Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

اگه DX 10 مي خواست كار عجيبي انجام بده تا حالا معلوم ميشد كرايسيس وارهد با Cry Engin2 ساخته شد مثل كرايسيس ولي با DX9 تمام گزينه هاي كرافيكيش روشن بود و نيازي به DX10 نداشت. توي اين بازي بهت قول ميم بجز اندكي نور و سايه چيز ديگه اي براي بهتر شدن وجود نداره. من از الان به خاطر همين موضوع 4870 X2 رو ميفروشم و پول جمع ميكن براي يه R5000 اون موقع ميام جواب ميدم.
باز هم پست های کارشناسی شروع شد. عزیز برادر شما که هنوز متوجه تفاوت 10 و 9 توی کرایسیس نشدی و تنها روشن بودن گزینه ها برات ملاک (نه نحوه رندر وجلوه بصری)احتیاجی نیست کارت رو هم بفروشی و کلی ضرر بدی و بخوای چیزی رو ثابت کنی
اما همون نور وسایه دقیقا از چیز هایی که خیلی مهم هستش.
اصولا شما با این دیدگاه حتما خواهی گفت بین DX8 -DX8.1- DX 9-DX9b-DX9c هیچ فرقی وجود نداره
واین که DX 10 کار عجیبی میتونه انجام بده یا نه رو شما نمی تونی نظر بدی (اونهایی که باهاش بازی ساختند بر خلاف شما گفتند)
اما این که چرا مثل 9 جا نیفتاد کاملا مشخصه: کنسول ها
و اگز نسل جدید کنسول ها ارائه نشه . همین اتفاق برای 11 هم میتونه بیافته

ببینید قرار نیست DX 11 افکت های فوق العاده ای به بازی اضافه کنه!کار اصلی این فقط روون کردن بازی هاست.منظورم اینه بازیی که از این DX استفاده می کنه با استفاده از قابلییت های بالای این DX بازی ها رو با فریم بهتری اجرا می کنه.مطمئنا بازی از نسخه DX 9 که روی کنسول ها اومد زیبا تر خواهد بود ولی نه به اون شکل که دوستان فکر می کنند.

رفقا سبک Dirt شبیه سازیه یا آرکید (یا قابل انتخاب) ؟! و برای pc تو چه تاریخی میاد بالاخره ؟؟!
مخلوطی از سیمولیشن و آرکید هست ولی بیشتر سیمولیشن می خوره تا آرکید.نمی دونم گرفتی چی می گم یا نه:biggrin1:
دسامبر 2009

خواهشا پست های فوق تخصصیتان را برای کنسول زیبایتان بنویسید. خواهشا وارد حریم پی سی نشوید.
هرکسی یه نیم نگاهی به قدرت DX10 در دوبازی استاکر:آسمان صاف و کرایسیس بیاندازد متوجه اختلاف فاحش آن با دی ایکس 9 میشود.
البته بازی قرار است برای DX11 بهینه شود در صورتی که هنوز نه سخت افزار آن در بازار است و نه نرم افزار آن، به همین خاطر بازی با کمی تاخیر برای پی سی عرضه خواهد شد.
جوجه را آخر پاییز میشمارند!!!:-"
من این پست رو ندیدم سعی کن احترام خودتو داشته باشی عزیز!کنسول کجا بود؟چرا حرف بی ربط میزنی؟
اون پست من جنبه سوالی داشت (علامت سوالهارو که دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟)
من اون چیزی رو که در اکثر بازیا و اختلاف ناچیز و بعضا بدون اختلاف بین ورژن DX10وDX9 دیدم گفتم! شما به جای دادنه این کامنت عجیب بهتر بود ثابت میکردی نه حرف بی ربط بزنی!
شکی در این نیست که این دوتا فرق دارن با هم!اما این فرق چقدره؟چقدر محسوسه؟
امیدوارم یه روز بیام اینجا ببینم 4تا کامنت داده شده بدون تملق بی احترامی و ... و کاملا دوستانه(امیدوارم دیدن این فضا اینقدرا هم طول نکشه)

بالاخره کسی حاضر نشد اون تریلر بالایی DX11 رو ببینه و برای ما توضیح بده ؟؟؟؟؟؟!!!!!!
بابا.....

بازی حدود دو هفته دیگه منتشر میشه :cheesygri:cheesygri:cheesygri

این هم سیستم پیشنهادی و سیستم مورد نیاز بازی :

Recommended Specifications: Enhanced for DirectX 11
OS Microsoft Windows XP, Vista or Windows 7
Processor Intel Core i7 or AMD Phenom II
Memory 3GB
HD Space 10GB
Video Card ATi Radeon HD 5700 Series

Minimum Specifications:
OS Microsoft Windows XP, Vista or Windows 7
Processor Intel Pentium 4 3.0Ghz, AMD Athlon 64 3400+
Memory 1GB (2Gb for Windows Vista)
HD Space 10GB
Video Card ATI Radeon X1500 NVIDIA GeForce 6800

من که نسخه کنسولی رو بازی نکردم تا روی pc با گرافیک بهتر بازی کنم
امیدوارم بازی مثل نسخه اول زیاد سنگین نباشه, الان هم به شدت منتظرشم

دوستان مهمترین قابلیت dx11 تکنیکی است به اسم tesselation که باعث میشه چندین برابر نسخه های پیشین دیرکت ایکس چند ضلعی polygon رندر کنه که البته استفاده از این تکنیک باعث افت performance تا 80 درصد میشه که به همین علت معلوم نیست که سازندگان dirt 2 تا چه میزان می خوان از این تکنیک استفاده کنن ولی اگه به طور کامل ازش استفاده کنن مدل اتوموبیل هایی که تو نسخه ی pc خواهید دید به طور چشمگیری از همتای کنسولیشون طبیعی تر به نظر خواهند رسید.

منم اون تریلر رو دیدم و همون جور که دوستمون گفت یه تکنیک هست به نام tesselation که پولیگان ها رو چند برابر می کنه!مهمترینش این بود یه چند تا دیگه هم بود که یادم نیست!:biggrin1:
فقط یه چیز که خیلی چشم من رو گرفت فریم بازی بود!توی تریلر فول 60 تا بود!مثل فیلم شده بود اینقدر بازی روون بود!امیدورام وی کارتهای ما بتونه همون جور باشه!:biggrin1:

فقط یه چیز که خیلی چشم من رو گرفت فریم بازی بود!توی تریلر فول 60 تا بود!مثل فیلم شده بود اینقدر بازی روون بود!

این موضوع برای من هم خیلی مهمه ...
فقط کافیه یه بار بازی مثل grid رو با 60 فریم رو pc بازی کنید و بعد روی کنسول با فریم 30 بازی کنید
تفاوت اش رو به وضوح ادم احساس میکنه
البته نمی دونم dirt 2 روی کنسول چند فریم میده ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or