Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

mindhunter

کاربر سایت
May 18, 2012
35
سلام یه سوال داشتم داشتم آنلاین بازی میکردم تو مود hell یکی اومد demon hunter بود یه ضربه میزد همه میمردن اون زردا که آدم پدرش در میاد تا بمیرن با چنتا تیر میکشت به نظرتون چیکار کرده بود ؟

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
سلام یه سوال داشتم داشتم آنلاین بازی میکردم تو مود hell یکی اومد demon hunter بود یه ضربه میزد همه میمردن اون زردا که آدم پدرش در میاد تا بمیرن با چنتا تیر میکشت به نظرتون چیکار کرده بود ؟
red bull زده بوده !!!
لابد همه آیتمهاش لجندری و فوق پرقدرت بوده . همش رو هم از AH با پول واقعی خریده .
لذت بازی اینطوری از بین میره .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان میگم وقتی من سوکس رو وصل میکنم ، بعد لانچر رو میزنم اول اینطور میشه:

بعدش این ارور رو میده:

ولی بدون سوکس سری میره تو بازی !
کسی از دوستان نمیدونه چطوری باید این مشکل رو حل کنم ؟

آخه اون هم مرحله بعد گیر میزنه ! :|
من الان 3 تا چیز پی و ان و سوکس جدا گونه دارم . از این 3 تا 2 تاشون باهاشون میشه بازی کرد . اون یکی مثل اینکه کد گذاری شده هست یا محدودیت داره کلا به بعضی جاهاش خاص وصل نمیشه . چیز پی ان makers پیز پی ان هاش وصل نمیشن . از جاهای دیگه واسه بازی تهیه کنید . البته دوستان چیز پی ان makersی سرور Netherland پی پی تی پی فقط اون یدونه رو میشه باهاش بازی کرد .

---------- نوشته در 02:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:09 PM ارسال شده بود ----------

راستی اگر مایل بودید من رو هم اد کنید : Arman #2861

Wizard لول 44 روی Nightmare اکت 3 فعلا . از همراهی شما استقبال میکنم
:d .

Death King

کاربر سایت
Jun 16, 2012
188
نام
Hamed
با سلام

از دوستان یه سوال دارم من الان نسخه collector edition رو تو سیستمم نصب دارم میخوام cdkey همین نسخه رو بخرم یعنی نسخه collector جان هر کسی که دوست دارین اگه کسی میدونه کجا وتو چه سایتی میتونم بخرم بهم بگه
در ضمن ایا با cdkey نسخه معمولی یا همون نسخه standard میتونم توی این نسخه collector استفاده کنم و بازی کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید مردم از بس این سایت اون سایت چرخیدم هیجا نسخه collector واسه فروش نداره

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
با سلام

از دوستان یه سوال دارم من الان نسخه collector edition رو تو سیستمم نصب دارم میخوام cdkey همین نسخه رو بخرم یعنی نسخه collector جان هر کسی که دوست دارین اگه کسی میدونه کجا وتو چه سایتی میتونم بخرم بهم بگه
در ضمن ایا با cdkey نسخه معمولی یا همون نسخه standard میتونم توی این نسخه collector استفاده کنم و بازی کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید مردم از بس این سایت اون سایت چرخیدم هیجا نسخه collector واسه فروش نداره
البته همین اول بگم که از حرفم مطمعن نیستم !
فکر کنم میشه با سی دی کی استاندارد هم روی همون نسخه که نصب کردی بازی کنی چون کالکتورش تنها در محتویات داخل جعبه فرق میکنه ...
حالا نهایتشم نشد استانداردشو دانلود کن .
موفق باشی

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
با سلام

بله می تونید من خودم نسخه کالکتور دانلود کردم و سی دی کی استاندارد واردش کردم! مشکلی پیش نمیاد

Death King

کاربر سایت
Jun 16, 2012
188
نام
Hamed
البته همین اول بگم که از حرفم مطمعن نیستم !
فکر کنم میشه با سی دی کی استاندارد هم روی همون نسخه که نصب کردی بازی کنی چون کالکتورش تنها در محتویات داخل جعبه فرق میکنه ...
حالا نهایتشم نشد استانداردشو دانلود کن .
موفق باشی

ممنون دوست عزیز، باز اگه تونستی اطلاعاتی تو این مورد پیدا کنی که ممنونت میشم
در ضمن نسخه استاندارد رو ازکجا بگیرم مرسی

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:50 PM ارسال شده بود ----------

بله می تونید من خودم نسخه کالکتور دانلود کردم و سی دی کی استاندارد واردش کردم! مشکلی پیش نمیاد

جان من راست میگی یعنی برم بخرم cdkey رو خیالم راحت باشه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
با تشکر از دوستان مخصوصا جناب Aryanath با وصل کردم چیز پی انِ هلندِ Makers همه چیز ردیف شد و حدود دوساعت بدون کوچکترین مشکلی بازی کردم :d فقط در یک کلام بگم چیز پی ان کولاک میکنه ! :d
باز هم ممنون.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
با تشکر از دوستان مخصوصا جناب Aryanath با وصل کردم چیز پی انِ هلندِ Makers همه چیز ردیف شد و حدود دوساعت بدون کوچکترین مشکلی بازی کردم :d فقط در یک کلام بگم چیز پی ان کولاک میکنه ! :d
باز هم ممنون.
اقا اسم سایتی که ازش گرفتی پ.خ کن ... مرسی

Death King

کاربر سایت
Jun 16, 2012
188
نام
Hamed
باز هم ممنون.

دوست عزیز آدرس سایتی که از خرید کردی رو برا من هم پخ کن ممنون

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
دوستان الان بهترین وارزون ترن راه برای بازی کردن دیابلو 3 چیه ؟!؟!؟!
کسی سایت مطمعن و خوبی میشناسه برای خرید سی دی کی ؟
کسی نیست که بخواد اکانتش رو بفروشه ؟
راستی حجم ترافیک که بازی تو هر ساعت میگیره چند MB ؟؟؟؟؟
ممنوووووووووووووون :x

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
دوستان الان بهترین وارزون ترن راه برای بازی کردن دیابلو 3 چیه ؟!؟!؟!کسی سایت مطمعن و خوبی میشناسه برای خرید سی دی کی ؟کسی نیست که بخواد اکانتش رو بفروشه ؟راستی حجم ترافیک که بازی تو هر ساعت میگیره چند MB ؟؟؟؟؟ممنوووووووووووووون :x
دوست من شما چه ارزون چه گرون پایین 60 تومان که اونم نسخه روسیس نمیتونی گیر بیاری.اگه هم میخوای میتونی از این سایت نسخه ی Starte Editon رو بخری من خودم استارتر رو خریدم امریکاشو راضیم ولی اگه بدونه چیز بازی کنی افتضاحه!بعد اگه خوشت امو 120 تومان پول بده اصلی شو بگیر میتونی تا هروقت خواستی بازی کنی!

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
دوست من شما چه ارزون چه گرون پایین 60 تومان که اونم نسخه روسیس نمیتونی گیر بیاری.اگه هم میخوای میتونی از این سایت نسخه ی Starte Editon رو بخری من خودم استارتر رو خریدم امریکاشو راضیم ولی اگه بدونه چیز بازی کنی افتضاحه!بعد اگه خوشت امو 120 تومان پول بده اصلی شو بگیر میتونی تا هروقت خواستی بازی کنی!
داداش دمت هات :x فقط این استارتر چه مدت هست ؟ با سرورهای آمریکا جوری هست که اصلا بفهمی از بازی خوشت میاد یا نه (از نظر پینگ میگم)؟بعد من اگه خوشم اوومد مشکلی برام پیش نمیاد اگه بخوام بیام تو سرور EU ؟؟؟
ممنوووووووووووون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر