی کرکش کردم. بازی بسیار نرم وروان است و هیچ مشکلی هم نداره. باید بگم بازی خیلی جذب کننده است و برای ما گیمرهای حرفه ای کسل کننده نیست. من خودم طرفدار بازیهای رالی نیستم اما این بازی رالی واقعا خیلی خیلی سرگرم کننده و جذابه به همه دوستداران پیشنهاد میکنم حتما بازی کنند. گرافیک بازی که بر پایه دایرکس 11 است به خصوصیات و جزئیات بازی خیلی زیبایی داده
دوست من رقصیدن ماشین بر روی جاده وقتی پیش میاد که شما دست از کلید سرعت بر می دارید و ماشین رو به یک طرف حالا راست ویا چپ بسیار سوق می دهید. شما نباید دستون رو از کلید گاز ماشین بردازید و باید سعی کنید توسط ترمز ماشین در حد یک صدم ثانیه ماشین رو به طرفی که مد نظر دارید بکشانید و بد توسط چرخ های جلوی ماشین وقتی به حالت گریز از مرکز نرسیده با چپ و راست کردن فرمان ان راکنترل کنید و گاز را به هیچ وجه نباید رها کنید چون ماشین یک دور 180 درجه به دور خودش میزنه یا چپ میشه، چون شما با یک سرعت مشخص باید یک حرکت صحیح داشته باشی و نمیشه یک حرکت نامشخص دیگری را ناگهان برای ماشین تعریف کنی. یک راه خیلی ساده دیگرشم که برای اماتورهاست اینه که در هنگام پیچ ها دست را از روی گاز بر می دارید و بدون هیچ ترمزی به یکباره ماشین را در حد مشخصی به یک سمت خاص حرکت می دهید و بعد به سرعت گاز می دهید با این کار ماشین دور یک محور خاص به حرکتش ادامه میده و بعد از اتمام پیچ یک ترمز یک ثاینه باید داشته باشید تا اینکه ماشین به رقصیدن ادامه ندهد. پشنهاد میکنم خوب تمرین کنید. بهترین روش برای پیچیدن اینه که ماشین را با سرعتی که براش مشخص کردیم به جهتی بکشانیم و به یکباره در هنگام پیچیدن یک سرعت نامشخص دیگر برای ماشین تعریف نکنیم. یک روش بسیار حرفه ای هم داریم که شما با تعریف کردن میزان ترمزی مشخص ماشین را به چب در حد یک درجه میکشانید و به یکباره و بسیار هماهنگ به هنگام رسیدن به یک پیچ خفن دستور جهت راست را به ماشین می دهید و ماشین بسیار نرم و روان به صورت نیم دایره بدون برداشتن دست از روی کلید گاز ماشین ان پیچ خفن را می پیماید و بعد با یک نیش ترمز از رقصیدن ماشین جلو گیری می کنید. من خیلی برای رسیدن به این تکنیک تلاش کردم اما خیلی موفق نبودم خیلی دقت میخواد باید کلا جاده و مسیرهارو بشناسی و مقدار اعمال پیچ بر انها را تخمین بزنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DoppelGang3rX1

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من این بازیو از اینترنت دانلود کردم و توسط یک کرک 700 کیلو بایتی کرکش کردم. بازی بسیار نرم وروان است و هیچ مشکلی هم نداره. باید بگم بازی خیلی جذب کننده است و برای ما گیمرهای حرفه ای کسل کننده نیست. من خودم طرفدار بازیهای رالی نیستم اما این بازی رالی واقعا خیلی خیلی سرگرم کننده و جذابه به همه دوستداران پیشنهاد میکنم حتما بازی کنند. گرافیک بازی که بر پایه دایرکس 11 است به خصوصیات و جزئیات بازی خیلی زیبایی داده

دوست من رقصیدن ماشین بر روی جاده وقتی پیش میاد که شما دست از کلید سرعت بر می دارید و ماشین رو به یک طرف حالا راست ویا چپ بسیار سوق می دهید. شما نباید دستون رو از کلید گاز ماشین بردازید و باید سعی کنید توسط ترمز ماشین در حد یک صدم ثانیه ماشین رو به طرفی که مد نظر دارید بکشانید و بد توسط چرخ های جلوی ماشین وقتی به حالت گریز از مرکز نرسیده با چپ و راست کردن فرمان ان راکنترل کنید و گاز را به هیچ وجه نباید رها کنید چون ماشین یک دور 180 درجه به دور خودش میزنه یا چپ میشه، چون شما با یک سرعت مشخص باید یک حرکت صحیح داشته باشی و نمیشه یک حرکت نامشخص دیگری را ناگهان برای ماشین تعریف کنی. یک راه خیلی ساده دیگرشم که برای اماتورهاست اینه که در هنگام پیچ ها دست را از روی گاز بر می دارید و بدون هیچ ترمزی به یکباره ماشین را در حد مشخصی به یک سمت خاص حرکت می دهید و بعد به سرعت گاز می دهید با این کار ماشین دور یک محور خاص به حرکتش ادامه میده و بعد از اتمام پیچ یک ترمز یک ثاینه باید داشته باشید تا اینکه ماشین به رقصیدن ادامه ندهد. پشنهاد میکنم خوب تمرین کنید. بهترین روش برای پیچیدن اینه که ماشین را با سرعتی که براش مشخص کردیم به جهتی بکشانیم و به یکباره در هنگام پیچیدن یک سرعت نامشخص دیگر برای ماشین تعریف نکنیم. یک روش بسیار حرفه ای هم داریم که شما با تعریف کردن میزان ترمزی مشخص ماشین را به چب در حد یک درجه میکشانید و به یکباره و بسیار هماهنگ به هنگام رسیدن به یک پیچ خفن دستور جهت راست را به ماشین می دهید و ماشین بسیار نرم و روان به صورت نیم دایره بدون برداشتن دست از روی کلید گاز ماشین ان پیچ خفن را می پیماید و بعد با یک نیش ترمز از رقصیدن ماشین جلو گیری می کنید. من خیلی برای رسیدن به این تکنیک تلاش کردم اما خیلی موفق نبودم خیلی دقت میخواد باید کلا جاده و مسیرهارو بشناسی و مقدار اعمال پیچ بر انها را تخمین بزنید.

ممنون دوست عزيز ...يه سوالي...!!
تو واقعيت هم راننده هاي رالي سر پيچ پاشونو از روي گاز بر نميدارند و فقط با ترمز سرعتو كنترل ميكنند..؟

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
تو واقعيت هم راننده هاي رالي سر پيچ پاشونو از روي گاز بر نميدارند و فقط با ترمز سرعتو كنترل ميكنند..؟
نه اصلا اینطوری نیست ! تو رالی هنر راننده اینه که سر پیچ ها ماشین رو با سرعت خوبی دریف کنه . سر پیچ ها هم باید نیش گاز بدی . یعنی به صورت سریع هی W رو فشار بدی و هی برداری ...

سر هر پیچ که رسیدی باید دستتو از روی W برداری و ماشین رو لیز بدی . بعدش دوباره سریع W رو نگه داری و ...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نه اصلا اینطوری نیست ! تو رالی هنر راننده اینه که سر پیچ ها ماشین رو با سرعت خوبی دریف کنه . سر پیچ ها هم باید نیش گاز بدی . یعنی به صورت سریع هی W رو فشار بدی و هی برداری ...

سر هر پیچ که رسیدی باید دستتو از روی W برداری و ماشین رو لیز بدی . بعدش دوباره سریع W رو نگه داری و ...

دوست عزيز سيستم ماشين هاي واقعي رالي اينه كه سيم گاز يك مقدار محكم بسته شده !!
يعني در حالت عادي و بدون اينكه گاز بدي ماشين خودش يه كم گاز ميخوره !!!
برا همينه كه سر پيچ ها اگر كمي ترمز ميكنن ماشين به صورت خودكار دريفت ميكنه !!
و اون لرزش ماشين هم برا همينه .. !!

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
لطفا یکی کمک کنه....چرا بازی برای من سیو نمیشه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اکانت هم میسازم تو GFW ...ولی سیو نمیشه و از اول شروع میشه

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
دوست من یک رانند رالی یک راننده خیلی حرفه ای است که به کمک همکارش مسیر یابی میکنه و این همکارش جهت هارو بهش میگه که با این کار رانند بهترین تصمیم را در مقدار سرعت و میزان حرکت ماشین به جهتی که از پیش در ذهن خود مجسم کرده میگیره، اگر این عملو به درستی در مغزش بررسی کنه میتونه بهترین تصمیم رو بگیره که چه مقدار به ماشین سرعت بده و در پیچ با چه سرعتی و با چه درجه ای فرمان رو بچرخونه و یک دريفت عالی داشته باشه البته این مسابقات ماشین های مخصوص به خودشون رو دارند. و این رانندهای حرفه ای اونقدر تجربه دارند که هر 3 حالت رو مثل کنترل به همراه گاز ثابت، کنترل بدون گاز و به جهت ناگهانی، و کنترل به جهت مخالف به جهت گیری اصلی، را یاد گرفته اند و بسته به موقعیت باید بهترین انتخاب رو داشته باشند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر