Devil May Cry 5 On Copcom 's Mind

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
به نظر من اول صبر کنید تاریخ انتشار بازی رو بزنن بعد راجع به بازی انتقادکنید .

وقتی که هنوز هیچ خبری نیست{تازه گفتن دارن میسازن} چرا الکی خودتون رو خسته میکنید.
با تشکر.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
(البته خودمونیما اگه نرو توش باشه دوباره افتضاح میشه):-"
بابا تورو خدا به این نرو چه گیری دادین!
شما اصلا فکر کن با دانته رفتی....والله کجای نرو اینقدر بد بود که دارین میتوپینش؟یه ادم جدید بود که تو بازی اومده بود... شما ناراحتی که یکی جای دانته رو تو بازی گرفته؟....خوب با دانته هم که همه اون مرحله ها رو رفتیم....به خدا اسم این بازی ماجراهای دانته نیست شیطان هم میگریده...

یا حق

utab

کاربر سایت
Jul 16, 2009
27
نام
mahnoosh
اگه به نرو گیر ندیم .... پس دیگه به چی گیر بدیم.....!!!! :biggrin1:
خب ... اون وقت حوصله مون سر میره که.......!!!! :-"

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
این بازی تا الان 4 تا شماره داشته از شماره 2 {که خودم بازی کردم} که فکر کنم شماره 1ش هم خوده Dante بازی میکنه! یعنی از سری devil may cry دانته 3 شماره کارکتر اصلی این بازی بود .
به نظر من کارگردان این بازی کار درستی کرد که کارکتر جدید به این بازی اضافه کرده .. هم بازی یه نواخت نمیشه هم با یه کارکتره جدید و با داستان جدید روبرو میشم البته {شدیم}.

این نظر شخصی بندس.

آخرین ویرایش:

mohammad web

کاربر سایت
Jul 19, 2009
22
نام
محمد
2py86iu.jpg

utab

کاربر سایت
Jul 16, 2009
27
نام
mahnoosh
اضافه کردن کارکتر جدید که چیز خوبیه....!
همون طوری هم که گفته شد داستانی رو به همراش داره که بازی متنوع میشه .....!
ولی...
من نه از این کارکتر جدید خوشم میاد ... و نه از داستانش....!
کلا" من بیشتر از این انتظار داشتم....!
میتونستن داستانو قشنگ تر کنن ...!
البته هنوزم دیر نیست....! :smile:
ما امیدواریم.....!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
(البته خودمونیما اگه نرو توش باشه دوباره افتضاح میشه):-"
رو چه حسابیاین حرف رو میزنی؟
اون شمشیره (اسمش رو یادم رفت) اگه یادت باشه آخر سر نرو گرفتش. پس یه جورایی میشد انتظار نرو رو تو قسمت بعد داشت

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
به قول این دوست عزیز (uTab)به نرو گیر ندیم به کی گیر بدیم :biggrin1:
می دونی من هم با شما موافقم که میگی یه کراکتر جدید با یه داستان جدید خیلی خوبه ولی ما کراکتر جدید داشتیم داستان جدید نداشتیم;)
حتی ما نمیدونیم نرو از کجا اومده اصلا چظوری شیطانی شده اصلا باباش کیه؟

راستی خیلی جالب هم هست که راجع بازی که هنوز ساخته نشده بحث کرد حداقل بعدا که ساخته شد و می خوایم دوباره راجع بهش بحث کنیم بحث داغ تر میشه;)

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
قرار نیست هرکی هر تاپیکی زد همه بریزن توش پست بدن و سر سه روز تعداد صفحاتش به هزار برسه....

نه منظورم این نبود یکی گفت این تاپیک با مشکل روبه رو میشه من هم گفتم قبل از روبه رو شدن بسته بشه بهتره:smile:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
سلام دوباره تاپیکو اوردم بالا که اخباری رو که تازه به دستم رسیده براتون بگم
Dante never cry یکی از دوستانم گفت که توی سایت Copcom-euorpe.com گفتن داستان دویل 5 نوشته شده.
تازه یه چیز دیگه هم خودم توی همین سایت دیدم توی فروم این سایت یک نفر نوشته بود که به احتمال زیاد نرو پسر ورجیله که این مسئله بدجوری تن منو لرزوند :eek:، به نظر من اگه این واقعیت داشته باشه خیلی وحشتناکه شما هم نظراتونو در این باره بگید:smile:
ممنون

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوباره تاپیکو اوردم بالا که اخباری رو که تازه به دستم رسیده براتون بگم
Dante never cry یکی از دوستانم گفت که توی سایت Copcom-euorpe.com گفتن داستان دویل 5 نوشته شده.
تازه یه چیز دیگه هم خودم توی همین سایت دیدم توی فروم این سایت یک نفر نوشته بود که به احتمال زیاد نرو پسر ورجیله که این مسئله بدجوری تن منو لرزوند :eek:، به نظر من اگه این واقعیت داشته باشه خیلی وحشتناکه شما هم نظراتونو در این باره بگید:smile:
ممنون
البته ما با چند نفر دیگه از بچه ها توی انجمن 360 قبلا این بحث رو کرده بودیم البته نه دقیقا به این شکل:biggrin1: ما میگفتیم که احتمال داره روح ورجیل در نرو ظهور کرده باشه و علت شیطانی بودن دستش هم همینه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر