|Deus Ex : Trivia| پست اول را بخوانید ( خطر اسپویل )

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
بلاخره یکی پیدا نشد بیاد داستان کامل این نسخه رو بگه؟
یکی از دوستان قرار بود بگه ولی انگار خبری ازش نیست

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
واقعــا نوشتن داستان این بازی حوصلـــه میخواد،من چند بار اومـــدم بنویسم ولی اصلا نمیدونســـتم از کجا شروع کنـــم!

یک سوال دوستان!
من برای بار سوم دارم این بازی رو انجــــام میدم! این بار اومدم رو حالت سختش(Give me deus ex) بازی کنـــم،رو حالت سخت بازی دیــگه
دور ـه آبجکت ها رو زرد نمیکـــنه و تو نمیتونی آبجکت های قابل استفاده رو از ما بقی اشیـــاء محیــط تشخیــص بدی!!! میخواستم بـبینـــــم
این طبیعه یا بازی من مشـــکل داره؟ :d (البته فکر کنم طبیعی باشه،که واقعا دیـــگه سخت میشــــه)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقا یکی بیاد بگه این اچیو ِ Hangar 18 چی هست ؟! من گرفتمش نمیدونم منظورش چی بود ! :D یه سری چیز میز نوشته بود هیچی نفهمیدم .

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
آقا یکی بیاد بگه این اچیو ِ Hangar 18 چی هست ؟! من گرفتمش نمیدونم منظورش چی بود ! :biggrin1: یه سری چیز میز نوشته بود هیچی نفهمیدم .
فکر کنم برای گرفتنش باید مالک رو زنده نگه میداشتی، حالا.....موقعی که مگان داره با هواپیما فرار میکنه، داره توضیح میده که جنسن چگونه به Panchea بره، قبل از اینکه مطمئن شی و اون مکان رو ترک کنی، یه کامپیوتر اون اطراف هست که باید هکش میکردی، یه ایمیلی هم درش بود با این محتوا
FROM: ENCRYPTED TO: ENCRYPTED SUBJECT: Hangar 18 Dave Two, I just received this communication from Fortress Zero: >CHECK SUM / MESSAGE DIGEST >MD2: 2fefd0d8aceb8aa7cb1667cccc25e0a3 >MD4: af7257aa612ebdd9658eefe4da77faf8 >MD5: c43c7d95234a2693ad35803605cc984e >CRC 8, ccitt, 16, 32 : > >CRYPT (form: $ MD5? $ SALT $ CRYPT): >$1$NecUpKeM$rpnEEZCKTvG6OV.zIRZrM1 >_____(form: SALT[2] CRYPT[11]): >psISLye4MlTTY > >SHA1: 93391f17b9baa6e9d3b4220b09466b64373efc70 >RIPEMD-160: >__2e70e760fb627c055a973345872aae97434e6e52 > >TRANSLATION FOLLOWS > >breaker nine begin >subject witness >prognosis seen too much >site eighteenth hangar >inventory foreign life forms >state suspended cryogenics >risk nominal >solution selective amnesia >bravo kilo actual >end transmission The curtain is failing. Soon they will know too much. I know too much. Dave One
یه آپگرید هم برای Heavy/Plasma rifle هم داشت فکر کنم...
میدونم اینا رو ! :biggrin1: من گرفتمش ! ولی نمیدونم منظورش از چیزایی که نوشته بود چی بود ! زیرش هم ترجمه کُد ها رو نوشته بود اما بازم معلوم نبود چی بود .. فک کنم یه پیام از طرف Darrow بود !
ببخشید، اشتباه متوجه شدم.

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
میدونم اینا رو ! :D من گرفتمش ! ولی نمیدونم منظورش از چیزایی که نوشته بود چی بود ! زیرش هم ترجمه کُد ها رو نوشته بود اما بازم معلوم نبود چی بود .. فک کنم یه پیام از طرف Darrow بود !

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خوب من تازه امروز بازی رو تموم کردم !
واقعاً عنوان زیبا و به یاد ماندنی ای شد برام تنها ضعفی که در بازی دیدم لودینگهای طولانی بود .
اینهمه اعتراض به مهمات کم تو بازی می شد والا من که هیچوقت مهمات کم نیاوردم و همیشه هم کیفم پر از اسلحه ها و مهمات گوناگون بود که آخر بازی یک سومشون هم مصرف نشد ! به نظرم مهمات در بازی کافی بود ، البته به نظر شخصیم اگر پرتاب کاردک هم در مراحل مخفی کاری جزو گیم پلی بازی بود می تونست جذابتر باشه ولی در کل همه چیز عالی بود .

اما در مورد پایان بازی :
چند تا سوال :
1- مگان چی شد آخر بازی !؟
2- بالاخره نفهمیدم سریف آدم حسابیه یا نه !؟

آخر بازی اگه به اون زنیکه اعتماد نکنید و اون اهروم روبرو رو نزنید و از در سمت چپ برید یه اهرم دیگه هم هست که اگه اونو بزنید تصاویری از ایران و انتخابات و احمدی نژاد نشون میده که خیلی جالبه

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اما در مورد پایان بازی :
چند تا سوال :
1- مگان چی شد آخر بازی !؟
2- بالاخره نفهمیدم سریف آدم حسابیه یا نه !؟

آخر بازی اگه به اون زنیکه اعتماد نکنید و اون اهروم روبرو رو نزنید و از در سمت چپ برید یه اهرم دیگه هم هست که اگه اونو بزنید تصاویری از ایران و انتخابات و احمدی نژاد نشون میده که خیلی جالبه
1- مگان از آدام سواستفاده می کنه . در واقع آدام یه بانک ژنی عالی برای Augmentation ها بوده و ژن هاش و تزریق ژن هاش به فردی که داشته عضو مصنوعی هوشمند می گرفته باعث می شده که بدنش خیلی راحت تر اونو قبول کنه و عوارض جانبی نداشته باشه . برای همین آدام رو تونستن انقد راحت Augmented کنن . مگان هم اول با این هدف با آدام رابطه به هم می زنه ولی رفته رفته نسبت به آدام احساس هم پیدا می کنه . آخرش هم DNA های آدام رو تحویل Page می ده برای ساختن JC Denton شخصیت اصلی بازی 1 که از DNA ـه آدام ساخته شده هم خودش هم داداشش .

2- اکثر آدم های تو این بازی آدم هایی هستن که فکر می کنن دارن کار درست رو انجام میدن . سریف هم از همون اوناست . بعضی کارهاش درسته بعضی هاش اشتباهه ، یکی از اشتباه هاش اینه که دنیا رو مدینه فاضله فرض می کنه مثلا . کلا هر تصمیمی که می گیرین باعث یه سری وقایع میشه که آینده بعد خودتون رو میسازه .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خب دوستان خبر خوش اینه که بنده ظرف 1 ماه آینده قراره HR رو دوباره برم، شاید نسخه اول رو هم دوباره رفتم نمی دونم:D از باقی دوستان هم درخواست کمک دارم کامل ریز و بم یونیورس این بازی رو بکشیم بیرون قشنگ اینجا رو آباد کنیم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر