Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
وقتی نسل بعد بکوارد داریم ، تنها راه فروش مجدد بازی فیچرهای منحصر به نسخه ی SE ـه دیگه خب :D
اونوقت بچه ها فکر میکنن بکوارد قضیه ی ریمستر و اینا رو حل میکنه :D
ولى خب در هر صورت تو خبر شايعه SE ذكر شده بود براى اين نسل هم مياد اونايى هم كه بازى رو دارن ميتونن با 25$ يا 20$ (يادم نيست كدومشون بود :D) به SE آپگريد كنن
من بيشتر نگران اينم اون چند دلار رو چجورى جور كنم :D

• Like
Reactions: Kainé

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
پ.ن : قیمت DLC ورجیل برا کنسولای این نسل 5 دلار ـه
خودمو آماده كرده بودم به محض اينكه قيمت رو اعلام كردن كل خاندان كپكام رو به فحش بكشم ولى انصافا دمشون گرم اصلا انتظار نداشتم
بايد ديد اون ليك پنج مرحله جديد و اندينگ جديد واقعيه يا نه فقط همون مراحل قبلى با دوتا كات سين جديد اول و آخرش نباشه. اگه درست باشه كه كپكام حجت تمام كرد بقيه پابليشرها رسما بايد جمع كنن برن :D

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
خودمو آماده كرده بودم به محض اينكه قيمت رو اعلام كردن كل خاندان كپكام رو به فحش بكشم ولى انصافا دمشون گرم اصلا انتظار نداشتم
بايد ديد اون ليك پنج مرحله جديد و اندينگ جديد واقعيه يا نه فقط همون مراحل قبلى با دوتا كات سين جديد اول و آخرش نباشه. اگه درست باشه كه كپكام حجت تمام كرد بقيه پابليشرها رسما بايد جمع كنن برن :D
بعید میدونم یحتمل فقط ورجیله. با دوتا کاتسین شروع و پایانش.
همون مراحل قبلی رو میریم.:(
حالا موردی نیست ولی کاشکی اینا هم داشت.

• Like
Reactions: Eazy-E

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
بعید میدونم یحتمل فقط ورجیله. با دوتا کاتسین شروع و پایانش.
همون مراحل قبلی رو میریم.:(
حالا موردی نیست ولی کاشکی اینا هم داشت.
Time will only tell
خداكنه اشتباه كنى تو تريلر كه ميخورد بيشتر از دوتا كاتسين داشته باشه واسه اسپويل هيچى نشون ندادن :D البته طراحى مراحل جديد بازم خرج داره پس بايد قيمت بالاتر ميبود ولى از اونطرف به سابقه كپكام تو اين نسل واسه بقيه بازى هاش هم نگاه كنى يك سرى جاها هم تا حدودى دست و دل باز بوده از اين زاويه هم نگاه كنى منطقيه :D
حالا از اينا بگذريم فقط كمبوهاى جديد ورجيل/وى :-t
ورجيل ياماتو رو كرد تو خودش تبديل به وى شد از اون ور هم وى كمبوهاى جديد پرفورم كرد! همچين چيزى تو فانتزى هام بود واقعى در اومد ميشه سوييچ كرد :)) بذارين يوريزن هم بشيم ديگه :D
مورد بعدى هم بتل تم چقدر خوب بود :x
اسم آهنگ: victor borba - burry the light
دوشنبه ريليز ميشه
رفتم چنل يوتيوبش رو نگاه كردم دهنش سرويس بهترين اپنينگ هاى انيمه، بهترين اهنگ هاى متالكور از Avenged sevenfold تا Kilsswith engage و bullet for my valentine (مورد علاقه هاى خودم :x) رو هم كاور كرده. كيفيت كارهاش خيلى بالاست اين بتل تم هم حسابى وايب MGR داشت.
برو يوتيوبش يك نگاه به چنلش بنداز :D

Victor Borba
كامنت اول :))
رقص رام وسط ويديو :D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
Time will only tell
خداكنه اشتباه كنى تو تريلر كه ميخورد بيشتر از دوتا كاتسين داشته باشه واسه اسپويل هيچى نشون ندادن :D البته طراحى مراحل جديد بازم خرج داره پس بايد قيمت بالاتر ميبود ولى از اونطرف به سابقه كپكام تو اين نسل واسه بقيه بازى هاش هم نگاه كنى يك سرى جاها هم تا حدودى دست و دل باز بوده از اين زاويه هم نگاه كنى منطقيه :D
حالا از اينا بگذريم فقط كمبوهاى جديد ورجيل/وى :-t
ورجيل ياماتو رو كرد تو خودش تبديل به وى شد از اون ور هم وى كمبوهاى جديد پرفورم كرد! همچين چيزى تو فانتزى هام بود واقعى در اومد ميشه سوييچ كرد :)) بذارين يوريزن هم بشيم ديگه :D
مورد بعدى هم بتل تم چقدر خوب بود :x
اسم آهنگ: victor borba - burry the light
دوشنبه ريليز ميشه
رفتم چنل يوتيوبش رو نگاه كردم دهنش سرويس بهترين اپنينگ هاى انيمه، بهترين اهنگ هاى متالكور از Avenged sevenfold تا Kilsswith engage و bullet for my valentine (مورد علاقه هاى خودم :x) رو هم كاور كرده. كيفيت كارهاش خيلى بالاست اين بتل تم هم حسابى وايب MGR داشت.
برو يوتيوبش يك نگاه به چنلش بنداز :D

Victor Borba
كامنت اول :))
رقص رام وسط ويديو :D
در مورد این حرکت V راستش پارسال اینو دیده بودم.
یک بنده خدایی توی دیسکورد بازی انیمیشن اش رو از دل بازی اصلی بیرون کشیده بود.
توی اون V پرواز میکنه روی هوا میرقصید، همه دشمن های استیج میمیرن.
حالا اینجا معلوم شد به ورجیل ربط داره و نایتمر و بقیه میزننشون.:D
اولتیمیت اتکی که V توی بازی اصلی کم داشت:((
----
تم اش محشر بود....دقیقا چیزی که باید ورجیل باشه خدا رو شکر هوی متال نیست.:D
با کرکتر ورجیل خیلی همخوانی داره.
من اینو بیشتر از دویل تریگر دوست دارم.:D
...
این LDKM چی میگه، بعنوان کسی که DMD رو تموم کرده.
با وحشت به این تعداد دشمن ها نگاه کردم.:))
فک کن گله ایی Fury ها حمله کن.:((من خودم سر بلادی پلس اون استیجی که 4 تا فیوری بود داشتم سرویس میشدم وای به حال این...:))

• Like
Reactions: M0RSHED and Eazy-E

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
تم اش محشر بود....دقیقا چیزی که باید ورجیل باشه خدا رو شکر هوی متال نیست.:D
با کرکتر ورجیل خیلی همخوانی داره.
من اینو بیشتر از دویل تریگر دوست دارم.:D
من خودم سر بلادی پلس اون استیجی که 4 تا فیوری بود داشتم سرویس میشدم وای به حال این...:))
Vergil with his judgment cut end: hold my yamato :D:))

و بعد واکنش‌ها بهش:

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد

Vergil with his judgment cut end: hold my yamato :D:))

و بعد واکنش‌ها بهش:
به به شعرش هم پس باید خفن باشه.:D

کلا ورجیل 4 هیولایی بود...این جا هم امیدوارم باشه. البته همه توی 5 اصلی بجز V هیولایی هستن یا حداقل یک توانایی هیولایی دارن. مثل Showdown نرو یا STD دانته و کلی چیزای دیگه اش....ولی بازم بنظر میاد ورجیل اینبار هم قویترینه.:D
با توجه به سرعت جت بودنش فیوری ها باید از این بترسن.:))
ولی فاک همچین مرحله ایی نرو و V قشنگ سرویس میکنه.
برای همینه کلا هیچوقت توی کمپین اصلی V با فیوری ها نمیجنگید پری کردنش دهن آدم رو صاف میکنه.:/

• Like
Reactions: M0RSHED and ShahryR

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
من همیشه ورجیل رو برای بازی کردن خیلی دوس داشتم. سلاحش یاماتو رو خیلی دوس دارم. تریلر دیشب هم خیلی خوب و جذاب بود. جذابیتش از خود بازی اصلی بیشتر بود برام :D
دیگه ورجیل برای خیلی ها مثل من از دانته هم محبوب تره. بخاطر این بشر اسپیشال ادیدشن نسخه 4 میفروخت:))

البته گفته باشم خودش رو جداگونه بخری 5 دلاره پس بجز دوتا کاتسین انتظار مراحل جدا رو نداشته باش:(
اگه مثل من همون گیمپلی لوپ سری برات کافیه، مورد خاصی نیست.

• Like
Reactions: NaViiDii

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
یک جریان خطری که برای اونایی که Series S میخرن متوجه شدم، اینکه هیچ جا اسمی ازش برده نشده و معلوم نیست بازی اصلا روش ریلیز بشه یا نه، اگه یک سری از سازنده ها بخاطر قدرتش بیخیال اش شن اوضاع اش خیلی خطری میشه.:|
---
این جریان کنترلر و اینکه Exceed کردن نرو رو میشه از طریق کنترلر حس کرد، خیلی به گیمپلی نرو رو چه برای تازه کارا چه حرفه ایی ها بهتر میکنه.
توی بازی اصلی برای اینکه فریم اکسید زدن دستت بیاد حداقل حداقل یک چند دوری بازی رو باید تموم کردی باشی تا بشه از طریق Muscle Memory و تمرین Ex Act رو مداوم اجرا کرد.
الان ضریب خطا اش میاد خیلی پایین تر وهمینطور اینکه اونی که تازه وارده هم خیلی سریع تر میتونه بفهمه اون فریمی که باید برای فعال سازی اکسید فشار بده در چه زمانی رخ میده.
اکسید توی بازی اصلی همینطوری خیلی جذابه، با این چیزایی که اضافه کردن بنظرم خیلی باحال تر هم شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر