Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
خداییش وقتی که هر روز به این تاپیک سر میزنم هیشکی پست نمیزنه، تا یکی دو روز نمیام سر بزنم همینجوری راه به راه پست زده میشه!

در ضمن من هم در آیتم پیدا کردن شاید از شما شانسم خیلی بیشتر باشد چون هرچی آیتم به تور ما می خوره Unique هست آن هم از نوع خفن من خیلی دارم از این نوع آیتم ها ولی نمی دانم چه طوری میشه این عکسها را مثل بقیه گذاشت اگر ممکنه این را هم بگید البته درصد MagicFind من هیچ وقت بالا نبوده روش هم کار نکردم ولی خوب شانس دیگه
ممنون
بسیار عالی!
فقط چند تا سوال. شما هم نسخه اصلی و هم اکسپنشن رو نصب کردی ؟ پچ 1.11b رو چطور ؟
بعد الان تو ACT III پالادینت لِـول چنده ؟ (اون کسره واسه اینه که یه وقت lol خونده نشه:biggrin1:)
عکس هم با Print Screen بگیر که سیوش میکنه تو خود فولدر بازی، بعد تو یه سایت آپلود عکس مثل tinypic آپلود کن و بعد لینکی که بهت میده رو بذار تو اسپویلر که صفحه زیاد شلوغ پلوغ نشه!

سلام بر کین عزیز!
این سایت رو که حتماً دیدید:
http://www.thanatosrealms.com/
هیر یو گو:
Here You Go
iceblink.gif

تمام آیتم های این بازی رو زده.
خیلی ممنون برادر منصوری!:biggrin1:
البته تو محل کارم این سایت ف ی ل ت ر ه! باس برم خونه یه چرخی بزنم ببینم چه خبره.
کلاً از لینکهای دیابلویی خیلی خوشم میاد! :biggrin1:

----

فعلاً رضایت دادم و ACT I رو با لول 51 ترک کردم و رفتم ACT II !

پ.ن: البته ربطی نداره اما این بازی Castlevania هم بسیار بازی زیبا و نفس گیریه و بسی حال در وکنیم و لذت وَبریم از انجامش!! :love:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
بعله!
و باز هم پست بی ارزشی دیگر از اینجانب جهت بالا اومدن تاپیک و همینطور افزایش تعداد پستها!
گفتم یه سری عسک از این آت و آشغالایی که تاحالا اومده دستم بذارم اینجا محض همون دلایلی که خط بالا توضیح دادم !
البته الان Nightmare هست و Level هام پایینه و آیتم بدرد بخور نمیده اما بعضی هاش قابل تأمل هست و میتونه دل دوستان رو آب بکنه!

IMG]http://i37.tinypic.com/14wgjgw.jpg[/IMG]

2dl2cg1.jpg

ravm11.jpg

qoj51j.jpg

mhd568.jpg

25k7fhl.jpg

zldzk7.jpg

oj1p21.jpg

2ztfxfl.jpg

2vwielt.jpg

2afwd3n.jpg

29dkdwj.jpg

24ovfdj.jpg

257ojs4.jpg

LEFT]

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
خب طبق نصايح دوستان برآن شديم تا اين تاپيك را ز گزند خاك خوردگي و دفن شدگي و فراموش شدگي برون آوريم و پست هايي چند بر شمار پست هاي خود بيفزائيم! :biggrin1:
-----------------------------------------------------------------------------------
خب از كركتر شروع ميكنيم!
از اونجا كه ما (يعني من و همكارم :biggrin1:) تازه به Hell رسيديم و از اونجا كه من موقع آپ كردن بربرم هيچ نوع بيلد خاصي مد نظرم نبود و هردمبيلي Skill Pointـهامو خرج ميكردم و اينا... (كلا نخندين لطفا :biggrin1:)
نام : Ghulak :biggrin1:
شهرت: قبلا Slayer ولي الان Champion
كلاس:Barbarian
بيلد:نمنه؟!
عكس فعلا ندارم بزودي حسش اومد ميزارم :biggrin1:
اينا مشخصاتش:
با كلي Warcry و اينا + Combat Shrine
2u4laj8.jpg
بدون هيچ Boostـي
eu4qc2.jpg
البته اينا برا Nightamareـه و الان لولم 69ه و يخرده بهتر شده وضعم...
اينا هم Equipment
oziir.jpg

mlxfk.jpg

2lawuns.jpg
البته همكارم (!) اگه بياد آيتم هاشو بزاره بهتره...من در مقابل اون هيچي ندارم! كلكسيون داره از آيتمهاي مختلف :biggrin1: (اون Helm خفنه رو هم اون بهم هديه داده :biggrin1:)
هنوز ولي يه Body Armor درست و حسابي پيدا نكردم و آيتمي كه دارم يادگار Normalـه :biggrin1:
يه Martel De Fer (همون چكش بالاييه) هم پيدا كرديم كه 6تا سوكت ميخوره! ولي كو Rune؟ :sick:
دوستاني كه Hell رو قورت دادن لطفا بگن اصلا از اين Rune لول بالاها هيچي دراپ ميشه يا نه؟ بهترين چيزي كه واس من افتاد Thul بود :sick:
حالا باز برميگردم :biggrin1:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
به به . بسیار عالی. :biggrin1:
اون Helm ات منو کشته! :love:
بعدش چرا اون پتکی که دستته از خصوصیت های نکرو من استفاده میکنه ؟؟!! :biggrin1: جادوهای منو کِش میری ؟! :biggrin1: (شوخی)

به عنوان یه نفر که کلی وقت گذاشتم یه مدت روی Rune ها و هر چی بود جمع میکردم و طبق فرمول خاصی که دارن با هم ترکیب میکردم و امید داشتم که یه آیتم خفن بسازم یه نصیحت دوستانه بهت میکنم :
Rune هاتو برو بفروش، پولشو بگیر، حالشو ببر ! :smile:
این Rune ها و این آیتم های سوراخ سمبه دار واست Unique Item نمیشه ! :biggrin1:

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
بعدش چرا اون پتکی که دستته از خصوصیت های نکرو من استفاده میکنه ؟؟!! :biggrin1: جادوهای منو کِش میری ؟! :biggrin1: (شوخی)
:biggrin1:
من خودم اولين هيرو ام نكرو بود تا 33-4 هم آپش كردم ولي ديدم خيانت بيش از اين به عشقم (يعني بربر :biggrin1:) جايز نيست! رفتم بربر ورداشتم! فعلا هم عينه چي تو Hell موندم :(( مگه اين مانسترا ميميرن؟! هر ضربشونم اگه بخوره بهم 200-300 تا HP كم ميكنه! فعلا برگشتم Nightmare تا يه Body Armor و يه Hand Gloves درست و حسابي پيدا كنم بلكه بشه حداقل ACT Iشو رد كرد :biggrin1:
به عنوان یه نفر که کلی وقت گذاشتم یه مدت روی Rune ها و هر چی بود جمع میکردم و طبق فرمول خاصی که دارن با هم ترکیب میکردم و امید داشتم که یه آیتم خفن بسازم یه نصیحت دوستانه بهت میکنم :
Rune هاتو برو بفروش، پولشو بگیر، حالشو ببر ! :smile:
این Rune ها و این آیتم های سوراخ سمبه دار واست Unique Item نمیشه ! :biggrin1:
يعني اينقدر احتمال دراپش كمه؟! جدي ببرم بفروشم؟ اينهمه زور زدم :biggrin1:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اقا یکی یه چنتا بیلد خوب برای Barbarian و Paladin معرفی میکنه :blushing:
برای بربر من پیشنهاد میکنم Axe Class Mystery رو انتخاب کنید، گرچه همشون Attack Speed یواش دارن اما قویترین اسلحه ی بازی همینهان. البته Mace هم هست، اما مشکل Maceـها اینکه که اکثر انعطاف زیادی میخوان درحالی که کاراکتر استیتیک هر بربری باید Strength باشه و Dexterity زیاد به درد نمیخوره.(دیفنس ریت زیر 150 بسه برای حالت نورمال) و بعد حتما Stamina رو قوی کنید. هم از استیتیک، هم از اسکیل تری. و بعد حتما نیروی Bashـتون رو بالای 5 نگه دارید. (6-7 بسه)
از لحاظ کاراکتر استیتیک هم بیشتر روی Strength مانوور بدید. مانا 100 بسه اما سعی کنید جون رو برسونید بالای 300.
البته همه ی اینها که گفتم برای حالت نورمال هست. درجه سختیهای بالا برای بربر بدرد نمیخوره چون آرمور ریتیو دشمنها میره بالا و این کلاس هم فقط اسلحه داره.

راستی در مورد دیابلو 1 یک سوال داشتم. هیچ کس نیومده براش یک ماد بسازه تا Mana Regenartion بهش اضافه شه؟ با سارسرر نمیشه کلیسا رو رد کرد با این وضعیت مسخره.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
يعني اينقدر احتمال دراپش كمه؟! جدي ببرم بفروشم؟ اينهمه زور زدم :biggrin1:

یک جای خوب برای farm کردن rune .. توی Forgotten Tower ـه.
Evil Countess رو توی Hell هی بکش و reset کن .. شاید rune های درست حسابی دراپ شد.

بعضی از rune ها اصولا آنلاین و روی ladder دراپ میشن و توی حالت Single وجود ندارند. اصولا جمع کردن Runeword های خفن توی single خیلی دردسره چون کسی نیست که آدم باهاش trade کنه. خلاصه انقدر باید بچرخی تا یکسری خوب دراپ بشن.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
برای بربر من پیشنهاد میکنم Axe Class Mystery رو انتخاب کنید، گرچه همشون Attack Speed یواش دارن اما قویترین اسلحه ی بازی همینهان. البته Mace هم هست، اما مشکل Maceـها اینکه که اکثر انعطاف زیادی میخوان درحالی که کاراکتر استیتیک هر بربری باید Strength باشه و Dexterity زیاد به درد نمیخوره.(دیفنس ریت زیر 150 بسه برای حالت نورمال) و بعد حتما Stamina رو قوی کنید. هم از استیتیک، هم از اسکیل تری. و بعد حتما نیروی Bashـتون رو بالای 5 نگه دارید. (6-7 بسه)
از لحاظ کاراکتر استیتیک هم بیشتر روی Strength مانوور بدید. مانا 100 بسه اما سعی کنید جون رو برسونید بالای 300.
البته همه ی اینها که گفتم برای حالت نورمال هست. درجه سختیهای بالا برای بربر بدرد نمیخوره چون آرمور ریتیو دشمنها میره بالا و این کلاس هم فقط اسلحه داره.

راستی در مورد دیابلو 1 یک سوال داشتم. هیچ کس نیومده براش یک ماد بسازه تا Mana Regenartion بهش اضافه شه؟ با سارسرر نمیشه کلیسا رو رد کرد با این وضعیت مسخره.
مگه از Staff Recharge استفاده نمي كني؟ همون Staff اول كه داري فكر كنم 15 تا Recharge داشته باشه. بعدشم مي توني Staff رو شارژش كني و دوباره ازش استفاده كني.
كل بازي تو همون كليساست (‍Cathedral) ديگه. غير از كليسا كه جايي نميره. فقط هي طبقات رو پايين تر و پايين تر ميره.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلامٌ علیکم جمیعاً.
خوب این Poisoner ما دیگه اسکیل های Poison اش به بالاترین حد رسیده و از این به بعد باس برم روی Lower Resist و این حرفا.
گفتم سه تا عکس از سه تا اسکیل مربوط به نکرو رو بزارم اینجا تا میزان Damage وارده مشخص بشه چقدره !
البته لازم به ذکره که از این آیتم ها که فلان تا به All Skills اضافه میکنن دارم و میزان Damage رو بالاتر برده! ;)
نکته بعدی اینه که کلاً اسکیلهای Posion میزان آسیبشون رو تو یه زمان مشخص وارد میکنن و تو عکس مشخصه که تو یکیش که اصلی هست تو 2 ثانیه و تو اون دو تای دیگه حدود 10 ثانیه طول میکشه این مقدار آسیب وارد بشه اما خوب میزنی و در میری بعد طرف ... :biggrin1::biggrin1:

52j8cm.jpg

rt4axz.jpg

2vc9my1.jpg

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام بر دوستان.
خوب این Nightmare هم تموم شد و به سلامتی تازه بازی اصلی از اینجا شروع شد.
با لول 71 Nightmare تموم شد.
فقط تنها چیزی که در مورد بیلد Poisoner میتونم بگم اینه که خیلی قدرتمنده.
باور کنین Ancient ها رو تو کمتر از 1 دقیقه کشتم. یه Lower Resist و با چند تا Poison Nova اون یارو که دو تا تبر پرت میکنه مرد. بقیه شون هم چند تا دیگه نثارشون شد و خیلی راحت مردن.
Baal بیچاره هم که اون کپی از روی خودش (بالاخره Clone شد یا Clan :biggrin1:) در عرض چندین ثانیه پودر میشد خودشم که زود فیتیله پیچ شد رفت.
به امید اینکه Hell هم به خوبی و خوشی تموم شه و مجدداً پـَک و پوزه Baal رو بمالیم به در دیفال !!:cheesygri

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام بر دوستان.
باور کنین Ancient ها رو تو کمتر از 1 دقیقه کشتم. یه Lower Resist و با چند تا Poison Nova اون یارو که دو تا تبر پرت میکنه مرد. بقیه شون هم چند تا دیگه نثارشون شد و خیلی راحت مردن.
Baal بیچاره هم که اون کپی از روی خودش (بالاخره Clone شد یا Clan :biggrin1:) در عرض چندین ثانیه پودر میشد خودشم که زود فیتیله پیچ شد رفت.
به امید اینکه Hell هم به خوبی و خوشی تموم شه و مجدداً پـَک و پوزه Baal رو بمالیم به در دیفال !!:cheesygri

بابا خفن :D
انشاالله که توی Hell هم همین Build جواب بده .. چون هنوز من کسی از دوستان (این ور آب البته:D) ندیدم که با این Build بازی رو تموم کنه .. یک فروند نکرومنسر سردار لشگر اسکلت داشتیم. اگه بتونی ancient ها رو رد کنی دیگه مطمئنیم که کار تمومه (چی گفتم :D).

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
سلام بر دوستان.
موقع اين 3تا Ancientها تو Nightmare من و رفيقم (كه داشتيم بازي رو با هم ميرفتيم) وقتي 2تاشونو كشتيم 3وميه (هموني كه هي ميپره!) عصبي شد افتاد دنبال اين رفيق ما :biggrin1: (هيروش آمازونه) منم دنبالشون الكي ميدوئيدم :biggrin1: هرچي هم Taunt ميكردم كه بابا اون بيچاره ي HP 500 رو چيكار داري بيا سراغ من افاقه نميكرد :biggrin1: آخرش بعد از 20-25 دقيقه با كلي زور و بدبختي تونستيم بكشيمش! جالبه اون لحظه به فكرمون نرسيد يه Portal بزنيم بريم شهر دوباره بيايم اين دست از سر اون آمازون بيچاره ورداره :biggrin1:
من بعد از نشستي كه با دوست و همكارم داشتم به اين نتيجه رسيدم كه با بربر (حداقل بربر من!) نميشه Hell رو رفت! فعلا هم دارم يه Palaي Hammerdin رو ميارم بالا و فوق العاده هم باهاش راحتم!
ديابلو در كمتر از 1 دقيقه خفت شد! فعلا هم اواسط Act V بسر ميبريم در نرمال :biggrin1:
اين چكشهام هم هركدوم الان 290-300 تا Damage ميده!
يه قمه(!) Magicfind 100% هم پيدا كردم كه كلا همين Magicfind رو داره فقط!
آها يه سوالي هم داشتم اينه كه اگه من اينو تو ست دوم اسلحه هام Equip كنم بازم بهم Magicfind ميده يا بايد حتما ضربه آخرو بزنم باهاش؟ و اينكه اگه Hirelingـه من ضربه آخرو بزنه Magicfindـه من حساب ميشه؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
به به Hell چقدر راحته! :biggrin1:
فعلاً که خوشبختانه مشکلی نبوده. امیدوارم (البته بعید میدونم!) بقیش هم همینجوری پیش بره. :)

بابا خفن
انشاالله که توی Hell هم همین Build جواب بده .. چون هنوز من کسی از دوستان (این ور آب البته) ندیدم که با این Build بازی رو تموم کنه
پس یعنی من اولین نفر این ور آب خواهم بود ؟! بسیار عالی. :biggrin1: روحیه گرفتم برادر! :biggrin1:

یک فروند نکرومنسر سردار لشگر اسکلت داشتیم. اگه بتونی ancient ها رو رد کنی دیگه مطمئنیم که کار تمومه
خوب اصولاً همونطور که خودت میدونی کاراکتر Melee واسه Ancient ها تو Hell یعنی شکست! چون تمرکز اون بیلدِ وابسته به تیم ملی هم تو همین مایه های شمشیر و سپری هست جزو شکست ها قرار میگیره.
اما این نکرو ما فرق فوکوله ! :biggrin1:

(چی گفتم ). :biggrin1:
من گرفتم چی میگی. حلــّــــه! :biggrin1:

جالبه اون لحظه به فكرمون نرسيد يه Portal بزنيم بريم شهر دوباره بيايم اين دست از سر اون آمازون بيچاره ورداره
زرشک ! :biggrin1: فک کردی زرنگی ؟! :biggrin1: اگه با Portal برگردی شهر دوباره باید از اول همشون رو بزنی ! Ancient ها رو باید یه ذرب بزنی بدون اینکه از اون محوطه خارج بشی! یعنی اگه فقط یه ضربه مونده باشه نفر آخر رو بکشی بعد با Portal برگردی شهر دوباره باید هر 3 تا رو از اول بکشی !
آره عامو ! :biggrin1:

فعلا هم دارم يه Palaي Hammerdin رو ميارم بالا و فوق العاده هم باهاش راحتم!
نوع Damage بیلد Hammerdin از نوع Magical هست. حالا بزار برسی به Hell و ACT2 و گیر اون جونور ها که اسکلت ها رو زنده میکنن و نسبت به Magic ایمن هستن بیوفتی و همینطور مانسترهای زیاد دیگه ای که نسبت به Magic ایمن هستن، اونوقت حالتو میپرسم ! :biggrin1:
البته نمیخوام روحیه ات رو خراب کنم (در واقع دروغ دارم میگم. همین قصد رو دارم :biggrin1: :-" ) اما ما یه تلاش منجر به شکست با همین Hammerdin داشتیم!:biggrin1:

اين چكشهام هم هركدوم الان 290-300 تا Damage ميده!
نبود 19000 تا Damage . :biggrin1: (البته تو 12 ثانیه ! )

يه قمه(!) Magicfind 100% هم پيدا كردم كه كلا همين Magicfind رو داره فقط!
خوب منم دقیقاً همچین چیزی پیدا کردم. چند صفحه قبل عکسشو گذاشتم.

آها يه سوالي هم داشتم اينه كه اگه من اينو تو ست دوم اسلحه هام Equip كنم بازم بهم Magicfind ميده يا بايد حتما ضربه آخرو بزنم باهاش؟
مسئله ضربه آخر نیست. مسئله اینه که حتماً باید دستت باشه و اگه تو ست دوم باشه اما ست اول دستت باشه اثر گذار نیست! (حالا اگه گفتین من چی گفتم! :biggrin1: )
اگه متوجه شدین واسه منم توضیح بدین چون خودمم نگرفتم چی گفتم! :biggrin1::-"

اينكه اگه Hirelingـه من ضربه آخرو بزنه Magicfindـه من حساب ميشه؟
اگه اون ضربه آخر رو بزنه میزان Magic Find خودت با اون جمع میشه. اما بازم به شرطی که آیتم های Magic Find دار دستت باشه نه تو ست دوم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر