Devil's Third

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
عرضه ی بازی فعلا به تعویق افتاده و زمان مشخصی برای عرضه وجود نداره. شرایط این بازی هم یجورایی شبیه Zelda Wii U شده.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoLife یک First Impressions از بازی منتشر کرده ، تقریبا تنها نکته مثبت بازی رو انحصاری بودن Wii U دونسته :d
مقالش ناامید کنندست ، اشاره شده که بازی مشکلات Performance ای داره و روی کنسول بهینه نشدست

pania

کاربر سایت
Jul 21, 2014
29
ای کاش این دویل ترد رو پلاتینیوم گیمز می ساخت!! اینطوری هم از گیم پلیش خیالمون راحت بود هم از بهینه سازیش و پرفورمنسش#:-s

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
تا دیروز که هیچ نقد منفی از طرف بازیکنا توی miiverse نوشته نشده بود و هر کس بازی رو تجربه کرده بود، ازش خوشش اومده بود و البته متعجب بودن از نقدهای منفیی که قبلا برای بازی نوشته شده بود.
پس اینطور که بنظر میرسه، با بازی خوبی طرف هستیم که با نقدهای مقرضانه، به سمت نابودی کشیده شد.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
والا من از ویدیوهایی که گیمرساید گذاشته بود واقعا راضی بودم و خوشم اومد . ولی تا بازی به دستمون نرسه مشخص نمیشه چی به چی بوده . اما معمولا تو ژاپن اگه از یه هک اند اسلش خوششون بیاد معمولا خوب خواهد بود

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
والا من از ویدیوهایی که گیمرساید گذاشته بود واقعا راضی بودم و خوشم اومد . ولی تا بازی به دستمون نرسه مشخص نمیشه چی به چی بوده . اما معمولا تو ژاپن اگه از یه هک اند اسلش خوششون بیاد معمولا خوب خواهد بود
واقعا ابروریزی میشه اگه بعد از این همه تاخیر بازی بدی از اب در بیاد.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بازی ایراد زیاد داره و از ویدیوها هم مشخصه ولی ظاهرا به این بدی که توی نقدها نوشته شده نیست و هنه راضی بودن از بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر