Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
خب دسترسی من هم به ah پس ازمذاکراتی که با بیلی داشتم (البته بیشتر بهم فحش می دادیم!:d) باز شد

یه چیز دیگه هم که می خاستم بگم اینکه سیستم ضد پایروت این بازی drm در واقع نمیشه بهش گفت(اون چیزی از قدیم می شناختیم) چون drm یه چیزی در حد چک کردن چک پوینت ها و رد وبدل یه بسته های کوچک داده بود ولی اینجا فکر می کنم برای اولین بار ما در واقع داریم تو بخش سینگل با سرور دیابلو مولتی کامل بازی می کنیم! در واقع سرور باید با تک تک ما همزمان بازی کنه تصور کنید چه فشار وحشتناکی به سرور های بازی وارد میشه یک جایی خوندم بیلی توی بتا بازی فهمیده بود سرور ها نمی تونن دوام بیارن موقع لانچ بازی ولی دیگه نمی خاست به بازی تاخیر بده یا فکر می کرد گذشت زمان نمی تونه چیزی حل کنه! یا...

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
دوستان عزیز من بازی رو نصب کردم و اجرا کردم بازی موقعی که بالا می اد یوزر و پس اکانتمو می خواد وقتی میزنم یه مدت که می گذره ارور 12 میده! میگه توی این اکانت بازی diablo 3 نیست! من سی دی کی guest رو خریدم تا بازی رو تست کنم اما حالا اینجوری شده! مشکل از چیه؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان عزیز من بازی رو نصب کردم و اجرا کردم بازی موقعی که بالا می اد یوزر و پس اکانتمو می خواد وقتی میزنم یه مدت که می گذره ارور 12 میده! میگه توی این اکانت بازی diablo 3 نیست! من سی دی کی guest رو خریدم تا بازی رو تست کنم اما حالا اینجوری شده! مشکل از چیه؟
مطمئن شید که cd-key مهمان با Region که میخواهید وارد بشید یکی هست ... اکثرا برای امریکاست و موقع لاگین شدن بازی معمولا روی اروپا

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

چرا زمانی که من قبلا جایی را Explore کردم دوباره بهم نشون نمیده :|

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 PM ارسال شده بود ----------

چطور میشه inventory را افزایش داد ؟

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
مطمئن شید که cd-key مهمان با Region که میخواهید وارد بشید یکی هست ... اکثرا برای امریکاست و موقع لاگین شدن بازی معمولا روی اروپا

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

ممنون
من سی دی کی ام ماله اوروپاست چجوری باید ریجن بازی رو عوض کنم بزارم اوروپا تا بتونم لاگین کنم؟
کلاینت نصب بازی که من دانلود کردم اسمش ((Diablo-III-Setup-enUS)) است.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
ممنون
من سی دی کی ام ماله اوروپاست چجوری باید ریجن بازی رو عوض کنم بزارم اوروپا تا بتونم لاگین کنم؟
Diablo3 موقع لانچش Global Region شد.

شما کلاینت رو که اجرا کنی توی قسمت آپشن هاش می تونی سرور رو عوض کنی.

فقط شایعاتی در مورد Real Money Auction House هست که Region Lock می شه اونم فعلا خبری نیست.

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
ممنون
تو همون صفحه که باید Log in بشی اون بالا برو تو آپشن بعد توی گزینه اکانت بعدش ربجنت رو عوض کن . البته در حال پیشفرض اروپاست . پس اگر واسه شما اررور 12 میده حتما سی دی کیت ماله آمریکاست . البته توجه داشته باش که فقط گست کی اینطوریه و سی دی کی کامل بازی گلوبال " جهانی " هستش .
چند نکته : بتل تگ حتما باید قبلش درست کنی .
سی دی کی رو حتما باید از قبل تو اکانت توی سایت بتل نت وارد کرده باشی .

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 PM ارسال شده بود ----------

چطور میشه inventory را افزایش داد ؟
1- از بازی بیای بیرون نقشه rest میشه و تمام موجودات که کشتی بر میگردن پس واسه همین دیگه نقشه رو هم نشونت نمیده ;;)
2- نمیشه !:d ولی عوضش میتونی به قیمت گزافی صندوقچه تو بزرگتر کنی .

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
چقد طول میکشه ایتم های آکشن هوس به دست خریدار برسه ؟ بعد اگه نرسید اصلا دستمون به دامن کی باید بشه کلا ؟:D
من الان 2 تا کراسبو گرفتم یکی bid یکی رو هم خریدم. جفتشونو پولشونو ازم کم کرد ولی از خود تیرکمونا خبری نیست.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
چقد طول میکشه ایتم های آکشن هوس به دست خریدار برسه ؟ بعد اگه نرسید اصلا دستمون به دامن کی باید بشه کلا ؟:D
من الان 2 تا کراسبو گرفتم یکی bid یکی رو هم خریدم. جفتشونو پولشونو ازم کم کرد ولی از خود تیرکمونا خبری نیست.
در این حالت باید صبر کنی تا مدت زمانی که ایتم در AH هست تموم بشه در صورتی که اون فرد منصرف نشه کنسل کنه و یا شخص دیگه ای به صورت bid out ( اگر اشتباه ننوشته باشم ) یعنی به صورت درجا نخره اون ایتم برای شما ارسال میشه ... در صورتی که موفق به خرید نشید هر چقدر پول داده باشید برای شما پس فرستاده میشه

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
امروز اندازه کل عمرم تو بازی ارور دیدم.
از 1 تا 100 . همه ارور هارو بم داد.
یه بار به زور رفتم تو بازی با پینگ سبز هم لگ میزد !!!

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
او بازی از منوی Option برو قسمت Account و سرور بازی رو همون سروری انتخاب که ریجن Starter هست . اگر از سایت های ایرانی خریدی فکر کنم باید آمریکا انتخاب کنی چونکه ماله منم آمریکا بود .

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432

اونی که خریدی رو باید از تب Completed به Stash(اون صندوقچه که توی بخش اصلی هر Act هست) انتقال بدی و اونی هم که Bid دادی اگه یه نفر Buyoutــش کنه یا Bid بیشتر از شما بده به اون تعلق میگیره در غیراینصورت پس از گذشت یه مدت مشخص(مثلا 1-2 روز) به شما تعلق میگیره. ضمنا یه آیتمی که برای فروش گذاشته میشه بعد از 5 دقیقه دیگه قابل کنسل کردن نیست.
دوستان کسی الان با سرور ارپا مشکل نداره؟
بعد از آپدیت دیشب نه هیچ مشکلی نبوده تا الان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر