Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195152

195154195153
195155
195156

195157
qkx2_video03.gifcsyo_video02.gif5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:
عاشق این داستانم که همه کرکترها دارن یه دست رو به باد میدن و یکی مکانیکی میگیرن مثل متال گیر 5 و مابقی گیمها :D.
استاد کنتارو میورا روح و روانش شاد میشه این چیزا رو میبینه!.
?Is that a fucking Berserk refrence :D
حالا چرا همه شون هم تو نسخه V به فاک میرن؟:))

Devil May Cry V - Main Theme Devil Trigger
نسخه کامل 6دقیقه ای آهنگ که بعنوان تم اصلی بازی قرار خواهد گرفت. ورژن کوتاه قبلی برای لحظات مبارزه استفاده خواهد شد. (درباره این توضیحات مطمئن نیستم)
Devil May Cry V - Main Theme Devil Trigger

تمام 13 صفحه رو خوندم ولی جواب سوالمو پیدا نکردم!
سوالم اینه اخرین سری که dmc خالی بود .یادم نیست که کدوم شخصیت بود؟
بعد یه چیزی تو نسخه3 مگه ورجیل نمرد (یا فقط اخر بازی شکست خورد ؟)؟یا من اشتباه میکنم؟
(درست یادم نیست مال زمان پلی2 بود خودمم هم یادم نیست دیروز چی خوردم!!:D)

تمام 13 صفحه رو خوندم ولی جواب سوالمو پیدا نکردم!
سوالم اینه اخرین سری که dmc خالی بود .یادم نیست که کدوم شخصیت بود؟
بعد یه چیزی تو نسخه3 مگه ورجیل نمرد (یا فقط اخر بازی شکست خورد ؟)؟یا من اشتباه میکنم؟
(درست یادم نیست مال زمان پلی2 بود خودمم هم یادم نیست دیروز چی خوردم!!:D)
اون اصلاً ربطی به سری DMC نداره :دی یه چیز جداگونه بود و اصن از لحاظ داستان و همه چیز متفاوت بود :دی
جواب سوال دوم هم اینجا ، صفحه 7 :

نه توی 3 که ورجیل نمرد اصن ، فقط سقوط کرد توی جهنم و رفت که با موندوس بجنگه :D قضیه مال DMC1 ـه که ورجیل شکست خورده و شده نلو آنجلو :D اونجاس که به فنا میره :D

eumi_nelo_angelo_unmasked.png

قطعاً داستان چیز خیلی عظیم و خفنیه ، اصن شکی توش نیست :D

اون اصلاً ربطی به سری DMC نداره :D یه چیز جداگونه بود و اصن از لحاظ داستان و همه چیز متفاوت بود :D
جواب سوال دوم هم اینجا ، صفحه 7 :
عه من همش داشتم فکر میکردم اون nero هست:)) ک واقعا شبیهش بود از لحاظ مو . فقط رنگش سیاه بود

یه احتمال خیلی بالایی هست که موتور دانته ممکنه دویل آرم باشه در اصل... بخاطر ظاهر شیطانی ای که داره! قبلا هم تو سری موتور دیدیم و همیشه ظاهر نرمالی داشتن ولی این یکی کاملا متفاوت هست. بنظرم میتونه یه تنوع خاص و یونیک به گیم پلی بده و اگه تو مبارزات عادی هم بشه ازش استفاده کرد (حالا به هر شکلی که امکانش هست، مثل سامون های بایونتا که نقش تمام کننده دارن) میتونه در نوع خودش جذاب باشه (به شرطی که ضربه نزنه به کمبتی سریع و پیوسته ای که همه عاشقش هستیم). البته قبلا هم با پاندورا باکس تجربه مشابهی رو داشتیم!

Untitled_1.jpg

آخرین ویرایش:
اطلاعات جدید از بازی:
  • - Morrison returning from anime
  • - Dante hands demon hunting business to Nero as per DMC4 novel
  • - Everything rendered in real-time, no PR
  • - Demonic guy several feet tall
  • - Story centered around demon tree and city
  • - Unlockable bionic arms "Devil Breakers"
  • - Van serving as reception/main hub
  • - Most staff from DMC3/4 involved
  • - Yuji Shimomura cutscene director
  • - Clothes scanned real-time
  • - Song includes "V" Clues
- کرکتر موریسون از انیمه دویل می کرای حضور داره تو بازی (احتمالا میدن همون کرکتر سیاه پوست اول تریلر باشه که خب سیاه پوست شدنش یه تغییر بزرگ هست)
- دانته کسب و کار خودش رو بر اساس چیزی که تو رمان دویل می کرای 4 دیدیم به نیرو سپرده.
- تمام بخش های بازی بصورت ریل تایم رندر میشن و هیچ پارت پیش رندر شده ای تو بازی نیست.
- دیمنی که تو تریلر دیدیم (خون الود با تعداد زیادی چشم) چندین فیت بلندی قدش هست (8متر). باس بسیار مهمی ست و فعلا نمیتونن اطلاعاتی ازش منتشر کنند.
- داستان حول درخت شیطانی و شهر میگذره.
- بازوهای بایونیک مختلفی تو بازی موجوده که با پیشروی انلاک میشن.
- ون موجود در بازی نقش مین هاب بازی رو داره (بعبارتی دفتر پذیرش دویل می کرای)
- بیشتر سازندگان و تیم دویل 3 و 4 روی این بازی مشغول هستند.
- استاد شیمومورا برگشته و کات سین ها رو کارگردانی میکنه.
- پارچه های درون بازی از روی واقعیت اسکن شدن و بصورت ریل تایم رندر میشه فیزیک شون.
- اهنگ روی تریلر حاوی سرنخ هایی من باب کرکتر مرموز V هست (موزیک ویدئو).​

photo_2018_06_13_06_51_43.jpg

• Nero's arms will break throughout the game. He will actually replaces them in real time. (nice little detail, not gameplay related tho)​
  • Bloody demon with many eyes is 26 feet high (8 meter). important character/boss that they can't talk about yet.​
  • Neon Devil May Cry sign on the van was given to Nero by Dante so he could open his own demon hunting office​
  • The music video for Nero's theme (Devil Trigger) will have easter eggs and hints for the third playable character the Mysterious V. (black haired dude on the box art)​
- بازوی نیرو در طول بازی ممکنه بشکنه (تو تریلر هم نشون دادن این موضوع رو) باید در طول بازی بصورت ریل تایم جایگزینش کنیم)

پ.ن: حضور Yuji Shimomura در جایگاهی که فقط اون از پسش بر میاد برام دغدغه بود که خیالم راحت شد.>:D<

آخرین ویرایش:
خوشحالم که بالاخره DMC5 هم معرفی شد و یه تجدید دیدار با داستان خفن این سری داشته باشیم!!:Dولی کلا بنظر من DMC هیچوقت تو بحث طراحی محیط و ایجاد یه فضای محیطی دیوانه کننده در حد پتانسیلی که داره ظاهر نشده و همیشه Combo های خارق العادش که واقعا کار هر کسی نیست اجرا کردنشون در حد و اندازه های اسم DMC بوده!!:D

با این فضای غربی و غیر ژاپنی ای هم که ازش ساختن فکر میکنم ارزوی یه DMC که همزمان یه طراحیه محیط ماورایی شرقی داشته باشه و گیم پلیش هم همون حالت Expert همیشگی تو اجرای کمبو ها باشه رو باید به گور ببریم........همیشه تو کمبو ها ارادت خاصی باید به DMC داشته باشیم ولی اون طراحیه محیطی که ادم لذت ببره از غرق شدن تو محیط بازی و یه رنگ پردازی بینظیر با مکان های شگفت آور رو هچوقت نشد از این سری ببینم:(نمیتونم درست منظورمو توضیح بدم،اونایی که حالت ارمانیه DMC رو پیش خودشون تصور کردن میدونن چی میگم.......

- دیمنی که تو تریلر دیدیم (خون الود با تعداد زیادی چشم) چندین فیت بلندی قدش هست (8متر). باس بسیار مهمی ست و فعلا نمیتونن اطلاعاتی ازش منتشر کنند.​
موندوس آیا ؟ :-?

بچه ها گفتن 100 بار تریلر از اول دیدن، من 1000 بار اون تیکه که دختره نشسته داره از نرو تعریف میکنه (Kick demon a.s.s...)هی عقب جلو کردم، چقدر صداگذاری،لحن و موکپ در کل شخصیت پردازی خوبی داره.
اصلا عاشقش شدم، ایتسونو کارش درسته واقعا، تو شماره 3 هم من عاشق لیدی بودم.
میریم که یک 3گانه پر از دیوانه بازی داشته باشیم.

نمیدونم کسی دقت کرد یا نه اما الان که Devil Bringer نیست، پس قاعدتا خبری از Devil Trigger برای نیرو هم نیست:D
مگه دست خودشه :| آقا این بشر بالاخره دیمن ـه جزئی از وجودش حالا با دویل برینگر یا بدون اون :| ما خواستار دویل تریگیر می باشیم عاقا :(

پ.ن : RIP SONY , RIP MICROSOFT
In the end ...
Capcom Win :دی

موندوس آیا ؟ :-?
نه :دی توییتر ژاپنی DMC تایید کرده که این یه دشمن جدیده که حتی از موندوس هم قدرتمندتره :x
نمیدونم کسی دقت کرد یا نه اما الان که Devil Bringer نیست، پس قاعدتا خبری از Devil Trigger برای نیرو هم نیست:D
آره علی به نظرم نیرو دویل تریگرش رو بعد از اینکه دستش کنده شده از دست داده. ولی با توجه به اینکه اسم تمش Devil Trigger اه، شک ندارم در طول بازی یه DT واقعی و کامل گیرش میاد :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or