Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
شما اول بزار wow درست حسابی کرک بشه بعدش نوبت d3 هست! ...
برادر wow که single palyer نداره که بخواد کرک بشه ، بچه ها الان برا قسمت داستانی diablo3 دارن له له میزنن

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
دیدین دیابلو هم نسخه روسیه داره!65تومان هست با تخفیف میتونید 48 تومان بخرید!
من خیلی در مورد این نسخه روسی که شما میگید نمیدونم و یه خورده تحقیق کردم . نتیجه این شد . این کامنت یک روس هست در یک سایت روسی که گوگل کروم اونو برام اتوماتیک انگلیسی کرده .

It is. In russia you can buy the "Eu version" or the "russian version", with both you can play on EU servers, but the EU version (which is released by now and just as expensive as in the rest of EU) can choose other languages, while the "russian only" version is language locked and if you change your clients language you can't login anymore until you change it back to russian. the same also happened with korean version and some other country i forgot, because all of them are cheaper and blizzards wants to prevent losing money this way.
این کامل ترین کامنتی بود که همه چیز رو توضیح داده .
اینم یه خبر در مورد اینکه کسانی که نسخه ارزان روسی رو خریدن مجبورند با زبان روسی بازی کنند
In what appears to be a U-turn without any warning, Blizzard has locked down the Russian language version of the game. Before today, if you purchased the cheaper Russian version of the game you could select another language such as English and play just fine. From today, anyone with this version is being asked to download the Russian language pack and they will be locked into that language.
اینم یک سایت که به خاطر مساعل فوق تاسیس شده . یه جور شکایت نامه است !

Diablo Claim
پس با وجود این اسناد و مدرک رسما پرونده نسخه روسی برای ما مخدومه است .
آقا نیما خب برو بخر ! اگر مشکلی نداشت خیلی های دیگه هم میخوان . خود من دو تا میخوام !

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
نسخه ی امریکاش هم موجود هست:کد ساخت اکانت Diablo III

---------- نوشته در 11:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:14 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من کد ساخت اکانت استارتر رو خریدم 5تومان :d.چجوریه؟نوشته تا لول 13 میتونید برید خیلی کمه>:d

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
نسخه ی امریکاش هم موجود هست:کد ساخت اکانت Diablo III

---------- نوشته در 11:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:14 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من کد ساخت اکانت استارتر رو خریدم 5تومان :d.چجوریه؟نوشته تا لول 13 میتونید برید خیلی کمه>:d
این بازی محدود به ریجن خاصی نیست مگر نسخه استاترش .
استاتر 5 تومن ! حتما برای آمریکاست . لول رو ولش با آمریکا پینگ افتضاحه .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
دوستان یه سوال داشتم شاید جاش اینجا نباشه به هرحال شرمنده.خواستم ببینم میشه انلاین با کارت هدیه گرفت دیابلو رو؟من یه کارت هدیه ی 90 تومانی دارم که میخوام نسخه ی روسیشو بخرم چجوریه؟!رمز دومش کجاست!راستی ماله پارسیان هم هست کارت بانکم.

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
دوستان یه سوال داشتم شاید جاش اینجا نباشه به هرحال شرمنده.خواستم ببینم میشه انلاین با کارت هدیه گرفت دیابلو رو؟من یه کارت هدیه ی 90 تومانی دارم که میخوام نسخه ی روسیشو بخرم چجوریه؟!رمز دومش کجاست!راستی ماله پارسیان هم هست کارت بانکم.
خب اگرم نشد خبری نیست ! برو نقدش کن بعدش بریز به کارت بانکی خودت و بخر .;)

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
1- کارت هدیه نقد میشه
2- شماره برای گرفتن رمز دوم باید حتما از طریق عابر بانک مربوط به خود بانک استفاده کنید.
3- برای چندمین بار بازی GLOBAL REGION میباشد. نسخه امریکایی 60دلار و نسخه اروپایی 60 یورو هست.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
1- کارت هدیه نقد میشه
2- شماره برای گرفتن رمز دوم باید حتما از طریق عابر بانک مربوط به خود بانک استفاده کنید.
3- برای چندمین بار بازی GLOBAL REGION میباشد. نسخه امریکایی 60دلار و نسخه اروپایی 60 یورو هست.
داداشم اینا این روسیش DIABLO 3 نسخه روسی

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان طوری که من فهمیدم نسخه روسی فقط زبان روسی داره و نمیشه عوض کرد ، قبل از خرید خوب تحقیق کنید...

ویرایش :والا چیزی که من صفحه پیش دیدم این بود
anyone with this version is being asked to download the Russian language pack and they will be locked into that language

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان میگم وقتی من سوکس رو وصل میکنم ، بعد لانچر رو میزنم اول اینطور میشه:

بعدش این ارور رو میده:

ولی بدون سوکس سری میره تو بازی !
کسی از دوستان نمیدونه چطوری باید این مشکل رو حل کنم ؟
دوستانی که از ارور کانکت شدن آزرده هستن به جای استفاده از سوکس
yahoo_4.gif
چیز پی ان بزنن
آخه اون هم مرحله بعد گیر میزنه ! :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر