Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینا همش تقصیر مایکروسافته بازی کنسل میکنه گیمرها هم گیج میشن دیگه:D
نه تقصیر هیچ کسی نیست چون هیچ کدوم اینا واقعاً شباهتی با هم ندارن :D نه نیرو شبیه کرکتر اسکیل بانده نه شبیه DmC ! قضیه خیلی سادس ، 10 سال گذشته تکنولوژی زیر و رو شده و همه چیز جدیده و هنوز این چیزی که ملت دیدن براشون تازگی داره و مدام توی ذهنشون فکر می کنن این یکی دیگس :D قبلاً هم از این جریانا داشتیم ، یه زمان سر DMC4 هم بودن کسایی که میگفتن این دانته هه چیه بابا ، دانته فقط DMC3 گند زدن بهش و ... ولی بعد از یه مدت دانته ی جا افتاده ی DMC4 بین همه محبوب شد :D اینم همونه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
رک و رو راست بگم یه چیز رو که مفهوم واقع بشه:D ما پسرا وقتی موهامونو کوتاه میکنیم و ریشمون رو میزنیم و توی آینه نگاه میکنیم، فکر میکنیم یه شخصیت دیگه داره بهمون نگاه میکنه. موی کوتاه نیرو دقیقا مصداق همونه:D
هرچی بیشتر تریلر رو میبینم، بیشتر عاشقش میشم. عجبیه:)) با نیرو هم دارم شدیدا حال میکنم:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نه تقصیر هیچ کسی نیست چون هیچ کدوم اینا واقعاً شباهتی با هم ندارن :D نه نیرو شبیه کرکتر اسکیل بانده نه شبیه DmC ! قضیه خیلی سادس ، 10 سال گذشته تکنولوژی زیر و رو شده و همه چیز جدیده و هنوز این چیزی که ملت دیدن براشون تازگی داره و مدام توی ذهنشون فکر می کنن این یکی دیگس :D قبلاً هم از این جریانا داشتیم ، یه زمان سر DMC4 هم بودن کسایی که میگفتن این دانته هه چیه بابا ، دانته فقط DMC3 گند زدن بهش و ... ولی بعد از یه مدت دانته ی جا افتاده ی DMC4 بین همه محبوب شد :D اینم همونه :D
احسان خیلی اصرار داری بگی اره تکنولوژی فلان شده چهره ها رعال شده ولی هر چی بگی چهره ها Meh هست میخوای حالا قبول نکن هیچجوره این چهره ها اصلا نمیشه قبول کرد و حال کرد باهاشون:-"

• Like
Reactions: Nameless King

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان خیلی اصرار داری بگی اره تکنولوژی فلان شده چهره ها رعال شده ولی هر چی بگی چهره ها Meh هست میخوای حالا قبول نکن هیچجوره این چهره ها اصلا نمیشه قبول کرد و حال کرد باهاشون:-"
وات دِ فاز ؟! میخواهید بگید شب، روز ـه ؟ :D خب بگید

• Like
Reactions: PoPEye and WCW

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
چهره Nero کجاش Mehه؟:|
کل مشکلی که ملت با این بشر دارن موهاشه اونم بنظره من ریشه این مشکلای شما مدل موهای دانته تو DmCه.
دانته هم که یدونه شاته بد زاویه ازش دیدین وگرنه بنظر من دقیقا معقول ترین شکله پیر شدنه دانته تو DMC4ه.

• Like
Reactions: Kainé and WCW

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
820
نام
پویا
توی بازی های رایانه ای طراحی چهره ی کاراکترها جوریه که بیشترین تفاوت رو مدل موی اونها درست میکنه... برای مثال توی DMC3 اگه درست یادم باشه وقتی بارون میاد موهای ورجیل میاد پایین و قشنگ میشه کپی خوده دانته(البته برادرن خب معلومه باید شبیه هم باشن):D
ولی این مدل مویی که برای نیرو گذاشتن زیادی شبیه DmC ـه و من یکی اصلا خوشم نمیاد اصلا طراحیش قبلیش چه اشکالی داشت که اومدن عوضش کردن؟؟
به جز این شخصیتش هم انگار از اون حالت آروم و ساکت بی اعصاب تغییر کرده یه جورایی شده شبیه خوده دانته... قیافه ی دانته هم حداقل روی موتور شبیه زامبی بود بیشتر:-"
تم بازی هم یه نمه رئال تر و صد البته غربی تر میزد... ولی خب طراحی چهره و فضای تریلر به کنار از گیم پلی خیلی خوشم اومد مخصوصا دست نیرو از نظر کاربرد خیلی باحال تر میزنه:x

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مشکل این بچه سوسول طراحی چهرش یا موهاش نیست مشکلش اینه که طرف خیلی داره دانته بازی در میاره که به دک و پوزش نمی خوره این کارا :D از طرف دیگه هر چقدر علاقه دارم که گیم پلی بازی در ادامه4 dmc باشه ولی امیدوارم لول دیزاینش شبیه شماره 4 نباشه چون فکر می کنم لول دیزاین شماره 4 خیلی بد بود واقعا خیلی افتضاح بود اول کار 10 تا لول رو با نیرو می رفتی بعد با دانته دقیقا همون 10 لول رو بدون هیچ تغییری بر می گشتی انصافا خیلی بد بود :D دوست دارم یه دنیایی مثل شماره اول یا سوم رو ببینم

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
ماشالله دمتون گرم تو یه روز 11 صفحه؟:D اونموقع که علی لینک اینجارو داد بهم همش 3 صفحه بود:))
بگذریم، در اینکه تریلر به شدت مریض بود هیچ حرفی توش نیست اما یه سری چیزا که بقیه میگن معلومه قشنگ حافظه رو اجاره دادنا:D نیرو یه شخصیت به شدت مغرور و Cocky داشت که همیشه حریفش رو مسخره میکرد. (Shall we dance) بیشترین مقدارش که یادمه تو فایت اولش با دانته بود که بهش تیکه مینداخت «فکر کردم گربه زبونتو خورده» و... گرچه خودمم خیلی وقته بازی نکردم شاید بیشتر باشه که یادم نمیاد. ازونور دانته شخصیت مسخره و دلقکی داره:D نیرو هنوزم تو این تریلر عین 4 Cocky بود ولی دلقک نبود عین دانته
درباره موهاش هم یه بندخدایی گفت شاید هدف کپکام یجور Reverse troll بوده برا رونمایی از بازی چون همه اولش میگن "?WTF!? DmC2":)) خودمم همینجور شدم اولش فکر کردم DmC2ـه بعد گفتم چقدر شبیه Scaleboundـه بعد دیدم شمشیرو شارژ کرد، هفت تیرو کشید بیرون و زبون باز کرد دیدم باو نیرو خودمنه=D> اگه هدفشون واقعا ترول بوده دهنشون سرویس=))

یحتمل کیـریه هم ریغ رحمتو سر کشیده :D فقط نیرو یه عربده زد و دیگه کـیریه ای دیده نشد توی تریلر :D
نمیشه که اون بمیره:D نصف حال 4 به Drinking game از kyrie گفتنای نیرو بود=))

پ.ن: اینکه تو اون ون بقل نئون Devil May Cry روی ماشین "5" هک شده بود هم باحال بود

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
گرافیک بازی توو درو دیوار نبود؟
مطمئنی تریلر درستی رو دیدی ؟ این گرافیک داره 60 فریم اجرا میشه ها

eb5_1.jpg

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
یه کــــــیریـــــــــــــــــــــــــــه خفن هم اینجا گفت :D
زیاد خفن نبود. فقط بهش گفت جمع کن کاسه کوزه تو تا ورجیل جرت نداده:D
یه کـــــــــــــــــــیریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه در حد اون صحنه که تو opening 4 بود، حداقل میخواد:D

• Like
Reactions: The Nostalgic Gamer

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
در کل این عنوان با دانته شناخته می شه سوسول گیمرهای جدید فقط به نیرو علاقه دارن(اسمه اخه 1 باره می ذاشتن نیترو کلا )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر