Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

فقط امیدوارم این فتوایی رو که دادی تنها از روی مزاح بوده باشه....
خواهشا این گونه حرف ها رو در فروم های افغانستان بزنید. اینجا احمق سنتر نیست.
البته من این رو در یک سایت معتبر ایرانی خواندم، به هر حال متشکر از شما که من رو آگاه کردید

بازی چقدر به CPU نیاز داره؟
بازی هایی که تو پک گرافیک ATI هست رو پیچوندن
چرا آخه؟ رو کارت منم یه کوپن از این بازی بود و نوشته می‌تونی ۱۱ دسامبر دانلودش کنی. یعنی نمیشه؟!

DX10 Game play
5.jpg

DX11 Game play
dirt2%202009-12-01%2014-20-35-03.jpg

توی یه تریلر همه مشخصه های نسخه 11 معرفی شده و با یه اسکرین شات چندان مشخص نیست

آخرین ویرایش:
من امروز بازی رو دانلود کردم از طریق آفلاین رلیز reloaded بازی خوب و رون اجرا شد اصلا اذیت نکرد. من این رو بیشتر از NFS دوست داشتم. از نکته های اعصاب خرد من اول بازی اینه یک 5 الی 10 دقیقه طول می کشه تا دمو ها رو ببینی و TUTORIAL رو بگذورنی. و نمی شه ردشون کرد. این جور که مشخص یک mODE بیشتر نداشت STORY.

بازی چقدر به CPU نیاز داره؟
چرا آخه؟ رو کارت منم یه کوپن از این بازی بود و نوشته می‌تونی ۱۱ دسامبر دانلودش کنی. یعنی نمیشه؟!
چرا نشه؟همون کوپن مهمه!
این دوستمون فکر کرده که دیسک بازی رو کارت هست که اینطور نیست!

بازی راگرفتم گرافیگ بازی خیلی جذاب هست . مخصوصا نوپردازی ها . از نظر گرافیکی بازی فوق حرفه ای
هست .فرم بازی هم خیلی روان هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or