Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
میخوام برم سازمان ملل شکایت ):
دوستم میگفت dh باگه من میگفتم نگوووووو. بازی بالانسه .... حالا امروز dh دیدم dps چند فک میکنی ؟؟ 50؟؟ نه!60؟؟؟؟ نه ........... 90k دمیج !!تازه دمیج معمولی . کریت دمیجش 200% !! CHANCE شم ندیدم ولی فک کنم خیلی بالا بود کصافط !! وسط کووپ 4 نفره champ ها رو تکی میزد میکرد !!!!
همه فقط جپ جپ ال سی دی رو نگا میکردن لابد تا میومدیم تکون بخوریم 300 تا کریت میزد یه هو !! اشک تو چشام جمع شد!! مرتیکه/زنیکه پول دار هر 4 تا تیکه ست NATALYA رو داشت اصن یه وضعی..:((
حالا بربر 60 من 20 K !! کدو هم قاچ نمیزنه!! 43 بار دد دادم تو این اینفرنو مزخرف!! دوستان HELL به پایین نصیحت من هیچ عجله ای واسه اینفرنو نکنید که دماغتون آویزون میشه ...
امروزم شرو کردم DH آپ کردن گرچه با این سرورای.....(آره همون که تو ذهنته!) از 7 تا 10 فقط مبتونم بازی کنم فلن لول 16 ه اکت 2.
اگه 90 K طبیعیه بگین که کلللن انصراف بدم من!!

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
Account Suspended Error 51 ! Wizar لول 48 من به فنا رفت . چقدر نقشه کشیده بودم باهاش برم Inferno یه حالی بدم به دیابلو بعد از اینور بسازمش واسه PVP :( .

اگه تو قسمت قوانین بیلیزارد بخونی بیلیزارد چند نوع بن داره از یک روزه گرفته تا سه ماه و ... تا پرمانتلی یا دائمی تا زمانی که از هک یا چیت استفاده نکنی دائمی بن نمیشی!
با ساپورت بیلی تماس بگیر ...

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
میخوام برم سازمان ملل شکایت ):
دوستم میگفت dh باگه من میگفتم نگوووووو. بازی بالانسه .... حالا امروز dh دیدم dps چند فک میکنی ؟؟ 50؟؟ نه!60؟؟؟؟ نه ........... 90k دمیج !!تازه دمیج معمولی . کریت دمیجش 200% !! CHANCE شم ندیدم ولی فک کنم خیلی بالا بود کصافط !! وسط کووپ 4 نفره champ ها رو تکی میزد میکرد !!!!
همه فقط جپ جپ ال سی دی رو نگا میکردن لابد تا میومدیم تکون بخوریم 300 تا کریت میزد یه هو !! اشک تو چشام جمع شد!! مرتیکه/زنیکه پول دار هر 4 تا تیکه ست NATALYA رو داشت اصن یه وضعی..:((
حالا بربر 60 من 20 K !! کدو هم قاچ نمیزنه!! 43 بار دد دادم تو این اینفرنو مزخرف!! دوستان HELL به پایین نصیحت من هیچ عجله ای واسه اینفرنو نکنید که دماغتون آویزون میشه ...
امروزم شرو کردم DH آپ کردن گرچه با این سرورای.....(آره همون که تو ذهنته!) از 7 تا 10 فقط مبتونم بازی کنم فلن لول 16 ه اکت 2.
اگه 90 K طبیعیه بگین که کلللن انصراف بدم من!!
آره دقیقا . منم هر وقت تو حالت Co-op یه DH میوفته توی گروه اصلا بازی رو خراب شده میدونم . لامصب ما سه نفر از سبک های دیگه نیم ساعت سره یه الیت پک گیر هستیم یارو DH اومده زرتی با دو تا ضربه هر سه تایی شونو میفرسته اون دنیا .
Ghom رو که میشناسید . توی هل با وجود یه دیمن هانتر توی 20 ثانیه مرد . بعد نکته جالبش اینجاست که واسه ما نفری یکی دوتا آیتم نایاب دراپ شد واسه اون یک لجندری و چهار تا نایاب . همشونو هم بخشید به ما ها !

از دوستان یکی هست که بگه چطور میشه diablo 3 رو سیو کرد؟
دیابلو 3 سیستم اتوسیو داره . همش خودش اتوماتیکوار روی سرور سیو میشه از همونجا هم لود میشه.

یعنی ما هم دیگه با V*N وصل نشیم ؟
Authenticator هم دارم
میشه توضیح بدی چه طوری راش انداختی ؟ منم میخوام آخه .
ممنون

seether

کاربر سایت
Nov 1, 2011
2

دیابلو 3 سیستم اتوسیو داره . همش خودش اتوماتیکوار روی سرور سیو میشه از همونجا هم لود میشه.

واسه من که اینطوری نیست و فقط اون سلاح ها و تجهیزاتی که بدست آوردی و level کرکتر رو سیو میکنه و وقتی دوباره میخوای وارد بازی بشی از همون اول میاد بالا و ماموریت های بازی رو باید از اول انجام بدی.ممنون میشم که راهنمایی کنی دوست عزیز
دیگه دارم به فنا میرم

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

برای به راه انداختن Authneticator نیاز به یه گوشی Android یا Apple دارید. برید توی سایت بلیزارد و برنامه Authenticator رو برای موبایل نصب کنید و بعدش برین توی اکانتتون اون پایین سمت چپ نوشته ADD Authenticator to your Account, پروسه فعال شدن رو انجام بدین. فقط هر وقت بخواین بازی کنین، بعد از وارد کردن یوزر و پسورد اکانت BN، از شما Codeـِی رو که Authenticator براتون Generate کرده می خواد. این کار خیلی خیلی امنیت اکانت رو می بره بالا.

هر موقع هم نخواستین، برین توی اکانت و Authenticatorـتون رو Disable کنین.

+++++++++++++++++
من دوستم، حسین از مشهد به خاطر اینکه توی WoW، در عرض 1 روز 30 لول اومد بالا، بلیزارد اکانت رو دائم بن کرد به خاطر اینکه احمق فکر کرده بود، رفیق ما Power Leveling کرده. بعد کلی نامه نوشتیم به ساپورت بلیزارد بالای 1 ماه نامه نگاری کردیم، شکر خدا کار به کپی پاسپورت و .. نرسید. بالاخره اکانت رو باز کرد. در کل، بیلیزارد از نظر Security خیلی خیلی خیلی خیلی قوی و حساسه.

من نظرم اینه که حتی با V*N هم به اکانت وصل نشین. امکان هک کردن اکانت هست. البته اگه Authenticator داشته باشین، نهایت و اخر Security رو دارین. پس نگران نباشین.

واسه من که اینطوری نیست و فقط اون سلاح ها و تجهیزاتی که بدست آوردی و level کرکتر رو سیو میکنه و وقتی دوباره میخوای وارد بازی بشی از همون اول میاد بالا و ماموریت های بازی رو باید از اول انجام بدی.ممنون میشم که راهنمایی کنی دوست عزیز
دیگه دارم به فنا میرم

شما داری نسخه کرک شده رو بازی می کنی بی تردید.

سیو توی بازی به صورت Auto هستش و توی Checkpoint برای شما توی سرور سیو می شه. به محض ورود مجدد از Checkpoint شروع می کنی به بازی کردن.

اینجا همه بچه ها نسخه اوریجینال رو دارن.

یاعلی...

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی

دیگه دارم به فنا میرم
دوست عزیز اینجا همه بازی رو اصل تهیه کردن . شرمنده بیشتر از این کمکی از من ساخته نیست .
لطفا به بخش پچ و کرک مراجعه و بعدش برید به بخش Diablo III .

---------- نوشته در 11:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:30 PM ارسال شده بود ----------

سلام،

برای به راه انداختن Authneticator نیاز به یه گوشی Android یا Apple دارید. برید توی سایت بلیزارد و برنامه Authenticator رو برای موبایل نصب کنید و بعدش برین توی اکانتتون اون پایین سمت چپ نوشته ADD Authenticator to your Account, پروسه فعال شدن رو انجام بدین. فقط هر وقت بخواین بازی کنین، بعد از وارد کردن یوزر و پسورد اکانت BN، از شما Codeـِی رو که Authenticator براتون Generate کرده می خواد. این کار خیلی خیلی امنیت اکانت رو می بره بالا.

هر موقع هم نخواستین، برین توی اکانت و Authenticatorـتون رو Disable کنین.

یاعلی...
ممنون پیداش کردم ولی حالا مشکل دیگه ام اینه که من به گوگل پلی دسترسی ندارم . آخه خدا رو شکر تحری.می.م .میشه یکی که داره یه جا آپ کنه ؟ دعاش میکنم .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی چیه؟
Minimum System Requirements
WINDOWS
MAC
Windows® XP/Vista/7 (latest service packs) with DX 9.0c Mac® OS X 10.6.8, 10.7.x or newer
Intel Pentium® D 2.8 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4400+ Intel® Core 2 Duo
NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro or better NVIDIA® GeForce® 8600M GT or ATI Radeon™ HD 2600 or better
1 GB RAM (XP), 1.5 GB (Vista/7) 2 GB RAM
12 GB available HD space 12 GB available HD space
DVD-ROM (required for retail disc versions only) DVD-ROM (required for retail disc versions only)
Broadband** Internet connection Broadband** Internet connection
1024x768 minimum resolution 1024x768 minimum resolution
Note: Be advised that some wireless connections do not meet the minimums required to be a true Broadband internet connection. Wireless results may vary.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
[LTR]

my rating to Diablo 3 (as a Witch doctor lvl 60 who left the game at Inferno .)

the most important part of the game , ok let me say this ,Combat was the only reason I bought this game . in this game we have perfect designing for levels and great animations , breathless boss fights ( hell difficulty ) , and Fuc*ked up elite packs and rare mobs (grrrrrr could you die already I want to get to the boss ) . and a good spell system (both passive and active).
despite all those good features , storyline was not that good ,at least I excepted a better story ( at least a little epic , for god sake ), and the ending of the game was not good at all .
AH , Specially RMAH ruined the whole aspect of the game (FGS IT IS NOT A MMO BLIZZARD ) , Blacksmithing was totally useless , by Totally I mean TOTALLY . Dropping system is Horrible . elite packs and rares are more powerful than you , and they always drop low level shi*t (yes , I'm talking about rare items).
for now let's talk about how crappy defensive and offensive system is .y'see , there's an elite pack and you say hay I'm gonna kill them !!! , next thing you see is the laser beams all around you + stuns+ walls + slow speed + and a shit ton of damage .you get damage from Frost , shadow , fire , lighting , rend , mortal strikes , AOE , Dots and all those craps .
I'm just a good geared WD , killing this pack needs a shit ton of Armor , resistance , damage . and when I seat down and thinking how to get better gear , The only and only and Only option is AH , or GTFO .

in this game you don't need Skills.
my rating to Diablo3 is 6/10

PS1: d3 had 60 hours of gameplay for me .
PS2: Dont tell me about level of difficulty, because I know exactly what I'm talking about .
ps3: you may ask why English , the answer is: in some parts I didn't know how to make my point .
[/LTR]

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
من دوستم، حسین از مشهد به خاطر اینکه توی WoW، در عرض 1 روز 30 لول اومد بالا، بلیزارد اکانت رو دائم بن کرد به خاطر اینکه احمق فکر کرده بود، رفیق ما Power Leveling کرده. بعد کلی نامه نوشتیم به ساپورت بلیزارد بالای 1 ماه نامه نگاری کردیم، شکر خدا کار به کپی پاسپورت و .. نرسید. بالاخره اکانت رو باز کرد. در کل، بیلیزارد از نظر Security خیلی خیلی خیلی خیلی قوی و حساسه.

نه دیگه این قدر ها دیگه بی منطق نیستن که بن کنن بره!:d

من خودم همین چند وقت پیش sq یادم رفته بود چون تو sc اصلا نیاز نمیشد تو دیابلو هم که لاک می شدم با سی دی کی دیابلو بازش می کردم! تیکت دادم که sq یادم رفته بهم بگو گفت باید اسم با عکس id کارت انگلیسی بفرستی خلاصه با مقداری مذاکره sq بدون عکس مرامی برام فرستادن!:)

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
نه دیگه این قدر ها دیگه بی منطق نیستن که بن کنن بره!:d

من خودم همین چند وقت پیش sq یادم رفته بود چون تو sc اصلا نیاز نمیشد تو دیابلو هم که لاک می شدم با سی دی کی دیابلو بازش می کردم! تیکت دادم که sq یادم رفته بهم بگو گفت باید اسم با عکس id کارت انگلیسی بفرستی خلاصه با مقداری مذاکره sq بدون عکس مرامی برام فرستادن!:)
آره دیگه . اگر به همین راحتی بن کنند که خیلی ستمه !
مرام بلیز رو عشقه !

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
میگم بچه ها یک سوال من بخوام مولتی بزنم باید سومی رو بزنم؟این روسیه پدر مارو در اورد!بعدا اگه میشه یکی با عکس نشون بده کجا باید درجه سختی inferno اینا رو تنظیم کرد.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر