Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
جای مطمئن معرفی کنید سپاسگزار میشم.

یا علی...
در مورد ریجن ایران و... مطمئن نیستم چطوریه، از بچه های WOW باز اگه کسی میدونه فکر کنم بهتر میتونه راهنمایی کنه.
من کلا 2بار ازش خریدم کردم، اورواچ و MW2019 ، که دومی هم یکی از دوستان با وبمانی/پیپال خرید کرد.
تو گوگل سرچ کن گیفت کارت بلیزارد، همون یکی 2تای اولی قطعا مطمئن هستن.

فقط نمیدونم برای ریجن ایران هم میشه گیفت کارت زد یا نه.

• Like
Reactions: kamyy

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
در مورد ریجن ایران و... مطمئن نیستم چطوریه، از بچه های WOW باز اگه کسی میدونه فکر کنم بهتر میتونه راهنمایی کنه.
من کلا 2بار ازش خریدم کردم، اورواچ و MW2019 ، که دومی هم یکی از دوستان با وبمانی/پیپال خرید کرد.
تو گوگل سرچ کن گیفت کارت بلیزارد، همون یکی 2تای اولی قطعا مطمئن هستن.

فقط نمیدونم برای ریجن ایران هم میشه گیفت کارت زد یا نه.
سلام مجدد.

من برای Warcraft3 : Reforged این کار رو کردم و یک نفر برای من Gift زد و مشکلی هم نداشتم.

اون عزیزی که این کار رو قبلا برای من کرد الان دیگه وجود خارجی نداره.

برای همین باید با دقت این کار رو بکنم مگر نه چیزی ازم نمی مونه.

یا علی...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
ممنون دوستان از راهنماییتون خود خرم استریمرم ولی نمیدونستم اینجوری بتا کی میده :D اگه بازیو پیش خرید کنی نمیده بتا کی رو؟
چرا میشه، پیش خرید کنی دسترسی داری.
این آخر هفته هم (20 آگوست) بتا برای همه باز میشه، اونجا هم میشه تست کرد.

• Like
Reactions: kamyy and N!ma

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
رفقا من یکم بازی کردم گرافیکش خیلی خفنه :D فقط یه مشکلی، چرا اتکام نمیخوره؟ 3 4 بار باید بزنم تا بخوره. مشکل از اینترنته؟! :|

• Like
Reactions: kamyy

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
در خصوص سوال اول متاسفانه بتای بازی مانند نسخه 3 اون به سرور وصل میشه و دشمن ها و دیمیج ها روی سرور انتقال پیدا می کنن ولی بلیزارد گفته که توی نسخه اصلی برای اونایی که میخوان تنهایی بازی کنن سیستم افلاین هم میزاره.
در مورد سوال دوم هم متاسفانه الان نمیشه افلاین بازی کردش

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام،

من بالاخره بازی رو پیش خرید کردم و بتای بازی برای من قابل دسترس شد. البته دیشب این کار رو کردم و بتای بازی حدود 26 گیگ بود که اون رو هم تا صبح دانلود شد و پلی بازی فعال شد.

الان خونه نیستم. تا ظهر می رم روی بازی. امیدوارم تا ظهر بتای بازی رو نبنده.

WhatsApp Image 2021-08-16 at 20.54.56.jpeg

• Like
Reactions: kamyy and m.d.makan

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
نه فکر کنم تا 27-28 اگوست بتاش باشه. واقعا زیباست . منو برد به دوران قدیم مخصوصا موسیقی متنش. با زدن کلید G میتونید بین نسخه قدیم و جدید جابجا بشد تا ببینید که تفاوتاش جی هست

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام.

خب من بالاخره اومدم خونه و یکم دیابلو بازی کردم.

چند تا مورد به ذهنم می رسه که خدمتتون عرض می کنم. با توجه به درگیری هایی که تازگی ها در بلیزارد دیده شده و همه دارن می رن برای خودشون یه استودیو تاسیس می کنن. امیدوارم که این استودیو بتونه نیروهای خبره و مستعد رو به تیم خودش اضافه کنه. خبرهای خوبی از D4 به گوش نمی خوره. ولی فعلا این بازی :

1. به نظرم می یاد که سینماتیک های بازی از اول بازسازی شده. کیفیت بافت ها بالاتر رفته و همون سینماتیک های معروف بلیزارد هستش.

Ci1.jpg

من فعلا سینماتیک اول بازی رو دیدم. بقیه سینماتیک ها باز نبود.

2. برای ساخت کارکتر جدید، فعلا
Druid - Sorceress - Paladin - Barbar - Amazon​

در دسترس است. من با Sorceress رفتم. خیلی Range DPS دوست ندارم ولی باهاش شروع کردم.

8.jpg 9.jpg

این هم تغییرات قبل و حال حاضر بازی. این قابلیت خیلی جالبه که هر موقع دلتون بخواد می تونید روی نسخه Res و Des سوئیچ کنید.

فعلا نسخه بتا برای من باز هستش. میخوام برم جلو ببینم این Sorceress چجوری می شه. یه سری از بیلدهاش رو خوندم. خیلی وقته از دنیای دورم.

این هم یک سری عکس از محیط بازی.

دو تا عکس از یک لحظه، از نسخه قبلی و جدید

2.jpg 2-1.jpg

Stash و Inventory بازی در نسخه جدید

3.jpg

Main Camp مرحله اول
4.jpg

Character و Skill Tree بازی

5.jpg 6.jpg 7.jpg

فعلا.

یا علی...

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
رفقا من یکم بازی کردم گرافیکش خیلی خفنه :D فقط یه مشکلی، چرا اتکام نمیخوره؟ 3 4 بار باید بزنم تا بخوره. مشکل از اینترنته؟! :|
نه مشکل از نت نیست باید Attack Rating رو بالا ببری که با گرفتن ایتم های که استتDEXTERY دارن شانس ضربه زدنت یا Chance To Hit میره بالا

• Like
Reactions: N!ma and kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
لعنتی بتارو دانلود کردم و برخلاف آلفا اصلا نرسیدم بازی کنم.
فقط امروز که بازی دادم بالا تونستم اینتروی اول بازی ببینم، اولش گفتم این چقدر با کیفیت شده.
خب آلفارو بازی کرده بودم.
چندثانیه که رفتم جلوتر گفتم باباااااا این هم ریمستر کردن؟

شک کردم رفتم اوریجینال دیدم، بـــــــــــــــــله کلا مدرن شده، خیلی نزدیک به اینتروی دیابلو 4 شده.
فر خوردم عجیب، با دیدن همین اینترو و رفتم یک نگاهی به قیمتش کردم و دوباره خاموش شدم.
قیمتش گرونه آقا، لعنتی حالا حالاها هم که تخفیف نمیخوره :(

البته یک برنامه ریزی کنم و اینقدر بازی مزخرف به استیم اضافه نکنم میتونم بعدا برم سمتش، اما الان نمیشه.
خلاصه دوستان از دست ندین، قطعا بهترین بازی بلیزارد تو 5-4 سال اخیر بلیزارد هست که منتشر میکنه، با این وضع معلوم هم نیست که تا چندسال بعد هم بتونه بازی به این خوبی منتشر کنه.
توسعه دیابلو 4 هم با خبرهایی که ازش میاد زیاد جالب نیست.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
لعنتی بتارو دانلود کردم و برخلاف آلفا اصلا نرسیدم بازی کنم.
فقط امروز که بازی دادم بالا تونستم اینتروی اول بازی ببینم، اولش گفتم این چقدر با کیفیت شده.
خب آلفارو بازی کرده بودم.
چندثانیه که رفتم جلوتر گفتم باباااااا این هم ریمستر کردن؟

شک کردم رفتم اوریجینال دیدم، بـــــــــــــــــله کلا مدرن شده، خیلی نزدیک به اینتروی دیابلو 4 شده.
فر خوردم عجیب، با دیدن همین اینترو و رفتم یک نگاهی به قیمتش کردم و دوباره خاموش شدم.
قیمتش گرونه آقا، لعنتی حالا حالاها هم که تخفیف نمیخوره :(

البته یک برنامه ریزی کنم و اینقدر بازی مزخرف به استیم اضافه نکنم میتونم بعدا برم سمتش، اما الان نمیشه.
خلاصه دوستان از دست ندین، قطعا بهترین بازی بلیزارد تو 5-4 سال اخیر بلیزارد هست که منتشر میکنه، با این وضع معلوم هم نیست که تا چندسال بعد هم بتونه بازی به این خوبی منتشر کنه.
توسعه دیابلو 4 هم با خبرهایی که ازش میاد زیاد جالب نیست.
راحت میشد بازی کرد؟ نیاز به وی پ ان و ... نبود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر