Devil may cry 4

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اينجا خواهشن هرکی میخواد از مراحل بازی چيزی بگه بزاره تو spolier .
اگه يکی 3 4 صفحه اخر اين تاپيکو بخونه ديگه فکر نکنم ميلی به رفتن بازی داشته باشه
البته اين وظيفه مديراست بگن نه من ولی منم تا اخرش هنوز نرفتم ولی میبينم يکی امده داره میگه فلان میشه بسار میشه منم نا اميد میشم تا اخر بازی برم.

halo_best_game

کاربر سایت
Oct 4, 2007
56
Halo-Best-Game منم بازي رو از وست گرفتم اچ پي هم هست ولي سي دي سالمه و بازي مياد وقتي سي دي رو گذاشتي برات نيومد كه بايد يه چيزي اينستال كني؟
نه چیزی نیومد فقط صفحه سیاه میشه اون که update کاری نداره میترسم دوباره بگیرم اینجوری بشه شانسو می بینی ;)

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
مرحله 3 و 4 بیخود ترین مرحله در تمام طول دوران دویل ها بود.یه دستک الکی هی باید با مشت هلش بدید این ور اون ور.
غولاش بمراتب سخت تر از نسخه های قبلیشن.وای به حال اونموقع که بخوایم رو dante must die رد کنیم.

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
این بازی از سوی Gamespot امتیاز 8 گرفت .
اخه به گیم اس÷ات هم میگن سایت دیگه هرچی ادم درست حسابی بوده از این سایت رفته این سایتم الکی امتیاز میده 9 برای ایبن بازی کم بود و همین چند دقیقه پیش بازیو تموم کردم واقعا بازی خوبی بود تمام مراحلش و در اخر اون صحنه ایی که دانته(....)و میره بعد از قسمت اخرش واقعا اشتباه کرد باید(.....)میگرفت همون دتشم زیادش بود اینارم به این دلیل جا خالی گذاشتم که کسانی که نرفتن مجبور بشن برن تا ببینن چی میشه:biggrin1:
کلا بازیه خوبی بود بعد از این پست هم من بازیو تو حالت دویل هانتر شروع خواهم کرد

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
سلام اقا من تو مرحله جنگل (با نرو)هستم در ست مرحله بعدی که غول ماریه رو میکشی من اونجایی گیر کردم که 4 تا راه هست و به ترتیب باید راه ها رو بری .من ترتیب راه ها رو میخواهم

شدیدا" منتظر جواب شما دوستان هستم:love:

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
سلام اقا من تو مرحله جنگل (با نرو)هستم در ست مرحله بعدی که غول ماریه رو میکشی من اونجایی گیر کردم که 4 تا راه هست و به ترتیب باید راه ها رو بری .من ترتیب راه ها رو میخواهم

شدیدا" منتظر جواب شما دوستان هستم:love:
مستقیم _ راست _ چپ

Last edited by a moderator:

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
اقا یکی از دوستا حرف خوبی زد
لطفا راهنمایی بازی رو اینجا نگین!
برا اونایی ک هنو نرفتن دیگه شور و حالی نمیمونه ( منجمله خودم)
:love:

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
اقا یکی از دوستا حرف خوبی زد
لطفا راهنمایی بازی رو اینجا نگین!
برا اونایی ک هنو نرفتن دیگه شور و حالی نمیمونه ( منجمله خودم)
:love:
حالا منم یه پیشنهاد دارم ;) اونایی که در حال بازی کردن این عنوان هستن و هنوز بازی رو به اتمام نرسوندن به این تاپیک سر نزنن ..........:-" مگر اینکه سوالی براشون پیش بیاد ;)

پ.ن : نمی شه برای هر چیزی که هی تاپیک زد .برای داستان ......برای رفع مشکل .........برای.........:-"

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
حالا منم یه پیشنهاد دارم ;) اونایی که در حال بازی کردن این عنوان هستن و هنوز بازی رو به اتمام نرسوندن به این تاپیک سر نزنن ..........:-" مگر اینکه سوالی براشون پیش بیاد ;)

پ.ن : نمی شه برای هر چیزی که هی تاپیک زد .برای داستان ......برای رفع مشکل .........برای.........:-"

اگه دقت كرده باشين توي سايت يه انجمن هست به اسم راهنماي قدم به قدم بازي ها. اين انجمن براي اين كار ساخته شده.
شما ميتونين اونجا يه تاپيك براي رفع مشكلات در اين بازي باز كنين و اين جور مسائل رو اونجا برطرف كنين.
تاپيكهايي كه در اين انجمن هست براي بحث درباره بازيها هستن نه سوال و جواب در مورد مشكلاتي كه توي بازي بهش بر ميخورين.

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
برادر حرفها میزنید ها!!!! :cheesygri
خوب اگه اینجوریاس این تاپیک نوشته چی؟ DMC4
نه که DCM4Helper
:laughing:

من هنو بازی رو خفن شرو نکردم
یه نفر بگه فرق Human با Devilhunter چی هست؟
کدوم جالب و سخت تره؟
تا منم مشغول بازی بشم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

پ.ن : نمی شه برای هر چیزی که هی تاپیک زد .برای داستان ......برای رفع مشکل .........برای........
تگ spoiler میدونی يعنی چی؟؟
يعنی واسه همين کارا که شما سؤال جوابو بزاری تو اين تگ تا فقط شخص سؤال کننده و ديگر افرادی که دوست دارن میتونن ببينم نه اونايی که دوست ندارن.

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
برادر حرفها میزنید ها!!!! :cheesygri
خوب اگه اینجوریاس این تاپیک نوشته چی؟ DMC4
نه که DCM4Helper
:laughing:

من هنو بازی رو خفن شرو نکردم
یه نفر بگه فرق Human با Devilhunter چی هست؟
کدوم جالب و سخت تره؟
تا منم مشغول بازی بشم
devilhunter سخت تر هستش من خودم هم بازی رو روی دویل هانتر تموم کردم;)

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
راهنمایی ها رو در تاپیک های مربوط به راهنمایی بازی انجام بدید
اگر هم می خواید کسی رو اینجا راهنمایی کنید برای مخفی کردن این راهنمایی از چشم همه، از تگ Spoiler استفاده کنید (
spoiler.gif
)
این رو هم بگم که در تاپیک های راهنمایی بازی هم اگر قراره چیزی از داستان و یا روش انجام یک مرحله فاش بشه، بازم باید در تگ اسپویلر قرار بگیره

نوشته شده توسط قوانین بازی سنتر:
قانون شماره 35) استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler یا ) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان بازی شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت این قانون می باشند، در غیر این صورت با کاربر برخورد خواهد شد.

پ.ن: پست های بالایی رو تصحیح می کنم .... در صورت تکرار برخورد میشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر