Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
فعلا هم دارم يه Palaي Hammerdin رو ميارم بالا و فوق العاده هم باهاش راحتم!
فکر نمیکنم بتونی anceint ها رو در hell رد کنی . من که نتونستم. بیلد های دیگه رو امتحان کن. smiter رو پیشنهاد می کنم چون اگه درست یادم مونده باشه بیشترین Defence رو داره.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
فکر نمیکنم بتونی anceint ها رو در hell رد کنی . من که نتونستم. بیلد های دیگه رو امتحان کن. smiter رو پیشنهاد می کنم چون اگه درست یادم مونده باشه بیشترین Defence رو داره.
فرمایش جنابعالی متین. البته من نمیدونم بیلد Smiter میزان Defense اش چقدره اما Hiring من با حدود 8000 تا Defense (اون موقع که با حاجیه خانم جادو جمبل نشان میرفتم البته) در مقابل بعضی از مانسترها مثل Oblivion Knight ها و اون گاو بزرگ ها که از اسکیل های بربر استفاده میکنن (اسمهای متفاوتی دارن مثلاً Blood Lord ) در کمتر از یک ثانیه میمرد!
باور کنین کمتر از 1 ثانیه! با اون مقدار Defense و بیش از هزار تا Health تو یه چشم به هم زدن میمرد.
البته با توجه به اینکه Hiring های ACT 2 از همون Aura های پالادین استفاده میکنن فکر نمیکنم بیشتر از اون 8000 تا بشه. (البته ممکنه خیلی کم بیشتر بشه)

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
سلام
منم شروع کردم بالاخره، شاید من هم تونستم این افتخار رو کسب کنم ; )
البته الان تازه رو نرمال تموم کردم بازی رو، یه خانوم جادو جمبل باز دارم که لولش 48 هست.
قراره یه Build به اسم METEORB رو استاد کنم که نهایتا میشه این:

Code:
----------------------+----------------------+----------------------
   Fire Skills        |   Lightning Skills   |   Cold Skills
 Fire Bolt .......  1 | Static Field ....  1 | Ice Bolt ........  1
 Warmth ..........  1 | Telekinesis .....  1 | Frost Nova ......  1
 Inferno .........  1 | Teleport ........  1 | Ice Blast .......  1
 Blaze ...........  1 |                      | Glacial Spike ...  1
 Fire Ball ....... 20 |                      | Blizzard ........  1
 Fire Wall .......  1 |                      | Frozen Orb ...... 20
 Meteor .......... 20 |                      | Cold Mastery ....  1
 Fire Mastery .... 20 |                      |
   TOTAL:  94
--------------------------------------------------------------------
نظرتون راجع به این Build چی هست؟ اصلا شدنی هست؟ ادامه بدم،ندم؟
فکر کردم اگر دوتا Skill tree رو بیام بالا رو Hell به مشکل کمتری برخورد کنم، این Build هم به نظرم واسه این کار مناسب اومد، ممنون میشم کمک کنید.
در ضمن راجع به Stat points هم یه راهنمایی کلی بکنید ممنون میشم، تو عکس پایین موقعیت فعلی رو میشه دید:
اون یکی عکس هم Shieldـیه که پیدا کردم و به نظرم خیلی خوب اومد، اینو می ارزه بنظرتون که نگهش دارم و قویترش کنم، مثلا یه سری Perfect Diamond بزنم تنگش Resistـهاشو استاد کنم، یا اینکه خیلی هم چیزه خفنی نیست؟

سوال آخر هم اینکه من تعداد Player هارو میگذارم رو 8، این کار درسته یا نه؟ cheat که به حساب نمیاد؟
ممنون میشم اگر سوالهامو جواب بدید یا اینکه هر راهنمایی لازم میدونید بکنید.

آخرین ویرایش:

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
فکر کردم اگر دوتا Skill tree رو بیام بالا رو Hell به مشکل کمتری برخورد کن
سلام Build خوبی رو انتخاب کردی،ولی اگه من بودم روی Cold بیشتر کار می کردم منظورم Cold Mastery هست چون قدرت Frozen Orb و به شدت بالا می بره این Frozen Orb هم تو درگیری های شلوغ خیلی به کار میاد، بجاش از Fire Ball یا Fire Mastery کم کن.

در مورد انتخاب کردن 2 تا Skill Tree که کاری ضروریه برا Hell چون بیشتر مواقع Monster ها به یکی از عناصر داخل بازی مصون هستن بعضی وقتا به 2تا :-" که اگه اون دوتا یخ و آتیش باشن اون موقع باید دست به دامن Hiring و خدا،پیغمبر بشی:laughing:

در مورد Stat points هم strength و تا حدی ببر که Body Armor خوب بتونی بپوشی مثلا 100-110 بعد energy هم به نظر من 170-180 خوبه (من که با کمتر از این هم مشکلی برام پیش نیومد چون Regenerate Manaیه خوبی داشتم) بقیه Stat Pointsو بده به Vitality که هرچی بیشتر بشه بهتره.

یه چند تا عکس از بیلد و ایتم های Sorceress خودم:love: که باهاش کوبیدم تو گوش Hell:-" می ذارم شاید به درد بخوره

اون سپر هم چیز بدی نیست Resistance خوبی داره ولی Defenseش خوب نیست من بودم سوکت خورش می کردم لااقل باهاش Nightmare و که میشه رد کرد تا بعدا یه چیز بهتر پیدا کنی.

فرمایش جنابعالی متین. البته من نمیدونم بیلد Smiter میزان Defense اش چقدره اما Hiring من با حدود 8000 تا Defense (اون موقع که با حاجیه خانم جادو جمبل نشان میرفتم البته) در مقابل بعضی از مانسترها مثل Oblivion Knight ها و اون گاو بزرگ ها که از اسکیل های بربر استفاده میکنن (اسمهای متفاوتی دارن مثلاً Blood Lord ) در کمتر از یک ثانیه

اون Hiring بدبخت احتمالا چیزی به اسم سلاح نداشته کلا Defense بوده:biggrin1:اگه یه سلاح خوب همراه با Damage بالا با قابلیت دزدیدن جون به Hiringیی با 8000 تا Defense بدی دیگه حضرت فیل هم جلو دارش نیست:biggrin1:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
نوشته شده توسط [URL="http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=1903":
PeaCe[/URL]]
فکر کردم اگر دوتا Skill tree رو بیام بالا رو Hell به مشکل کمتری برخورد کنم، این Build هم به نظرم واسه این کار مناسب اومد، ممنون میشم کمک کنید.
من پیشنهاد میکنم Chain Lightning رو حتما داشته باشید.

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
زرشک ! فک کردی زرنگی ؟! اگه با Portal برگردی شهر دوباره باید از اول همشون رو بزنی ! Ancient ها رو باید یه ذرب بزنی بدون اینکه از اون محوطه خارج بشی! یعنی اگه فقط یه ضربه مونده باشه نفر آخر رو بکشی بعد با Portal برگردی شهر دوباره باید هر 3 تا رو از اول بکشی !
آره عامو !
اوا نمدونستم چه جالب! :biggrin1:
نوع Damage بیلد Hammerdin از نوع Magical هست. حالا بزار برسی به Hell و ACT2 و گیر اون جونور ها که اسکلت ها رو زنده میکنن و نسبت به Magic ایمن هستن بیوفتی و همینطور مانسترهای زیاد دیگه ای که نسبت به Magic ایمن هستن، اونوقت حالتو میپرسم !
البته اونقدرها هم Meleeم داغون نيست يه كاريش ميكنيم! ديگه فوقش ميدم اين همكارمون باهاشون احوالپرسي كنه :biggrin1:
نبود 19000 تا Damage . (البته تو 12 ثانیه ! )
البته قابل ذكره كه اين Hammerdinـه ما هم در Hell ميتونه 5000-6000 تا رو پر كنه! در 1 ثانيه :biggrin1:
مسئله ضربه آخر نیست. مسئله اینه که حتماً باید دستت باشه و اگه تو ست دوم باشه اما ست اول دستت باشه اثر گذار نیست! (حالا اگه گفتین من چی گفتم! )
اگه متوجه شدین واسه منم توضیح بدین چون خودمم نگرفتم چی گفتم!
من گرفتم! كلا منظورتون اين بود كه ضربه آخرو بايد با اون بزنم :biggrin1:
اون Hiring بدبخت احتمالا چیزی به اسم سلاح نداشته کلا Defense بودهاگه یه سلاح خوب همراه با Damage بالا با قابلیت دزدیدن جون به Hiringیی با 8000 تا Defense بدی دیگه حضرت فیل هم جلو دارش نیست
به به اين همكار ما هم تشريف فرما شدن :biggrin1: ايشون هموني اند كه اون Helm خفنه رو اهدا كردند به بنده :biggrin1: ممنونيم ازشون :biggrin1:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام بر دوستان.

خوب بهترین و عمومی ترین بیلد واسه Sorceress همین هست. خیالت راحت که با کمی زحمت میتونی Hell رو تموم کنی.
در واقع ساده ترین و راحت ترین کاراکتری که میشه باهاش Hell رو تموم کرد همین حاجیه خانم و بیلد METEORB هست.
من خودمم باهاش بازی رو تموم کردم منتها من اصلاً با Frozen Orb حال نکردم به جاش Blizzard رو Max کردم و خیلی هم راضی بودم و مشکلی هم نداشتم.

در ضمن راجع به Stat points هم یه راهنمایی کلی بکنید ممنون میشم،
به نظر من Strength رو در حد همون کار راه انداختن بالا ببر. Energy که هیچی اصلاً یه دونه هم بهش اضافه نکن. خدا بده برکت Mama Potion . تازه لول هات که بره بالا و با آیتم هایی که به Mana ات اضافه میکنن احتیاجی نیست الکی صرف این کنی Stat Point هاتو. سعی کن هر چی داری بزاری واسه Vitality و تا جا داره خرجش کن بره! ;)

اون Hiring بدبخت احتمالا چیزی به اسم سلاح نداشته کلا Defense بودهاگه یه سلاح خوب همراه با Damage بالا با قابلیت دزدیدن جون به Hiringیی با 8000 تا Defense بدی دیگه حضرت فیل هم جلو دارش نیست
من فکر نکنم تو 1 ثانیه طرف وقت این کارا رو داشته باشه ! من میگم تو 1 ثانیه میمرد اونوقت شما میگی سلاح قوی با قابلیت دزدیدن جون بهش بدم ؟؟؟
من همه اینایی رو که گفتین دادم بهش منتها تو 1 ثانیه فرصت نمیکرد ازشون استفاده کنه !
8000 تا Defense تو Hell دقیقا هیچی نیست!!

ايشون هموني اند كه اون Helm خفنه رو اهدا كردند به بنده
اتفاقاً همون اول Hell این Helm رو به منم داد و الان تو صندوق دارمش. ولی خوب چه فایده که نمیشه استفاده کرد! :(

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
هائوون؟ شدیداً با Chain Lightning مخالفم :-" من توی Hell، بعضی جاها مجبور می شدم از Chain Lightning استفاده کنم و واقعاً در مقابل Frozen Orb، بیشتر چیزی شبیهِ بوق زدن می‌مونه.
فکر میکنم اگه روی جادوهای آتیش‌خور سرمایه‌گذاری بشه، بَسی موجب خـُرسندیِ بانو Sorceress و دل‌شکستگی ِ مانسترهای گِراااام خواهد شد.

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
سلام
ممنون از همه دوستان که وقت گذاشتن و جواب دادن ; )
سلام Build خوبی رو انتخاب کردی،ولی اگه من بودم روی Cold بیشتر کار می کردم منظورم Cold Mastery هست چون قدرت Frozen Orb و به شدت بالا می بره این Frozen Orb هم تو درگیری های شلوغ خیلی به کار میاد، بجاش از Fire Ball یا Fire Mastery کم کن.
والا منم خیلی با این Frozen Orb حال کردم و یه جورایی میشه گفت خیلی با استایل بازی کردن من هم جور در میاد ولی میترسم از استاندارد این Build فاصله بگیرم، فعلا من دست نگه میدارم و Skill Pointـهارو مصرف نمیکنم تا بقیه اساتید هم نظر بدن، متشکر.

در مورد Stat points هم strength و تا حدی ببر که Body Armor خوب بتونی بپوشی مثلا 100-110 بعد energy هم به نظر من 170-180 خوبه (من که با کمتر از این هم مشکلی برام پیش نیومد چون Regenerate Manaیه خوبی داشتم) بقیه Stat Pointsو بده به Vitality که هرچی بیشتر بشه بهتره.
به نظر من Strength رو در حد همون کار راه انداختن بالا ببر. Energy که هیچی اصلاً یه دونه هم بهش اضافه نکن. خدا بده برکت Mama Potion . تازه لول هات که بره بالا و با آیتم هایی که به Mana ات اضافه میکنن احتیاجی نیست الکی صرف این کنی Stat Point هاتو. سعی کن هر چی داری بزاری واسه Vitality و تا جا داره خرجش کن بره!
فکر کنم یه خورده زیاده روی کردم واسه Energy :(، ولی دیگه دست نمیزنم بهش، امیدوارم که به خاطر این اشتباه به مشکل برخورد نکنم. مشکلی که نمیشه ؟! :((
نوشته شده توسط Aurlito
اول ممنون که پیشنهاد دادی :love:، ولی به نظر منم کار درستی نمیاد حالا که رو 2تا Skill tree دیگه تمرکز دارم بیام و واسه Lightning هم هزینه کنم.

هائوون؟ شدیداً با Chain Lightning مخالفم :-" من توی Hell، بعضی جاها مجبور می شدم از Chain Lightning استفاده کنم و واقعاً در مقابل Frozen Orb، بیشتر چیزی شبیهِ بوق زدن می‌مونه.
فکر میکنم اگه روی جادوهای آتیش‌خور سرمایه‌گذاری بشه، بَسی موجب خـُرسندیِ بانو Sorceress و دل‌شکستگی ِ مانسترهای گِراااام خواهد شد.
حمید تشکر که تو هم توی بحث شرکت کردی;)
تشکر اصلیتر هم واسه اون چیزی که برام میل کردی، در واقع چراغ اول رو واسه شکستن کمر Baal تو روشن کردی :biggrin1:
ِّ

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

در ضمن راجع به Stat points هم یه راهنمایی کلی بکنید ممنون میشم،
به نظر من Strength رو در حد همون کار راه انداختن بالا ببر. Energy که هیچی اصلاً یه دونه هم بهش اضافه نکن. خدا بده برکت Mama Potion . تازه لول هات که بره بالا و با آیتم هایی که به Mana ات اضافه میکنن احتیاجی نیست الکی صرف این کنی Stat Point هاتو. سعی کن هر چی داری بزاری واسه Vitality و تا جا داره خرجش کن بره!

یکم رو این جمله تفکر کردم. رفتم اینMeteorb رو خوندم بیلدش رو.

نکته ای که برای Energy گفته جالبه...

Like strength, this varies by person. If you start from scratch, you'll
want about 75 energy. Anything more than that becomes way too much later on,
even if it doesn't seem like enough at this point. If you've got good
equipment, keep it below 50. Most veteran players would call it a waste to
spend any points, but below level 40, energy is often a real problem, even
with 50-75 energy.

البته یه بیلد دیگه هم من یادمه که می یومد رو Ice/ Light کار می کرد و بیلد بدی نبود. من یه Try باهاش کردم تا 29 اومدم بالا باهاش...

این جوریه بیلدش...

Frozen Orb: 20 Skill Points
Nova: 20 Skill Points
Lightning Mastery: 20 Skill Points
Warmth: 20 Skill Points
Cold Mastery: 5 Skill Points
Glacial Spike: 5 Skill Points

Stat ها هم 2/0/1/2 بده بیا بالا تا Str بشه حول حوشه 120... بعد بچسب به Vit و Eng , و این جوری بده 2/3

+++++++++++++++++++++
نمی دونم چرا کسی باAmazon بازی رو تست نمی کنه. یه بیلد خوف داره انگار...( اگه از این WoW رهایی یافتم خودم یه بار می تستمش کامل )

بیلد Hybrozon این بیلد این طوریه که می یاد رو Guided Arrow ماکس می کنه و می ره رو Penetrate هم ماکس می کنه می ره. Stat هم یه چیزی تو مایه های Barbar دوست داشتنی من می دیم میریم بالا... Energy تعطیل... باقی رو هم مثل بربر می دیم. فقط باید رو هر 4-5 تا لول یه دونه Energy بدیم بره ...

اینم بیلد خوبیه انگار...

++++++++++++++++++++
تو Assassin هم یه بیلد خوب هست که طبق مطالعات انجام شده خوب در اومده و جواب داده. من یه دفتر 40 برگ از این دیابلو الان مطلب برای خودم نوشتم... می تونم برم چاپ کنم به عنوان راهنمای بیلد های دیابلو کبیر...

بیلد Charge/Finish

توی این بیلد Claw Mastery رو ماکس می کنی و بعدم میری رو Dragon Flight و البته برای Phoneix Strike رو هم 20 کنین بره...یه چیزی تو این مایه ها

Phoenix Strike: 20 points
Dragon Flight: 20 points
Claw Mastery: 20 points
Burst of Speed: 8-10 points
Weapon Block: 3-5 points

این بابا بیشتر رو سStr و Dx کار می کنه البته یه نیم نگاهی هم به Vit داره...

ببخشید که خیلی حرف زدم...

یا علی...

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
اول از همه تشکر از خدمت داش محمد رضا که بالاخره بعد از مدتها پستی زدن و طبق معمول پستی بود بسیار با ارزش.
نمی دونم چرا کسی باAmazon بازی رو تست نمی کنه.
عرضم به خدمتتون که اتفاقاً پروژه چهارم و بعدی اینجانب همین خانم خشن هست که بسیار اسکیل های جذابی داره و بدجوری آدمو قلقلک میده که باهاش Hell بزنیم. :biggrin1:
طبق برنامه ریزی های انجام شده پروژه پنجم نیز نکرو با بیلد Bonemancer هست و دیگر هیچ !
البته بعد از پایان پروژه سوم که در حال حاظر در حال انجام است پروژهای های بعدی فعلاً معلق شده سراغ پروژه جدید به نام Icewind Dale شماره اول به همراه اکسپنشن مربوطه رفته و پس از انجام، پروژه های دیابلو را ادامه خواهیم داد.
-------------------
به سلامتی ACT I دیگه داره تموم میشه و خودمو دارم آماده میکنم واسه یکی از سختترین ACT ها که اگه این هم با سلام و صلوات رد بشه مشکلی نیست تا ACT V که باس دید تا اون موقع چی پیش میاد. ;)

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
عرضم به خدمتتون که اتفاقاً پروژه چهارم و بعدی اینجانب همین خانم خشن هست که بسیار اسکیل های جذابی داره و بدجوری آدمو قلقلک میده که باهاش Hell بزنیم. :biggrin1:
سلام برادر
دیدم در باره خانم خشن صحبت می کنید؛ گفتم حیفه این تصویر زیبا از یکی از تریلر های قدیمی دیابلو 2 رو نذارم. نمی دونم دیدید یا نه، ولی عاقبت کسی که زیاد دیابلو 2 بازی کند اینه::cheesygri

2n6w4tw.jpg

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام برادر
دیدم در باره خانم خشن صحبت می کنید؛ گفتم حیفه این تصویر زیبا از یکی از تریلر های قدیمی دیابلو 2 رو نذارم. نمی دونم دیدید یا نه، ولی عاقبت کسی که زیاد دیابلو 2 بازی کند اینه::cheesygri

2n6w4tw.jpg

:D:D:D

والا ما یک رفیق داریم با Assassin و Amazon هم Hell رو تموم کرده ولی ازین چیزها گیرش نیومده. میگم پس سعی نکنیم با Barbarian زیاد بازی کنیم، خیلی خطرناکه حسن :D

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام
منم شروع کردم بالاخره، شاید من هم تونستم این افتخار رو کسب کنم ; )
البته الان تازه رو نرمال تموم کردم بازی رو، یه خانوم جادو جمبل باز دارم که لولش 48 هست.
قراره یه Build به اسم METEORB رو استاد کنم که نهایتا میشه این:

Code:
   Fire Skills        |   Lightning Skills   |   Cold Skills
 Fire Bolt .......  1 | Static Field ....  1 | Ice Bolt ........  1
 Warmth ..........  1 | Telekinesis .....  1 | Frost Nova ......  1
 Inferno .........  1 | Teleport ........  1 | Ice Blast .......  1
 Blaze ...........  1 |                      | Glacial Spike ...  1
 Fire Ball ....... 20 |                      | Blizzard ........  1
 Fire Wall .......  1 |                      | Frozen Orb ...... 20
 Meteor .......... 20 |                      | Cold Mastery ....  1
 Fire Mastery .... 20 |                      |
   TOTAL:  94
--------------------------------------------------------------------
در ضمن راجع به Stat points هم یه راهنمایی کلی بکنید ممنون میشم، تو عکس پایین موقعیت فعلی رو میشه دید:
اون یکی عکس هم Shieldـیه که پیدا کردم و به نظرم خیلی خوب اومد، اینو می ارزه بنظرتون که نگهش دارم و قویترش کنم، مثلا یه سری Perfect Diamond بزنم تنگش Resistـهاشو استاد کنم، یا اینکه خیلی هم چیزه خفنی نیست؟

سوال آخر هم اینکه من تعداد Player هارو میگذارم رو 8، این کار درسته یا نه؟ cheat که به حساب نمیاد؟
ممنون میشم اگر سوالهامو جواب بدید یا اینکه هر راهنمایی لازم میدونید بکنید.

به به ، طرفدارای حاجی خانم بیشتر شدن :laughing:

این پست قدیمی من راجع به همین بیلد
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=380282&postcount=220

پست بعدیش هم ایتم های جالبی که یافتم

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
یکم رو این جمله تفکر کردم. رفتم اینMeteorb رو خوندم بیلدش رو.

نکته ای که برای Energy گفته جالبه...

Like strength, this varies by person. If you start from scratch, you'll
want about 75 energy. Anything more than that becomes way too much later on,
even if it doesn't seem like enough at this point. If you've got good
equipment, keep it below 50. Most veteran players would call it a waste to
spend any points, but below level 40, energy is often a real problem, even
with 50-75 energy.

یا علی...

سلام
ممنون محمدرضا که توجه کردی، متاسفانه مثل اینکه عجله کردم و روی Energy خیلی سرمایه گذاشتم :( حالا نمیدونم ادامه بدم یا نه اصلا، البته تا الان که وسطای Nightmare هستم مشکلی نیست ولی فکر میکنم تو Hell به مشکل بخورم، ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنن.
البته یکی از بچه ها با همین مقدار Energy شایدم بیشتر تونسته رو Hell بازی رو تموم کنه، البته Build اون به جای Fire که من رفتم Lightning داشته...
به به ، طرفدارای حاجی خانم بیشتر شدن :laughing:

این پست قدیمی من راجع به همین بیلد
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=380282&postcount=220

پست بعدیش هم ایتم های جالبی که یافتم

از شما هم خیلی تشکر میکنم، یه سری از عکسها خیلی به دردم خورد.
خدا از این آیتم های قشنگ قسمت ما هم بکنه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر